Įkraunama...
Įkraunama...

Este batukai

Mano paskutinieji batai pirkti is Este labai geri - ir nesiojasi puikiai ir atrodo graziai. Esu tikrai patenkinta drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man tai nepatinka este batai...patys modeliai tai ten grazus...bet kiek matavausi, tai lb jau nepatogus, bet kainos tai neatitinka kokybes
Atsakyti
Esu pirkusi dvejus batelius(per ispardavima)man labai patiko,super nesiojasi,kokybe labai gera thumbup.gif
Atsakyti
as turu dvi poras. vienais patenkinta, kitais ne, suskilinejo per sulenkima verysad.gif
MB irgi turi, ju kokybe super 4u.gif (ivertinant dar ir tai, kad maniskis batu saugoti nemoka doh.gif )
Atsakyti
dazniausia batus perku este, esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Viena megstamiausiu batu parduotuviu Lietuvoje thumbup.gif
Niekad neteko nusivilti nei batu dizainu, nei kokybe. O svarbiausia, jie labai patogus, niekur netrina net batukai nauji. Maniskis paskutiniu metu irgi tik is Este batukus renkasi, nors jau toks isrankus batams, jam visad nepatogu, spaudzia, pavargsta kojos ir t.t, o Este renkasi tiek ziemai, tiek vasarai.

Kazkur maciau komentarus del batuku susigadinimo vairuojant. Man atrodo juokinga sakyti, jog sie batai taip susigadina, nes bet kokios firmos batai galima taip apgadinti g.gif
Atsakyti
Turiu este batukus.
Mano kojai labai patogūs, ir kokybė (tų kuriuos turiu) labai gera. Niekur netrina, nespaudžia, labai gerai nešiojasi. thumbup.gif
Atsakyti
esu pirkusi pora kartu, tai antra kart nusivyliau kadangi kulniukas labai negraziai nusinesiojo, nors labai saugojau juos ir per trumpa laika smile.gif
Atsakyti
O aš nesuprantu ar yra toks batų gamintojas "Este", niekaip nerandu internete.
Aš turiu iš ten vienu batus, bet ten ne Este, o Billi bi. Ir sakyčiau jog tikrai gera kokybė, tik vat kaina tai galėtų ir mažesnė būti.
Atsakyti
O Klaipedoje yra Este parduotuve? Jei tai, gal pasakytumete kur tiksliai?
Atsakyti
Akropolyje tikrai yra. smile.gif
Atsakyti
priešais Salamander'į, už Eurokos Este batų pardė
Atsakyti