Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 18

QUOTE(jamam @ 2012 09 24, 10:27)
sveiki,nezinau kaip sumazint,nes ant darbastolio visi zenkliukai istempti,nuotrauka irgi.Kai atidarau inter.puslapi tas pats(netelpa i puslapi visa.ir noredama pamatyt turiu su pele stumdit tai i viena puse tai i kita)Padekit,paaiskinkit kur man reiketu ieit,kad nustatyt normalu vaizda. blush2.gif

Gal, ant darbastalio desini peles klavisa-ypatybes-parametrai ir ekrano skyra nustatyt
Atsakyti
help , kazkas nutiko nesuprantu kas , visu foto ar paveiksliuku miniatiuras rodo uzverstas , kame problema? kaip jas atversti? tikiuosi aiskiai paaiskinau ?... ( windows 7)
Atsakyti
va taip rodo visas ... kaip jas apversti ? kai atidarau viskas ok , bet noriu kad ir miniatiuras roodytu apverstas ..labai nepatogu kai taip (

user posted image

Atsakyti
HELP!!!!

Situacija tokia: sėdi prie pc, kažką darai, o jis po kiek laiko ima ir išsijungia.
Bandau dar kartą jungtis. Įsijungia, paveikia ir vėl išsijungia? Po kelių tokių, sakyčiau, priverstinių įjungimų - pc jau nebeįsijungia. Dar keista, kai pc išjungtas, mirksi moniko lemputė ( ar taip turi būti?);
Tai klausimas, ar aš čia kokį virusą pasigavau?
Ar kažkas nuotoliniu būdu žaidžia ( labai abejoju tuo);
Ar vėl parėjo maitinimo šaltinis? Bet jau kiek kartų pakeitėm ir vėl parėjo?????
Ar galėtų būti taip, kad perdega mums maitinimo šaltinis dėl šokinėjančios srovės?

Vienu žodžiu, padėkit prikelti iš numirusių mano pc...:/

P.S. Aj, dar mano pc suinstaliuotas 64bit. Seniau visą laiką instaliavo 32bit, ir kažkaip mažiau problemų buvo, ar tai neturėtų turėti jokio įtakos pc.?
Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2012 09 25, 07:58)
HELP!!!!

Situacija tokia: sėdi prie pc, kažką darai, o jis po kiek laiko ima ir išsijungia.
Bandau dar kartą jungtis. Įsijungia, paveikia ir vėl išsijungia? Po kelių tokių, sakyčiau, priverstinių įjungimų -  pc jau nebeįsijungia. Dar keista, kai pc išjungtas, mirksi moniko lemputė ( ar taip turi būti?);
Tai klausimas, ar aš čia kokį virusą pasigavau?
Ar kažkas nuotoliniu būdu žaidžia ( labai abejoju tuo);
Ar vėl parėjo maitinimo šaltinis? Bet jau kiek kartų pakeitėm ir vėl parėjo?????
Ar galėtų būti taip, kad perdega mums maitinimo šaltinis dėl šokinėjančios srovės?

Vienu žodžiu, padėkit prikelti iš numirusių mano pc...:/

P.S. Aj, dar mano pc suinstaliuotas 64bit. Seniau visą laiką instaliavo 32bit, ir kažkaip mažiau problemų buvo, ar tai neturėtų turėti jokio įtakos pc.?


Gal dėl to išsijungia, kad perkaista? Gal dulkes reikia pravalyti?
Atsakyti
QUOTE(Opdum @ 2012 09 24, 20:48)
va taip rodo visas ... kaip jas apversti ? kai atidarau viskas ok , bet noriu kad ir miniatiuras roodytu apverstas ..labai nepatogu kai taip (



Lango viršuje spauskite Organize > Folder and search option > View > ir nuimkit varnelę nuo Always show icons, never thumbnails
Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2012 09 25, 09:38)
Lango viršuje spauskite Organize > Folder and search option > View > ir nuimkit varnelę nuo Always show icons, never thumbnails

aciu labai , padejo smile.gif
Atsakyti
sveiki reik patarimo isigijom spausdintuva HP PSC 1510,bet negavome daiveriu diskelio,is kur butu ju galima parsisiusti ?nelabai as nusimanau apie instaliavima blush2.gif ,ir dar klausimas pas mane windausai 7 cia butent jiems pritaikytu ju reikia,ar ne?
Atsakyti
ai va dar turiu beda noriu is savo seno kompo , i nauja perkelti foto , dokumentus ir t.t atsinesiau harda , bet mano anas kompas ( windows XP) nepriema kazkodel... kame galetu buti problema? gal reikia kazka suformotuoti ar instalioti? tik ka ir kaip?? HELP ..
Atsakyti
Ką galėtų reikšt, kai pc neįsijungia ir rašo "detekting ide drives...."? Kas tas ide drive? Beje, kompas senas tai gali būt, kad ten kažkas perdegė...
Atsakyti
sveiki, prasau padekit!!!!!!
saugojau kazkoki paveiksliuka ant desktopo, paklause manes ar sukurt kazkokia kopija, as paspaudziau yes, ir mano visas darbalaukis liko aktyvus, visos ikonos pazymetos, ir langai idomiai uzsidarineja, kaip visa tai panaikint? kad vel butu normalus, o ne pazymetas desktopo vaizdas?
Atsakyti
QUOTE(kroha @ 2012 09 26, 13:57)
sveiki, prasau padekit!!!!!!
saugojau kazkoki paveiksliuka ant desktopo, paklause manes ar sukurt kazkokia kopija, as paspaudziau yes, ir mano visas darbalaukis liko aktyvus, visos ikonos pazymetos, ir langai idomiai uzsidarineja, kaip visa tai panaikint? kad vel butu normalus, o ne pazymetas desktopo vaizdas?

smile.gif "įdomiai užsidarinėja".. labai informatyvu smile.gif
kokius windowsus turite?
Atsakyti