Įkraunama...
Įkraunama...

Žirmūnai: darželis "Ramunėlė"

QUOTE(Irisa68 @ 2014 08 30, 10:50)
jums pasiseke,sitos aukletojos vienos is geriausiu darzelije.ir auklyte labai gera. tikrai puiki komanda thumbup.gif  thumbup.gif

Na laaabai dziugu girdet thumbup.gif tikiuosi, ir mano panelytei ten patiks blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, gal yra mamyčių, kurių vaikai lanko 3-4 metu grupes. Labai laukiu atsiliepimų apie auklėtojas.
Panašu, kad mes galime ten patekti, tik reikalas tas, kad man dažnai tenka būti kieme šalia to darželio, tai nors imk ir filmuok, esu girdėjusi ne vieną kartą kaip ant tų vaikų rėkia, tai net nugara pagaugais nueina. Dabar būtų gerai išsiaiškinti kurios ten tokios auklėtojos/a, kad ten nepatekti.
Tikrai laukiu atsiliepimų smile.gif
(galit ir į AŽ)
Atsakyti
QUOTE(Pretorija @ 2014 08 29, 13:56)
Sveikos,

vakar buvau susirinkime Ramunelej. Musu grupes aukletojos bus Beata ir Dina, padejeja - Dana  ax.gif Maciau tik aukletojas kol kas - paliko tikrai gera ispudi. Ir apskritai, darzelis patiko. Gal ka nors turit papsakoti apie sias aukletojas?  g.gif


Na va, šiandien sužinojau, kad mūsų beveik trimetis pakliuvo į „Varpelių“ grupę pas Beatą ir Diną. Jau pasirašiau sutartį ir nuo spalio 1 d. pradėsim lankyti „Ramunėlę“. Auklėtoja minėjo, kad „Varpelių“ grupės tėveliai turi kažkokį groups'ą, kur internetu dalinasi informacija (dėl lipdukų ant durelių, lovyčių, sportinių maikučių ir panašiai), tai gal čia yra kažkas iš „Varpelių“ grupės, kad galėtų man parašyti asmeninę žinutę ir informuoti, kaip prisijungti prie tėvelių grupės. smile.gif
Kas jau lanko „Varpelius“, gal galite pasidalinti įspūdžiais? smile.gif Truputį neramu pereinant iš privataus į valstybinį, tai norisi pirma pačiai ramiai nusiteikti, kad vaikas nejaustų mano įtampos ir pačiam nebūtų didesnių problemų adaptuotis naujoje vietoje. smile.gif

Ačiū ir lauksiu žinių! smile.gif
Atsakyti
Na mes pretendentai i varpeliu grupe. Labai prasau atsiliepimu mamyciu, kaip vaikuciai ten jauciasi, ar noriai eina, ar daznai verkia pasilikdami ten? Kokios ten auklėtojos? Na bet kokia informacija bus gera. Nes 3-4 metu vaikai jau daug gali papasakoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(2Dovile @ 2014 09 29, 11:37)
Na mes pretendentai i varpeliu grupe. Labai prasau atsiliepimu mamyciu, kaip vaikuciai ten jauciasi, ar noriai eina, ar daznai verkia pasilikdami ten? Kokios ten auklėtojos? Na bet kokia informacija bus gera. Nes 3-4 metu vaikai jau daug gali papasakoti smile.gif


Mes patekome i sita grupe, lankyti pradesim po poros savaciu. Taciau jau dabar esu prisijungusi prie Varpelio grupes teveliu groups'o, tai gaunu informacija smile.gif Teveliai pasakoja, kad aukletojos malonios, siltos, graziai bendrauja su vaikais. Vaikai lanko noriai, asarojanciu beveik nebuna (bent jau niekas nerase, kad vaikas verkia ar nenori eiti i darza) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pretorija @ 2014 09 30, 13:30)
Mes patekome i sita grupe, lankyti pradesim po poros savaciu. Taciau jau dabar esu prisijungusi prie Varpelio grupes teveliu groups'o, tai gaunu informacija smile.gif Teveliai pasakoja, kad aukletojos malonios, siltos, graziai bendrauja su vaikais. Vaikai lanko noriai, asarojanciu beveik nebuna (bent jau niekas nerase, kad vaikas verkia ar nenori eiti i darza)  rolleyes.gif


Tikrai? thumbup.gif Nu labai aciu uz atsakyma:)
Atsakyti
Sveiki, gal kas žinote kiek yra Ramunėlėje 3-4 metų grupių?
Atsakyti
QUOTE(picca @ 2014 10 08, 16:38)
Sveiki, gal kas žinote kiek yra Ramunėlėje 3-4 metų grupių?

Kiek zinau dvi -viena sudaryta is buvusiu lopselinuku,o kita is nauju vaikuciu...
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas esat ar būsit boružėlių grupėje?
Atsakyti

Sveiki. Gal kas papuolėte nuo rugsėjo į šį lopšelį darželį? :)

Kaip situacija dabar? Kadangi atsiliepimai labai seni...

Atsakyti
QUOTE(caramelcandy @ 2018 04 23, 07:30)
<p>Sveiki. Gal kas papuolėte nuo rugsėjo į šį lopšelį darželį? smile.gif</p><p>Kaip situacija dabar? Kadangi atsiliepimai labai seni...</p>



Šiemet Ramunėlę baigia jau antras mūsų vaikas. Patys geriausi atsiliepimai smile.gif
Atsakyti
Sukūriau fb: Ramunėlė 2-4m. nauja Lt grupė


Galit jungtis jei kas ten pakliuvot :-)
Atsakyti