Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai plepa

Bet kaip vaikai mokosi lietuvių kalbos tai šakės. Žiogas atneša kalytę ir sako- jam šaltas- jis dreba. Pataisom- sakom čia ne jis , o ji. Jis pasitaiso- jai šalta- ji drebė.
Jei jis dreba, reiškia ji- drebė bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfija: 13 lapkričio 2012 - 20:02
laugh.gif sugalvok tu man laugh.gif čia kaip mano vaiko geometrinė figūra - "tripupampis" biggrin.gif
Papildyta:
Apskritai tai net bijau girtis, bet kažkokį šuolį aukštyn dėjom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2012 11 13, 22:01)
Bet kaip vaikai mokosi lietuvių kalbos tai šakės. Žiogas atneša kalytę ir sako- jam šaltas- jis dreba. Pataisom- sakom čia ne jis , o ji. Jis pasitaiso- jai šalta- ji drebė.
Jei jis dreba, reiškia ji- drebė bigsmile.gif

Geras thumbup.gif Patinka man tokie perliukai smile.gif
Atsakyti

Valio 4u.gif 4u.gif 4u.gif už tuos kur šuoliuoja aukštyn, tegu ir triupampiais. Kaip džiaugiuosi.

Tų perlų būna. Anksčiau buvo Duksiui iškilęs klausimas tai banginis yra kas- čiulptuvas? Kurį laiką reikėjo galvą pasukt kas ten tam banginiui- pasirodo žinduolis.
Taip staigiai nebepamenu, kai prisiminsiu- parašysiu dar.
Atsakyti
- Kas čia?
- Snaigės krinta.
- O kodėl aš nesningu?
- g.gif
Arba pusryčių meniu:
- kiaušinienės košės
- o man sumindytų blynų...
Todėl ir myliu vaikus- už jų kitokį požiūrį į pasaulį.Skauda man dėl jūsų,ir jūsų būsimų vaikų Ir suprantu,kad negaliu lygintis prie jūsų išgyvenimų console.gif
Kiekviena diena-atradimas...Kiekviena diena-praradimas ...
Atsakyti
šįryt 7.30 išvaro iš kambario Jonė ir žiūri į mus su vyru kaip mes šnekučiuojamės. Sakau jai, kad eitų miegoti, nes dar anksti, ji tik išsišiepia iki ausų, man tik mirkt viena akim, pasako "gerai" ir nuvaro atgal biggrin.gif nežinau, kažkaip jaukus man tas vaizdas buvo, vis prisimenu darbe ir nusišypsau smile.gif
Atsakyti
Su vaikais neliūdna.
Mums gi vieną rytą dingo dukters mobilus. O prasidėjo nuo to, kad važiuojant ryte į mokyklą ji man skambina (visi vienoj mašinoj). Klausiu kam taip žaidi. Ji žiūri į mane ir nieko nesupranta, sako neskambinu. Čiupt čiupt, telefono nėr. Dabar jau aš skambinu atgal. Sakau, pametei lipdama į mašiną. Atsipiepia, murma kažkas, su manim nekalba. Mes intensyviai aiškinamės. Kažkurį kartą skambinant, lyg pasigirsta skambutis mašinoj. Sustojam, ieškom, skambinu, vėl atsiliepia, bet su manim nesišneka. Užgesinus variklį suprantam, kad kitame gale kalbam mes biggrin.gif , bet telefono nėr. Jau ir sėdynes išvartėm, ir bagažinę patikrinom. Savo vietoj liko tik mažius. Per tą laiką niekam "nedašilo" pažiūrėt į mažiaus akis. lotuliukas.gif Kai galiausiai vyras jas pamatė, sako žinau kur telefonas. Sėdi sau gražuolis savo kombinzoninėm kelnėm slopindamas garsą. Po šikna vibruoja, akys didelės, o paaiškint kas vyksta neišeina lotuliukas.gif
Ir kaip jis ten atsidūrė...
Atsakyti
oi Arna - geras laugh.gif
greičiausiai lipdama padėjo broliui į kėdutę laugh.gif
Atsakyti
Gai būt. Ji dažnai viena, galvoja, kita padaro ir žiūri, nesupranta kas iš kur biggrin.gif Toks lengvas debesėlis ji pas mane. smile.gif
Atsakyti
Oj kaip pažvengiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arna @ 2012 11 14, 09:37)
Gai būt. Ji dažnai viena, galvoja, kita padaro ir žiūri, nesupranta kas iš kur  biggrin.gif Toks lengvas debesėlis ji pas mane.  smile.gif

manoji irgi. paskutinis nuotykis - atsisėdo ant fotoaparato su atidarytu objektyvu. Fotografavo katę, paskambino draugė, fotoaparatą numetė ant sofos ir klestelėjo ant viršaus doh.gif
Atsakyti
pratęsiu:
Mūsų mažius po vidurnakčio pastoviai migruoja iš savo kambario į mūsų lovą. Tėtis šiąnakt išėjo į jo lovą, nes nepailsi greta besiblaškančio mažiaus. Šįryt dičkiukas sako: tėtis miegojo pas mane kambary. Iš kur žinai? - klausiu (atėjo naktį, o atsikėlė gerokai anksčiau už dičkiuką) - ar knarkė? - tęsiu klausimą. Nea - atsako, - neknarkė, tik labai garsiai miegojo smile.gif

Mažiaus raida atsilieka maždaug 1 metukais. dirbam, stengsimės keliaut į I klasę. Daro pažangą, labai stengiasi. Pats labai nori ir džiaugiasi savo pasiekimais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 14 lapkričio 2012 - 12:59