Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų belaukiant :)

Iki Kalėdų liko tik 20 dienų wub.gif o atsimenu kai buvo likę 100 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaspinėlis :] @ 2012 12 04, 13:19)
Iki Kalėdų liko tik 20 dienų  wub.gif  o atsimenu kai buvo likę 100  doh.gif


Kiekvieną kartą praeinant pro kalendorių man akis bado tos trys raudonai pažymėtos dienos,primindamos,kad iki darbų pabaigimo liko visai nedaug laiko doh.gif o tų darbų atrodo ne mažėja,o vis daugėja biggrin.gif Šiandien pripirkau vaikam žaislų,kuriuos buvau suplanavus nupirkti,tai dabar dar supakuot viskas liko,o dar kiek kojinių primegzt reikia,šventinis meniu su anyta suderint,namai dar nebaigti puošti ir t.t. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaspinėlis :] @ 2012 12 04, 14:19)
Iki Kalėdų liko tik 20 dienų  wub.gif  o atsimenu kai buvo likę 100  doh.gif


TIK 20 dienų, o aš neturiu nei dovanų nei idėjų !!! Apsileidau šiais metais siaubingai unsure.gif ax.gif
Atsakyti
as bent vieno rupescio neturiu, dovanos jau supirktos visos irnesakyk.gif beliko tik supakuoti
Atsakyti
Mes dovanas beveik visas turim,savaitgali jau puosim namus,bus nuotaika sventine
Atsakyti
Užlėkiu į Maxima šiandien bulkučių nusipirkti, o čia 40 proc. nuolaida žaislams. Kažin kiek laiko tęsis? nes aš su savo princese negaliu eiti pirkti tokių dalykų. Būtų tragedija (pirkti ne jai, o kitiems vaikams) Dukrai kaip ir kas met dovana turi nupirkti tėtis. Ai nukažkaip susimaliau. Žodžiu dar reikia 2 žaislų.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2012 12 04, 14:48)
Kažin kiek laiko tęsis?


Visą savaitę,iki kito antradienio.Bet aš lėkiau šiandien pirkt,kad paskui nebūtų taip:ateinu žaislų,o ten tik tuščios lentynos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikte;) @ 2012 12 04, 15:31)
Visą savaitę,iki kito antradienio.Bet aš lėkiau šiandien pirkt,kad paskui nebūtų taip:ateinu žaislų,o ten tik tuščios lentynos  biggrin.gif


kas ten žino, kaip gali būti:D šiandien mama pirko maxima bazėj dukterėčiai pusė septynių, tai sakė pilna žmonių buvo:)) pati neseniai buvau, tai žaislų dar yra:D
Atsakyti
QUOTE(Desire*~> @ 2012 12 04, 16:01)
aš neturiu nei dovanų nei idėjų !!!

Pas mane taip pat doh.gif
Gal kas galit patarti. Darau dovaną- receptų knygą ir galvoju kokios skiltys turėtų būti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaspinėlis :] @ 2012 12 05, 08:44)
Pas mane taip pat  doh.gif 
Gal kas galit patarti. Darau dovaną- receptų knygą ir galvoju kokios skiltys turėtų būti?  blush2.gif

Sriubos, salotos(misraines), uzkandziai, padazai ((man tokiuos skiltys labai patinka), na ir lengvai paruosiami karsti ir desertai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaspinėlis :] @ 2012 12 05, 08:44)
Pas mane taip pat  doh.gif 
Gal kas galit patarti. Darau dovaną- receptų knygą ir galvoju kokios skiltys turėtų būti?  blush2.gif

oi kaspineli, cia labai priklauso kokio lygio kulinarui darai biggrin.gif jeigu tokiam ne itin kokiam tai labai primityvius patiekalus tai netgi gal skilciu nedaryk, o siaip tai kaip rase ataka26, arba gali daryt tokias skiltis kaip~: pusryciai, pietus, vakariene, uzkandziai 4u.gif
Atsakyti
Ačiū merginos už atsakimus 4u.gif
Labai reikia, gal galit pasakyt kur galima įsigyti tokių Kaune? čia
Atsakyti