Įkraunama...
Įkraunama...

Kada po cezario atidavė vaiką?

Gimdžiau Klaipėdoje. Vyras vis ėjo prašyt ir klaust kada atnešit, tai vis sakė tuoj tuoj. Atnešė vaikiuką po 6 val. ir daugiau neišnešė. Ateidavo sesutė pamaitindavo arba tėčiui duodavo maitinti, vėliau ir man.
Atsakyti
As gimdziau uk...angeliuka glebyje laikiau po kokiu 40 min.po parodymo...pirma palaike mano vyras, paskui drauge, o paskui as, kai jau buvau sulopyta... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amfii: 05 rugpjūčio 2013 - 09:30
cp dare klinikose pries 3m, 23,53 gime mazylis, atsibudau tik ryte, pradejau klausineti kur vaikelis, sake isvesim i palata ir atnes, deja vasara palatos perpildytos, vis klausinejau kur mano mazylis, ir po 100tojo karto paklausto kur mano vaikas sesute paskambino ir paprase man atnesti mazyli, atnese pamaitinau ir isnese, tada vakarop perveze i palata ir atnese mazyli, o vakare paeme nes sake turi irasa kad as dar per silpna. Nzn pagal ka tai nustato, bet jauciausi tikrai baisiai, negalejau net atsisest blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rufi @ 2012 09 12, 13:13)
Pirmas vaikas gime per cezari, vel pradejau lauktis ir pasidare aktualus sis klausimas.
Kada atidave vaika po cezario?
As pati po cezario para negalejau atsikelti, bet vyras buvo salia ir tikrai butu galejes padeti iskarto priziureti vaikeli.
Cezari atliko KMUK 9h ryte, o i palata atveze tik po 19h vakare. Tada jau iskarto reikalavau vaiko.
Po cezario gulejau pooperacinej palatoj, bet kad nei kas ten ka priziurejo, nei ka. Tik kad guli ir tiek. Atsikelti negali, turi prasineti po 10 kartu, kad vaika atvestu. Du kartus per visa diena tik atveze po 10 min. Palikti vaiko pooperacinej negalima, nera tam salygu.
Jauciausi gerai ir tikrai buciau galejus visa ta laika glausti savo vaikeli, o nepalikti viena kazkur guleti. Be to visa laika buvo salia vyras. Sis dalykas vienintelis, kuris man nepatiko KMUK.
Dabar vel pradedu rinktis ligonine, kurioje atejus laikui gimdyciau, nes yra tokiu, kuriose galima prisirasyti ir nestumo prieziurai.
Todel ir klausiu, gal yra tokiu ligoniniu Kaune ar Vilniuj, kur iškarto po operacijos i pooperacine ar paprasta palata atiduoda ir vaika, jei aisku gali juo pasirupinti kas is namiskiu?


Papildyta:
Gimdziau Jonavoje. Mane po operacijos i reanimacija isveze, o sunu vyrui ant krutines uzdejo ir is karto i palata nunese, o mane parveze tik vakare.
Atsakyti
As gimdziau UK, kai tik gime vaikas tai vyrui dave, o kai mane susiuvo ir sutvarke dave vaika man, taip ir nepaeme, tai nuo pat gimimo vaikas buvo su manim wub.gif
Atsakyti
As mazyli gavau is kart, vyras dalyvavo cezario operacijoje, sedejo man prie galvos, kai mazyli sutvarke iskart padave vyrui, jis turejo iki kol mane visa susiuvo, nuvale, sutvarke ir perkele ant lovos, tada gavau mazyli salia ir kartu vaziavom i palata, niekas nebuvo jo nei minutei isnese, visa laik kai ko nors reikejo ar pamaitint ar zuikis verke ir t.t. issikviesdavau sesele kuri viska pagelbedavo. Ce taip UK. Siap gerai, nenorejau net skirtis nei minutei su zuikiuku smile.gif Jo lovyte buvo prikabinta prie manosios tai vis glostemes rankutem smile.gif
Atsakyti
Man cezaris darytas VGN. Isoperavo 7.30h. Kol gulejau intensyv. t. palatoj iki 14val vaiko nemaciau sad.gif jauciausi silpna ir kojos neatitirpo. Pamaitinau 14 val ir berods dar 17val. Sunkiai pamenu del nuskausminimo. 19.30 perkele mus i pogimdyvine palata kartu su vaiku musu prasymu, nors siule vaika paziuret per nakti naujagymiu sk. Bijojom primaitinimo misiniais, tad ryzomes su vyru ta nakti pavargti. Manau, cia pasimatymas su vaiku labai priklauso nuo savijautos.
Atsakyti
QUOTE(dimutee @ 2014 01 30, 20:12)
beje mamytės, kurios sportuojat, kaip su pienu reikalai? Aš šiandien irgi jau pasportuot buvau tai taip gera paliko  biggrin.gif Tai dabar galvoju ar pienuko nemažės sportuojat? nes tokias kalbas girdėjau g.gif bet logiškai mastant, sportuojant kraujotaka suaktyvėja, o tai skatina pieno gamyba.. Tai kaip čia yra iš tiesų?  g.gif

As gimdziau Pietu Afrikoj, teko daryti extra CP. MB operacijos metu sedejo man prie galvos, kai jau pradejo traukt leliuka jis fotkino, po to sesute ar akusere pereme fotika, o jis virkstele kirpo ir palaikyt iskart susukta i ranksluoscius gavo. Man atnese po keliu minuciu parodyt (nors atrode labai tos minutes ilgos, klausantis maziuko riksmo nes as ji planavau ilgai iskart ant krutines laikytis, svert ir tt iskart neleist, bet prisireike CP ir nuplauke mano planai...). Kol susiuvo mane MB sedejo salia ir laike musu turta, o kai jau perkele mane nuo stalo i lova iskart man ant krutines ir ant (.) zuikis keliavo ir vaziavom kartu i po operacine palata atsigaut wub.gif
Gime 19.50, MB namo isejo apie 23h, ir man akuseres primygtinai siule (gal geriau kaip savaime suprantama dalyka pareiske), kad maziuka issives i leliuku palata, aisku pasipriesinau, tai tuom syk paliko. Po to nuskausminanciu paprasiau, kai epidiuras nustojo veikt (man epidiura papildyt pakako, nereikejo pilnos nejautros vest), tai atejus su vaistais sesele pareiske, kad nuo vaistu busiu mieguista, tai leliuka issives, as aisku vel pasipriesinau, sakiau tada noriu kitokiu vaistu lotuliukas.gif o ji sako 'as juo paruosiau', bet as nepasidaviau, tai sutiko palikt ir sake jos vis ateis paziuret kaip mum sekas. Tai kovojau su miegu kaip reikalas, bet po pirmo paprasymo, kad paduotu man ji ir pampius keiciau pati, ir ant krutines pasidejus miegojom ir perrengiau drabuzelius suslapusius, zodziu- susitvarkiau be problemu wub.gif tik man dar kazkiek laiko psichologiskai buvo sunku, kad negavau as jo iskart ant krutines, dar ir dabar nesu pilnai su tuo susitaikius, toks jausmas, kaip kas tas pirmas akimirkas is manes butu pavoges... verysad.gif bet svarbiausia viskas gerai baiges wub.gif
Atsakyti
Šiauliuose man ryte padarė CP, parodė vaiką ir išnešė į inkubatorių sušildyti, o pavakary perkelė mane iš reanimacinės į pogimdyvinę palatą ir atnešė dukrą. Nakčiai paprašiau pati, kad paimtų dukružę į leliukų palatą, nes bijojau užmigusi nuspausti savo vaiką. O ankstų rytą jau kaip atnešė, tai ir nebeišsiskyrėme daugiau. Žinoma, liūdna, kad reikėjo kažkiek tai laiko būti be vaiko, bet manau rizikuoti nebuvo verta. Nereikia prarasti ir sveiko proto. Kas reikalinga tiek mamai, tiek vaikui, tas ir turi būti padaroma, kad būtų saugu. O kada mama pati jau gali savimi pasirūpinti, pasirūpina ir vaiku.
Atsakyti
Man CP dare pilna narkoze. Atsibudau mazdaug po valandos jau vaikui gimus. Dar kelios val praejo kol perkele mane i palata, apziurejo, aptvarke ir atnese vaikucius ( daugiau ir nebeisnese) wub.gif nors pati dar net negalejau jais pasirupint pilnumoj schmoll.gif jei vyro nebutu buve salia tai vaikucius buciau tik veliau atgavus ax.gif gimdziau Klaipedoj ax.gif
Atsakyti
Po antros operacijos atsibudau jau palatoj. Vaikeli atnese kelios valandos po pabudimo.. dar pradzioj kol buvau per silpna keltis sesute ir pampersa jam keite, o jau preis nakti paliko suvisam
Atsakyti
QUOTE(Popsi @ 2014 02 17, 16:17)
Po antros operacijos atsibudau jau palatoj. Vaikeli atnese kelios valandos po pabudimo.. dar pradzioj kol buvau per silpna keltis sesute ir pampersa jam keite, o jau preis nakti paliko suvisam

Jūs tikriausiai pati gimdėte?
Papildyta:
Sveikos 4u.gif
Gimdžiau KMUK , vaikelis gimė 14,05 po Cezario pjūvio. Kaip gimė, davė pasidžiaugti, pasisveikinti ir išvežė, mane baigė tvarkyti ir pervežė į pooperacinę palatą. Mažiuką pamačiau tik vėlai vakare, apie vidurnaktį. Sekančią dieną perkėlė į palatą ir atvežė mažylį, gulėjome dviese, nors realiai buvome šešiese (mažyliai ir tėčiai) Rojum nepavadinsi, tvanku, langas atvertas, bet menkai gelbėja. Baisu balkoną atidaryti, kad mažylis nesušaltų. Atsigavome, kaip atsilaisvino mokama palata.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasamk: 19 vasario 2014 - 15:44