Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vyras remia anytą finansiškai

QUOTE(NakedA @ 2012 09 13, 18:24)
doh.gif  aisku turi ,privalo eiti dirbti . visi juk dirbam .

o lengva taip rast darba? Net ir zmogui su stazu, su issilavinimu, o niekad nedirbusiai blink.gif Kas nores priimt i darba 40 metu moteri, kuri niekad nedirbo doh.gif Net ir i dirbusias tokio amziaus darbdaviai ziuri kaip i "per senas". Netikit? Parasykit CV, kad jum 40, nulis darbo stazo ir issiuntinekit visur kur imanoma. Kazin kiek atsiras norinciu jus idarbint. Netgi ir as asmeniskai tokio darbuotojo priimti nenoreciau, jei buciau darbdave schmoll.gif
Atsakyti
Na bet sutikit:sveika, darbinga moteris, niekada nedirbusi.... Jums nekyla minčių KODĖL? Na gerai, sakykime vaikučius augino, į darželį neleido, bet pradėjo lankyti mokyklą ir laiko per valias DIRBTI. Bėda ta, kad nenori, tingi, nes labai smagu sėdėti namie ir nieko neveikti biggrin.gif
Ir tas, kas nori dirbti, tai jį ir randa.
Atsakyti
QUOTE(dzoita @ 2012 09 13, 21:17)
Na bet sutikit:sveika, darbinga moteris, niekada nedirbusi.... Jums nekyla minčių KODĖL? Na gerai, sakykime vaikučius augino, į darželį neleido, bet pradėjo lankyti mokyklą ir laiko per valias DIRBTI. Bėda ta, kad nenori, tingi, nes labai smagu sėdėti namie ir nieko neveikti biggrin.gif
Ir tas, kas nori dirbti, tai jį ir randa.


Pirmas klausimas. Iskur jus istraukete, jog ji sveika? Marti pasake, cia jau gipsas.
Kitas. Jei anytai savu laiku buvo sudarytos salygos nedirbti darbe, anot jusu ji visai nedirbo, namuse nera ka veikti? Na nejau cia toks vienetinis atvejis, ar kriminalas, auginti vaikus, rupintis seima, ypac, kai vyras sudare zmonai tokias salygas? Na kas is musu galejo zinoti, kad krize taip smogs. Ar jau tie zmones vieninteliai apkiauteliai ir kvailai? Tuomet kaip pas tokius idiotus gime saunus sunus, uz kurio istekejo temos autore, juk jei butu blogas tai gal ir neteketu.
Atsakyti
QUOTE(dzoita @ 2012 09 13, 21:17)
Bėda ta, kad nenori, tingi, nes labai smagu sėdėti namie ir nieko neveikti biggrin.gif
Ir tas, kas nori dirbti, tai jį ir randa.



drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nenori autore, kad sunus padetu motinai ,tai viskas aisku, jog neleis serganciai senutei net prigulti ant lovos, kai ja karsinti reikes. O gal ji tikisi, kad viskuo pasirupins vyro sesuo , tik ne vyras?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 13 rugsėjo 2012 - 21:14
QUOTE(Leksa @ 2012 09 13, 19:33)
o lengva taip rast darba?



O kam dabar lengva doh.gif ?
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 09 13, 22:13)
O kam dabar lengva  doh.gif  ?

Nu zinai ,man, kuri didesne dali pinigu isleidzia vaiko mokslams, kad jis gyvenime lengvai stovetu ant koju. Man, kuri nuo saves skanesni kasni atitraukia ,kad tik vaikas ateityje kazka turetu, marti lieps duonos kriauksli valgyti, nes sunui nebus leista man padeti?Kai tuo tarpu ji naudosis mano sukurtais vaisiais?
Atsakyti
cia jau ne apie pagalba ,o apie islaikyma kalba eina g.gif
Pagalba as suprantu taip - reikia - padejai .
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 09 13, 22:19)
cia jau ne apie pagalba ,o apie islaikyma kalba eina  g.gif
Pagalba as suprantu taip - reikia - padejai .

Mes gi suprantam ,kad jis ne kiekviena menesi jai pinigus siuncia, kitaip autore tikrai nebutu pamirsus pamineti, jog tai jis daro kaip laikrodis kiekviena menesi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 13 rugsėjo 2012 - 21:21
Man labai patinka si tema. Neretai vaikuciai lenda i tevu pinigines, kai savo pinigus saugo uz septyniu uzraktu.

As labai laiminga, kad esu finansiskai nepriklausoma, nuo savo mamos ir sunau. Dziaugiuosi, jog ir sunus nepriklausomas. Bet esu tikra, kad mano gimines nesiblusines, jei prireiktu man pagalbos.

Gerai kad autores anyta turi dukra, ne vien sunu, kuri ja nukarsins, sunku pagalvoti kas butu su tokia martele.
Atsakyti
Tada butu idomu suzinoti is autores ar tai menesiniai siuntinejimai ar tik reta pagalba savo mamai g.gif

As tai suprantu ka reiskia padeti - mes patys gyvendami UK siusdavom anytai kas 3-4 men.pinigeliu ,ir mano mamai kai gryzdavom atostogu ... Nes zinom kokia padetis LT ...

Bet tai tik siokia tokia pagalba ,o ne nuolatinis islaikymas g.gif Gimus vaikui ziurim savo seimos .
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2012 09 13, 22:29)
... sunku pagalvoti kas butu su tokia martele.



O cia jau is kurios puses paziuresi smile.gif Is sunaus tevu(kas per marti doh.gif ) ar is dukros tevu (kas per zentas doh.gif )
Atsakyti
O idomu ar autore siuncia laukneselius savo giminei ir artimiesiems? Jei kas gyvena uzsienyje, tai zino kiek jie atsieina.
Atsakyti