Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

vysninis karamelinis 2500gr
user posted image
Atsakyti
as vel negaliu susitureti... kaip Naitas sako: atejau,paziurejau ir einu sau...zinau,kad jus liaubsiu prisiklausot ir nieko naujo as nepasakysiu, bet darbai tai jau is serijos "fantastika". net pilka spalva tokia grazi @drij@ tortuose, o uogom puostas tortas nors ant virselio zurnalo dek...nu visi visi tortai be isimties nusipelno pagirimu ir susizavejimo: ir erotinis, ir sachmatu lenta, ir vestuviniai, ir su meskuciais, ir rudeniniai, o jau puodine, tai kaip ir tas puodas raudonas buvo...nu vienu zodziu...einu as koki pyragiuka issikepti is sielvarto,kad as taip nemoku...
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 09 20, 18:48)
aha reik rasyt moderatorem kad ten tvarka padarytu nes tokiu  nesamoniu prikelta doh.gif


Kokiu nesamoniu prikelta? blink.gif

ATSIPRASAU VISU, nes as ten buvau prikelusi tuo nuorodeliu. Kogero daugelis cia esanciu neskaito angliskai arba knygomis apie tortuku puosima nesidomi. g.gif
Galiu pasiaiskinti? As gyvenu nedideliame mieste ir neturiu galimybes visa diena praleisti didelio miesto knygyne, kur pavartyciau tortu dekoravimo knygas pries pirkdama. Knygos per ebay - irgi net turinio dazniausiai nera, ne tai kad keliu lapu tortu pavyzdziu nera. VA TAM IR BUVAU IKELUSI TAS NUORODELES, KAD IR KITOS ZINOTU, KAD YRA TOKIA GALIMYBE - neisejus is namu kazkiek praversti knyga. Be to, radau dvi knygas, kurias nemokamai parsisiunciau - liuks pradedanciosioms ir pazengusioms.
DAR KARTELI ATSIPRASAU, NES TIKRAI MANIAU BUS NAUDINGA IR KAI KURIOMS KITOMS. kITAKART ATSIKLAUSIU CIA. 4u.gif
Atsakyti

 ! 
Panos, perspėju,  kad  nebūtų JOKIŲ RIETENŲ IR SANTYKIŲ AIŠKINIMOSI viešoje Forumo erdvėje.
Atsakyti
p Raganyte , nepergyvenk , aš irgi daug ką norėčiau užrodyti , ar parodyti , bet niekaip neįsikertu čia esamų taisyklių ( juk visas pasaulis žino tą ebay , ar kitas parduotuves ,tai kam jas sp
lėpti ) , todėl iš viso nutyliu , nes kai dingsta žinutės , iš vis nesusigaudau , viena apie tortus kalba , o toliau jau grybavimas prasideda , nesusigaudai kas ką pasakyti norėjo doh.gif .

Todėl geriau atsiklausti , ar tai galima daryti ..... arba visai nesikišti cool.gif .

MODERATORE , LABAI PRAŠOM AIŠKIAI PASAKYTI ,KODĖL NEGALIMA PARODYTI ,KUR GALIMA ĮSIGYTI REIKIAMŲ DAIKTŲ TORTŲ DEKORAVIMUI , AŠ NEKALBU APIE DISKUSIJAS APIE JŲ KAINAS , AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 23 rugsėjo 2012 - 10:44

 i 
Rodykite ir dalinkitės naudingomis nuorodomis, bet jei pastebėsiu,  kad tai virsta piktybine (savi)reklama/komercija - žinutės bus naikinamos be asmeninio/išankstinio perspėjimo.
Tai Kulinarinis skyrelis, o ne Skelbimų lenta, todėl jokių skelbimų/reklamos pobūdžio temų/žinučių negali būti.
Atsakyti
Dėkui .

O kas kursite naujai temą , būkite geros , įkelkite šitą moderatorės paaiškiną į pradinį puslapį , kad nebūtų nesusipratimų ir pykčių , ( " nenori ragana sakyti " , " pasikėlusi " , " su karūna ", " neišduoda "ir panašiai ) .
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 09 23, 14:02)
" nenori ragana sakyti " "  pasikėlusi "  , " su karūna ", " neišduoda "ir panašiai

biggrin.gif

vysninis karamelinis 1900gr
user posted image
Atsakyti
laba diena mielosios kepejeles, turiu prasyma ir buciau dekinga jei kas gali pagelbeti, reik man supermeno modeliuka islipinti, gal kas turi kokia nuorodele kaip tai padaryti ir pasidalintu? kazkur kazkada buvau radusi, o dabar nors uzsimusk nerandu sad.gif(
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 09 23, 14:39)
biggrin.gif




.... o ką , taip nekalbat ? mirksiukas.gif , aš visai nebijau bonų , daug darbų nuveikčiau , per " atostogas " , bet kam lipti į š.... jei galima jį apeiti tongue.gif .
Atsakyti
laba diena,mergaites smile.gif .turiu pora klausimeliu:
kas naudojat ryziu popieriu (valgoma popieriu) puosti tortams, ant kokio kremo ji galima deti,nebijant, kad jis istirps, pasigarbanuos ar dar kas atsitiks...
@drij@ , kokiu kremu puostas Jusu paskutinis tortukas (tas mazas rudeninis-pasitaskymui biggrin.gif )?
Atsakyti
Sveikos.
Traukinukas labai mielas thumbup.gif . Ir kaklaraistis isimine irgi. wub.gif
Idedu ir savo
user posted image
Atsakyti