Įkraunama...
Įkraunama...

Este batukai

Ziurint i kainu ir kokybes santyki, tai manyciau, kad geriau jau Dolitoje pirkti batus... smile.gif
Atsakyti
o aš patenkinta kokybe, nešiojam ir vargo nematom bigsmile.gif


QUOTE(Liolika @ 2007 08 13, 00:55)
Kokybe as nepatenkinta,neverta moketi tiek pinigu,turejau 2 poros,ir daugiau neperku:)

o kas nepatiko konkrečiai?

QUOTE(Indi @ 2008 10 13, 15:29)
gal kas turyt nuolaida Este batams  4u.gif


turiu 4u.gif
QUOTE(Pikciurna_ @ 2008 10 13, 16:16)
Ziurint i kainu ir kokybes santyki, tai manyciau, kad geriau jau Dolitoje pirkti batus...  smile.gif

dolitoj niekada nieko gero nerandu, o ir kainos gerokai riebesnės nei estee parduotuveje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 10 13, 17:53)

o kiek procentu, gal butu galima kazkaip susitart 4u.gif
Atsakyti
Man labai patinka sios parduotuves batukai.Nesenai nusipirkau rudeninius batukus,patogus,smagus.Tik viena beda-visur oda,kad viduje gerai,kad padukas-tai greit susinesioja,reikia paklijuoti,bet didziausia man beda,kai isore oda ir kai vairuoji labai prie kulno nusitrina sad.gif unsure.gif Labai gaila,bet taip darosi.
O is sitos parduotuves turi ir mano vyras batus,tai negali atsidziaugti,labai patogus ir vasarines slepetes ir rudeniniai batai thumbup.gif
Manau verta demesio parduotuve
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Indi @ 2008 10 13, 17:38)
o kiek procentu, gal butu galima kazkaip susitart 4u.gif

atrašiau mirksiukas.gif

QUOTE(nataliux @ 2008 10 13, 18:31)
Tik viena beda-visur oda,kad viduje gerai,kad padukas-tai greit susinesioja,reikia paklijuoti,bet didziausia man beda,kai isore oda ir kai vairuoji labai prie kulno nusitrina  sad.gif  unsure.gif Labai gaila,bet taip darosi.
O is sitos parduotuves turi ir mano vyras batus,tai negali atsidziaugti,labai patogus ir vasarines slepetes ir rudeniniai batai  thumbup.gif
Manau verta demesio parduotuve
thumbup.gif

ir aš ta pačią bėdą turiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 10 13, 19:50)
atrašiau  mirksiukas.gif
ir aš ta pačią bėdą turiu  verysad.gif


Gal kaip nors sprendi sia beda ax.gif pasidalink paslaptimi jei ja turi ax.gif Nes as jau nezinau ka daryti.Taip gaila batuku.Siaip pagal laika dar nauji,taciau po keliu vairavimu jie jau taip nebeatrodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliux @ 2008 10 13, 19:08)
Gal kaip nors sprendi sia beda  ax.gif pasidalink paslaptimi jei ja turi  ax.gif Nes as jau nezinau ka daryti.Taip gaila batuku.Siaip pagal laika dar nauji,taciau po keliu vairavimu jie jau taip nebeatrodo  unsure.gif

deja, neatradau budo kuris mane išgelbėtų nuo šios bėdos, tai naudojuosi batu tepalu doh.gif
bendradarbe maiįiuka pasideda kai vairuoja, viena drauge batus visada kitus uzsideda vairuodama, man tai didžiausias vargas toks budas, mane tai greit užknistų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 10 13, 20:34)
deja, neatradau budo kuris mane išgelbėtų nuo šios bėdos, tai naudojuosi batu tepalu doh.gif
bendradarbe maiįiuka pasideda kai vairuoja, viena drauge batus visada kitus uzsideda vairuodama, man tai didžiausias vargas toks budas, mane tai greit užknistų  doh.gif


oi nu jau kitus batus tai tikrai ne man cia kiekviena karta detis blink.gif o kai buna vaziuoji ir daznai stoji tai i viena parduotuve tai i kita vaje...cia uzknistu po vieno karto doh.gif
Nu nebent pabandyti deti maisiuka g.gif kazkaip apie ji nepagalvojau,arba kokia svelnia medziagyte....
Aciu uz pasiulymus 4u.gif vienu manau pasinaudosiu ax.gif
Atsakyti
Europos Danijoj ir Este mačiau tokius pačius batus tik este jie kainavo 100 Lt. brangiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2007 08 13, 10:23)
nezinau sios firmos batu  unsure.gif

man ir kazkaip neteko unsure.gif
Atsakyti


turiu dvi poras - basutės aukštakulnės ir bateliai peep toe, aukštu kulnu taip pat. basutes vienąkart avėjau ir nesugalvoju kaip sutvarkyt, nes nusidrožė kulnas doh.gif per akmenukus pavaikščiojau (buvau vestuvėse, tai nepazysi, kad ten neisiu ar ten neisiu, pasirinkimas - arba sėdėt mašinoj arba eit su visais smile.gif todėl vaikštant per akmenukus nusidrožė kulniukas). bet čia jau mano pačios žioplumas, reikėjo gal kažkaip atsargiau, bet... o vat batelius kažkaip pasaugau, nors irgi tik kartą kolkas avėjau, bet jau atsargiau stengiaus, nes visgi kaina... basutes pirkau per išpardavimą, o batelius - ne. manau, kad kokybė normali, bet kaina pakankamai aukšta, todėl verta palaukt išpardavimų, tačiau kaip masina nauja kolekcija, juk tokių grožių ten yra rolleyes.gif o vat kad padą paklijuot, nebuvo kilus mintis g.gif
Atsakyti
as tai nenusivyliau, sakyciau kaina atitinka kokybe smile.gif
Atsakyti