Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų belaukiant :)

QUOTE(Kaspinėlis :] @ 2012 12 05, 12:07)
Ačiū merginos už atsakimus  4u.gif
Labai reikia, gal galit pasakyt kur galima įsigyti tokių Kaune? čia

sorry, nepadesiu, bet tai biski kainyte blink.gif cia vienetu kaina ar daugiau? nes pas mus tai ju maisiukas po 10 kainuo ja nuo 1.50 iki 3 euru blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaspinėlis :] @ 2012 12 05, 12:07)
Ačiū merginos už atsakimus  4u.gif
Labai reikia, gal galit pasakyt kur galima įsigyti tokių Kaune? čia

Zinok nueik i Akropoli i Timmari parduotuve anksciau kazkas panasaus buvo ir Thomo Philipse esu maciusiu biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai jau vakar nusipirkau to permatomo balto celofano. Dar kelias smulkmenas dovanų pakavimui. jau taip norėtūsi pradėti pakuoti. Ale ne-inau kur paskui viska sukavoti, kad nesusiglamžytų ir pan. Nes jau dukrai ir taip vakar klausimų kilo. KAs kaip ir kodėl.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2012 12 05, 15:57)
Aš tai jau vakar nusipirkau to permatomo balto celofano. Dar kelias smulkmenas dovanų pakavimui. jau taip norėtūsi pradėti pakuoti. Ale ne-inau kur paskui viska sukavoti, kad nesusiglamžytų ir pan. Nes jau dukrai ir taip vakar klausimų kilo. KAs kaip ir kodėl.

tai ko gero perkat abi tokius dalykus kaip popierius ar kad ir smulkmenas ax.gif
Atsakyti
Sveikos , kaip nuotaikos Kaledines 4u.gif

Jau namuciai pauosti?

Sian kaip graziai medziai apsesknija wub.gif na tikrai grazi ziemos pradzia bigsmile.gif
Atsakyti
Eglute papuosta jau stovi ax.gif Daugiau nieko nebepuosiu nes kita savaite isvykstam i danija ax.gif
Beje vakar mazius (2 su puse) sugebejo nuverst eglute doh.gif Matyt bande nuimt zaisliuka, timtelejo g.gif . Nebuvau namie tai nemaciau viso veiksmo
Atsakyti
Mes šiandien kraustysim eglutę ant žemės,matysim kokia bus mažosios reakcija-ar puls žaisliukus nukabinėt ar tiesiog pačiupinės ir to užteks biggrin.gif
Šį savaitgalį žadu pabaigt puošt namus,nes paskui iš viso tam laiko nebeatsiras ax.gif
Sninga lauke pasakiškai visą dieną,nuostabi žiema wub.gif
Atsakyti
Aš šįryt gavau atvirutę iš vienos panikės, su kuria internetu bendraujam ir Kalėdinį siuntinį iš tėvelių Vilniuj, tai net nuotaika pagerėjo smile.gif nes Kalėdinė dvasia neapsėdus manęs visai, jau imu prarasti viltį, kad šiemet ta nuotaika išvis ateis sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2012 12 07, 16:36)
Aš šįryt gavau atvirutę iš vienos panikės, su kuria internetu bendraujam ir Kalėdinį siuntinį iš tėvelių Vilniuj, tai net nuotaika pagerėjo smile.gif nes Kalėdinė dvasia neapsėdus manęs visai, jau imu prarasti viltį, kad šiemet ta nuotaika išvis ateis sad.gif


man irgi kazkaip nelabai rasta tos sventines nuotaikos...
Atsakyti
dėdė su teta privačiam name gyvena ir šį savaitgalį buvo pas juos anūkė ir pasiūlė jai laišką parašyt kalėdų seniui ir į pašto dėžutę įmest. o paskui dėdė apsirengė paslapčia kalėdų seneliu ir vaikščiojo po gatvę prie vartų esančias pašto dėžutes apžiūrinėdamas, anūkei per langą žiūrint, tai tiek emocijų vaikui buvo, kad visus dar labiau kalėdine nuotaika užkrėtė wub.gif
Atsakyti
Kur dingote visos, ar jau tiek užsivertusios Kalėdiniais reikalais ar kaip tik išsisėmėte. biggrin.gif
Atsakyti
as kadangi viska esu supirkusi tai rami smile.gif sian tik is Maximos nusipirkau Kaledine staltiese ir zvakiu smile.gif namai jau padabinti smile.gif beliko tik pradeti pakuoti dovanas smile.gif
Atsakyti