Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 18

QUOTE(Audroneja @ 2013 04 17, 15:43)
gal galite atsakyti kas nors??? siandien ryte pavirto puodelis su kava ir papuole ant nesiojamo kompo klaviaturos.. dbar kompas tai veikia, bet raso tai nesamones.. ar cia ISGELBEJAMAS DALYKAS AR JAU NE, KOMPAS DAR GARANTINIS, BET KO GERO AS JAU PATI KALTA TADA, KA DARYTI??? ACIU.


Garantinis negalios, nemokamai netaisys. Reikes keisti klaviatura, nelabai tikiu kad isvalys.
Atsakyti
QUOTE(ziviliuk @ 2013 04 04, 11:05)
Turiu tokią problemą. Persikėliau iš fotoaparato kortelės nuotraukas, o jos pasirodo su plėtiniu ".tif". Man reikia kad būtų ".jpg" Kaip tą padaryti? O gal čia fotoaparate kažką reikia nustatyti? Anksčiau jis darydavo ".jpg" nuotraukas. Bet ač nežinau, kodėl dabar .tif? Visai nesusigaudau blush2.gif


g.gif
Papildyta:
QUOTE(Iks @ 2013 04 07, 00:01)
Sveiki,
Gal kas padėtų? Laimėjau teleloto Lark FreeMe 70.65 Tablet 7'. Atvežė su lenkiška instrukcija ir poros žodzių lietuvišku vertiniu (ten info neradau). Vakar veikė, viskas buvo normaliai. O šiandien, bandant įjungti, pasirodo ekrane užrašas Lark, po to juodas ekranas ir užrasas ANDROID, daugiau jokio veiksmo, nieko negalima padaryti, tik išjungti. Gal kas apšviestų, kodėl taip? Ačiū.



cia kaip kompui manau
pradziai ijungti isjungti , restartuoti

jei nepadeda, i garantini nesti , jei toks yra

arba perinstaliuoti Android operacine ir ta pacia versija arba i naujesne
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo browzeris: 17 balandžio 2013 - 20:18
QUOTE(Iks @ 2013 04 07, 00:01)
Sveiki,
Gal kas padėtų? Laimėjau teleloto Lark FreeMe 70.65 Tablet 7'. Atvežė su lenkiška instrukcija ir poros žodzių lietuvišku vertiniu (ten info neradau). Vakar veikė, viskas buvo normaliai. O šiandien, bandant įjungti, pasirodo ekrane užrašas Lark, po to juodas ekranas ir užrasas ANDROID, daugiau jokio veiksmo, nieko negalima padaryti, tik išjungti. Gal kas apšviestų, kodėl taip? Ačiū.

kai kuriuose plansetuose yra maza skylute su uzrasu "Reset" . Ikiskit dantu krapstuka i ta skylute, jausis kad pasispaudziau. Turetu atsistatyti gamykliniai parametrai ir isijungti...aisku jei tokia skylute yra biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas zino,ar galima kompe keist peles nustatymus g.gif Beda ta,kad nusipirkau nauja pele ir sukinant jos ratuka psl nevazineja aukstyn-zemyn doh.gif Gali tik spustelt ant to ratuko atsiranda tokia piktogramele ir tada jau judinant pele slankioja psl. bet labai nepatogu,idomu cia jau tokia pele ar dar galima ka nors pakeist nustatymuose paciam kompe g.gif Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Itarimas, kad brokuota pele, o butent tas ratukas...meginkit pajungt pele prie kito kompo, jei neveiks, tai beda peleje.
Atsakyti
Sveiki, siryt atsitiko problema su mano Windoows7. unsure.gif Neina prisijungti prie savo account, nors password ir teisingai parasau, Windows ismeta lentele, kad " Nepavyko įeiti naudojant vartotojo profilio tarnybą. Vartotojo profilio neįmanoma įkelti“..Kaip išspręsti šią problemą? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ginestra: 26 balandžio 2013 - 07:56
Jus "adminas"? Jei ne, tai gal pagrindinis vartotojas istryne jusu account.
Atsakyti
Siandien ryte ir man sunkiai sekesi ieiti i sia svetaine, gal kokie darbai buvo vykdomi,,,
Atsakyti
QUOTE(chillin' @ 2013 04 26, 16:35)
Jus "adminas"? Jei ne, tai gal pagrindinis vartotojas istryne jusu account.


Taip, aš "adminas", tai mano asmeninis kompiuteris, jį naudoja tik aš ir mano vyras.
Atsakyti
QUOTE(Ginestra @ 2013 04 30, 14:38)
Taip, aš "adminas", tai mano asmeninis kompiuteris, jį naudoja tik aš ir mano vyras.

bijau, kad bus arba virusas, arba HDD problemos...
Atsakyti
QUOTE(Ginestra @ 2013 04 30, 14:38)
Taip, aš "adminas", tai mano asmeninis kompiuteris, jį naudoja tik aš ir mano vyras.

Vedant slaptazodi isitikink kad neijungtas capsock arba gal klaviaturos isdestymas pasirinktas pavyzdziui RU

O naudojaties vienu prisijungimo vardu ?

gali pabandyti toki negudru dalyka:
restartuoji kompiutery ir kol jis nepradejo krautis spaudine ji F8 turetu pasirodyti juodas langas su pasirinkimais, ten galesi pasirinkti "last good cnown configuration" ir turetu ileisti su esamu slaptazodziu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prescott: 30 balandžio 2013 - 18:02
Sweiki man atsitiko problema su pc dekoju is anksto


Mano kompiteriu piktogramos pasidare visos vienodos ir nesuprantu kodel , tai pat ju neina yjunkt kas galit padekit aciu labai unsure.gif
Atsakyti