Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(R.i.R. @ 2012 09 16, 12:35)
Tau reikia siųsti atvirukus, ne mums  smile.gif

tai siųskit siųskit aš nieko prieš biggrin.gif
TAvo katiną irgi mačiau. Sakyčiau visai nebloga katino foto, jei reiktų lyginti naujokių keliamus katinukus. Gražuolį turi. Mes tai dar laukiam kol tas, kuris pas mus atkeliaus gims bigsmile.gif

čia ne komentarams foto, bet jei norit atviruko paspėliokit kas ten per veiksmas bigsmile.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 09 16, 11:46-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 09 16, 11:46)
Šitai taisyklei aš pritariu, tai elementari virtualaus bendravimo taisyklė, ale ten kur nurodyta tokios taisyklės neįskaičiau.  nail.gif

Čia Ka sugalvojo anas, nes jos internetas lievas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 09 16, 12:51)
tai siųskit siųskit aš nieko prieš  biggrin.gif
TAvo katiną irgi mačiau. Sakyčiau visai nebloga katino foto, jei reiktų lyginti naujokių keliamus katinukus. Gražuolį turi. Mes tai dar laukiam kol tas, kuris pas mus atkeliaus gims  bigsmile.gif


Jau džiaugsmo apturėsit, kai sulauksit wub.gif

QUOTE(rG. @ 2012 09 16, 13:05)
Čia Ka sugalvojo anas, nes jos internetas lievas biggrin.gif

lotuliukas.gif
Taip norėjau dar vakar papliurpt su tavimi apie tuos samyangus ir tokinas, bet pribaigei netikėtai temą, tai neišsišnekėjus iki paryčių negalėjau užmigt biggrin.gif

o čia pataisyta šiek tiek smile.gif visų svajonės pageidavimų kol kas nepavyko išpildyti biggrin.gif paliksiu ateičiai smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2012 09 16, 13:16)
o čia pataisyta šiek tiek  smile.gif visų svajonės pageidavimų kol kas nepavyko išpildyti  biggrin.gif paliksiu ateičiai  smile.gif

o čia jau kita foto? Durys į guolį kažkur dingo bigsmile.gif
Bet šiaip miela sraigutė gavosi
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 09 16, 13:22)
o čia jau kita foto? Durys į guolį kažkur dingo  bigsmile.gif
Bet šiaip miela sraigutė gavosi

Ta pati, tik kitaip patvarkyta biggrin.gif Ar skylutę reikėjo palikti? Bet sraigutė man irgi patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2012 09 16, 12:29)
Ta pati, tik kitaip patvarkyta  biggrin.gif Ar skylutę reikėjo palikti? Bet sraigutė man irgi patinka smile.gif

Ten kur balta spalva fone, matosi kažkokios vingiuotos dėmės. Jei nori tokių dalykų išvengti, dėk layerį su gryna balta spalva ir nebus nesklandumų.
Atsakyti
QUOTE(rG. @ 2012 09 16, 13:05)
Čia Ka sugalvojo anas, nes jos internetas lievas biggrin.gif

ohmy.gif ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(rG. @ 2012 09 16, 13:42)
Ten kur balta spalva fone, matosi kažkokios vingiuotos dėmės. Jei nori tokių dalykų išvengti, dėk layerį su gryna balta spalva ir nebus nesklandumų.

O, dėkui bigsmile.gif Esu pastebėjusi, kad karts nuo karto tos vingiuotos dėmės išlenda... Ačiū, bandysiu pasinaudoti patarimu. Ką aš be jūsų daryčiau group.gif
Atsakyti
Dar reiktų sugalvoti vieną taisyklę, NEIŠIMINĖTI FOTO. Vakar neprisėdau prie PC,dabar skaitau senąją temą ir ką, nė vienos foto nebėra doh.gif komentarus skaitai ir nesupranti apie ką,nes pvz. neturi doh.gif
Atsakyti
aš savosios neišėmiau, todėl ir pati nesuprantu, kodėl man nerodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(je t'aime @ 2012 09 16, 14:43)
aš savosios neišėmiau, todėl ir pati nesuprantu, kodėl man nerodo biggrin.gif

ND (ne visus) ir Tavo foto mačiau, o jau kitų neberodo foto. Tikrai juk smagiau skaityti,kai matai foto ir komentarus ax.gif
Atsakyti
R.i.R., o čia ne Cornish Rex'as pas Tave? bigsmile.gif Lyg ir kažkoks kailiuko bangavimas matosi. Labai dailus katinas. Tik aš tos landos nemaskuočiau, palikčiau daiktą tokį, koks jis yra smile.gif
Atsakyti