Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

@drija, nuostabus ruudeninis wub.gif

Erikiuxx, krikstynu labai grazus 4u.gif

Keila, kuur ziurkyte wub.gif pasaka ir taip skaniai arodo wub.gif
Atsakyti
@adrij@-aciu uz atsakyma 4u.gif
keila-jetus kokia grozybe,nu kaip tokius valgyt,tik grozetis galima wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 09 22, 07:34-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 09 22, 07:34)
Labai patiko sachmatu ideja smile.gif
O @adrij@s barbe tai nuostabi, jus gal jai ir sukuosena dar padaret? biggrin.gif ir tas kitas labai patiko su moliugais , tokie blizgantys, kiba importiniai, o ne pas mus skinti biggrin.gif
]


Ačiū , taip sukėliau plaukus , nors anūkytė prašė , kad būtų ilgi plaukai , bet man tie krentantys plaukai ant torto , nelabai estetiškai atrodo blush2.gif , kai suvalgys suknutę , galės paleisti plaukus biggrin.gif .
Viską blizginu konjaku , arba degtine .

Dar keli rytinukai .

Uzbonėlį spec. taip palikau , juostom , netapšnojau kempine , nes norėjau išgauti tikro molio efektą .

user posted image...user posted image

user posted image

user posted image

Šitas labai mažas , antras prie ano vakarykščio rudeninio .... tortukas mažiui taškymuisi , na aš ne kaip į tai žiūriu , bet kaip tame posakyje " nei mano daržas , nei mano pupos " ( sienos ir lubos biggrin.gif ) , todėl puoštas kremu , kad į linoliaumą nenusilaužtų pirštukų laugh.gif .

user posted image...user posted image
Atsakyti
@adrija@, kaip isgavot ta grazia ruda spalva ant medaus asotelio? g.gif , labai graziai atrodo.
Atsakyti
Paprasti rudi dažai skiesti vandeliu ,o va kiek jo pilti daugiau ar mažiau , priklauso nuo jūsų norimo atspalvio .
Atsakyti
gražu wub.gif atėjau, pažiūrėjau ir išėjau biggrin.gif
gero laisvaitgalio, bitės- Majos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2012 09 21, 22:50)
Atnesu savo viena labai valgoma biggrin.gif


*Keila*, jus tuos vamzdelius pati darot ar kazkur perkat? Kei perkat, tai gal galit pasakyt kur?
Atsakyti
o jau uzbonelis koks fainas!
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 09 21, 21:20)

Nuostabus abu wub.gif

QUOTE(*Keila* @ 2012 09 21, 22:50)
Atnesu savo viena labai valgoma biggrin.gif

tai graziausias is man matytu valgomu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 09 22, 09:25)

SUPER SUPER grazus uzbonelis, kaip tikras bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif Auksines rankos pas jus smile.gif
Atsakyti
As apakus blink.gif koks tortu grazumas!!!! Vieni uz kitus grazesni wub.gif

Mingailiux super sachamtu lenta thumbup.gif

ramune.v cia tortukas maziukas ar padekliukas didelis? smile.gif 4u.gif grazus meskuciai wub.gif

*saules_zuikutis* kaip visada clap_1.gif

@adrij@ ...... clap_1.gif clap_1.gif atsistojus paplojau uz sedevrus smile.gif jau ta puodyne, atrodo kaip tikra blink.gif o gal ji tikra g.gif ir tie visi grybukai... kaip porcelianiniai.. ech...

erikiuxxx kruosptumas neispasakytas, kiekviena detale apgalvota, ... labai grazu wub.gif
Atsakyti
@adrij@, Keila wub.gif wub.gif wub.gif
QUOTE(Nevute @ 2012 09 22, 16:28)
ramune.v cia tortukas maziukas ar padekliukas didelis?  smile.gif  4u.gif  grazus meskuciai  wub.gif

aciu smile.gif tortukas 2kg (18cm) padekliukas 29cm blush2.gif (vat tik tokius takart turejau blush2.gif biggrin.gif realiai l. daug laisvos vietos nebuvo, cia i prieki daugiau palikta)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 22 rugsėjo 2012 - 16:24