Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 18

[quote=motiejuss2,2013 01 13, 18:20]
Gal pabandykit system restore padaryt? g.gif
[/quote]

ačiū už pagalba ...ar jūs turite omenyje perkrauti kompiuterį , nes tai jau daryta ir ne kartą ax.gif
[/quote]
Ne, turėjau omeny system restore, tai yra sistemos atkūrimas nuo tam tikros datos, jei pas jus windows 7, spauskit start ir į paieškos laukelį įveskit system restore:
user posted image

Papildyta:
Toliau:
user posted image
Kaip matote foto, jau yra nustatyti keli restore pointai , tai tereikia pasirinkti nuo kada norit padaryti system restore, jau esamiems failams tai įtakos neturi, o problema turėtų išnykti
Atsakyti
Dabar pamasčiau, kadangi jūsų klaviatūra neveikia, tai per paiešką neįrašysit nieko, tada spausti start---all programs---accesories---system tools---system restore , čia tuo atveju jei OS widows 7
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo p@uksTelis: 13 sausio 2013 - 19:39
QUOTE(p@uksTelis @ 2013 01 13, 20:38)
Dabar pamasčiau, kadangi jūsų klaviatūra neveikia, tai per paiešką neįrašysit nieko, tada spausti start---all programs---accesories---system tools---system restore , čia tuo atveju jei OS widows 7


atlikau viską kaip sakėt bet jokių pokyčių blink.gif ko gero klaviatūra mirė ..ar labai brangu pakeisti į naują ..esu pasijkungus paprastą laiinai beje sistemos restores atlikimo man nebeatsidaro nuotraukos ir dokumentai doh.gif kol nepasirenku su dešiniu klavišu per kur atidaryti ... windows 7 yra ..
Atsakyti
QUOTE(motiejuss2 @ 2013 01 13, 21:18)
atlikau viską kaip sakėt bet jokių pokyčių  blink.gif ko gero klaviatūra mirė ..ar labai brangu pakeisti į  naują ..esu pasijkungus paprastą laiinai beje sistemos restores atlikimo man nebeatsidaro nuotraukos ir dokumentai  doh.gif kol nepasirenku su dešiniu klavišu per kur atidaryti ... windows 7 yra ..

Nu va, norėjau padėt, o dar papildomų problemų atsirado.. Yra tekę keliskart daryt system restore, bet po to jokių problemų neiškilo. Daugiau nežinau ką ir patart. Kažkaip mažai tikėtina, kad nuo vieno trinktelėjimo klaviatūra nebeveiktų, o nematant kompo daugiau sunku ką ir pasakyti. Aš savo laptopui pirkau naują klaviatūrą, mokėjau 16 dolerių+atsiuntimas
Atsakyti
..oi ką jus kuom galėjot tuom padėjot visgi man tai naujiena dar nesu lb apsišvietus apie kompos tai man kaip pamoka ax.gif tiesiog gali būt kad tiek tereikėjo klaviatūrai ir pasibaigė jos gyvenimas smile.gif na prie to pačio norėjau paklaust ar įmanoma kaip nors perinstaliuot naujai Worda nes mano 2010 metū jau nebeatidaro dokumentų nes kai pirkom kompiuterį ji buvo kažkaip bandomoji g.gif , atsinaujinti per internetą nes kolkas kompakto neturiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(motiejuss2 @ 2013 01 13, 22:18)
atlikau viską kaip sakėt bet jokių pokyčių  blink.gif ko gero klaviatūra mirė ..ar labai brangu pakeisti į  naują ..esu pasijkungus paprastą laiinai beje sistemos restores atlikimo man nebeatsidaro nuotraukos ir dokumentai  doh.gif kol nepasirenku su dešiniu klavišu per kur atidaryti ... windows 7 yra ..

Laikinai manau galima naudotis Screen Keyboard ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paprika4 @ 2013 01 14, 13:02)
Laikinai manau galima naudotis Screen Keyboard ax.gif


kai reikia nemažą tekstą pilti tikrai nepatogu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motiejuss2: 14 sausio 2013 - 16:32
QUOTE(agneciuke @ 2013 01 12, 17:05)
Sveiki,
gal kas man gali padėti. Atskiros temos nenorėjau kurti, todėl atėjau čia. Naršydama senesnes temas, kad ir supermamos forume, ar kituose forumuose, susiduriu su tokia będa, kad nematau paveiksliukų. va, kaip pvz osinkos puslapyje:
user posted image
Ar tai reiškia, kad jie ištrinti? ar įmanoma juos pamatyti? nes šeip labai jie reikalingi yra.


Tai gal kas galit padėt?
Atsakyti

Labas, cia yra virusai smile.gif jeigu turi nativirusine pabandyk paleisti turetu surasti. Dar galite persiinstaliuoti naudojama interneto narsykle...
[/quote]

Ačiū, bandysiu sugaudyt tuos virusus smile.gif tikiuosi mano avira susitvarkys.. doh.gif
Atsakyti
[quote=SAMOGITIJA,2013 01 16, 21:49]
Labas, cia yra virusai smile.gif jeigu turi nativirusine pabandyk paleisti turetu surasti. Dar galite persiinstaliuoti naudojama interneto narsykle...
[/quote]

Ačiū, bandysiu sugaudyt tuos virusus smile.gif tikiuosi mano avira susitvarkys.. doh.gif
[/quote]

jei tai virusas, mano avira jo nepagavo...
Atsakyti
jei tai virusas, mano avira jo nepagavo...
[/quote]

pabandykite kita interneto narsykle jeigu su kita narsykle veiks tai reiskiasi, kad problema Jusu naudojamoje internetineje narsykle, o jeigu ir su kitomis tas pats reiskiasi Jusu antivirusine bloga smile.gif
Atsakyti
Kaip patiems perinstaliuoti kompiuteri
video.Pati bandysiu pirma karta,pagal sios pamokimus perinstalioti savo loptoma.Baisu kaip pirma,kad ko nepridaryciau doh.gif
Atsakyti