Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Ačiū visom, žinau, kad reikia kuo mažesnius, fotografavau leliuką kai buvo jam apie 16 dienų ir poto va db 1,5 mėnesiuko... blush2.gif

Nu tik paguldai akys stačios ir fsio... biggrin.gif

Ačiū kad pakomentavot, kuo daugiau info tuo geriau, einu erikosmajos nuorodą pažiūrinėt... aciuks.gif

QUOTE(Yvette @ 2012 09 16, 12:29)
nereiktų dėti foto čiatik tuomet, jei nenori komentarų.
Nuėjau į praeitą temą pažiūrėti tavo foto. Užkliuvo keli dalykai, kuriuos gali išmokti. Visų pirma kompoziciją reik labiau pastudijuoti. Jei domina žolyčių fotografavimai, tai ieškai tokių foto internete ir studijuoji. Kaip iš kurios pusės fotografavo, ką akcentavo. Tarkim apkirptas kvadratas nepasiteisina pas tave. Tai pradžioje siūlau nepulkit karpyti, išmokit nekarpydamos fotografuoti. Ten boružėlės ar kas aplink skraido. Tame ir grožis šioje foto būtų, nes jų ne viena ir ne dvi. Taigi, turėtų būti pagrindinis objektas. Iš kitų foto matosi, kad šviesa visai nieko buvo. Tad reikėjo pasisukinėti aplink, paieškoti krentančių zuikučių, bandyti fokusuoti į boružes ir fotografuoti. Jei boružės pagr. objektas, jos negali būti taip prispaustos prie viršus, autmatiškai trūksta erdvės viršuje.
TAs pats ir su kitom foto. Taigi, tu gali išmokti, nes klaidelės ne pajautimo, bet pataisomos.

Va jej, nu tokie postai, kaip vežaaaa... pvz čia ne tik Juržolei pvz ir man lb pagelbėja paskaičius.. Ačiū.. aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(je t'aime @ 2012 09 16, 14:52)
R.i.R., o čia ne Cornish Rex'as pas Tave?  bigsmile.gif Lyg ir kažkoks kailiuko bangavimas matosi. Labai dailus katinas. Tik aš tos landos nemaskuočiau, palikčiau daiktą tokį, koks jis yra smile.gif

Cornish Rex'as smile.gif bandysiu nemaskuoti smile.gif
Atsakyti
savo foto neišėmiau, tai jei praeitoj temoj nebesimato nežinau kur prob.
Atsakyti
Aš irgi nieko neįšiminėjau lyg ir, nu ne, vieną tą su klynu tik išėmiau.. O daugiau nea, nei vienos..
Atsakyti
Laba visiems
QUOTE(Yvette @ 2012 09 15, 07:26)
na laba diena, Erika griežta  Nebent tik sapne buvo 
Siūlau visom naujokėm prisijungti ar į Vilniaus ar Kauno, Klaipėdos susitikimus. Pamatysit, susipažinsit, iškart kitaip į komentarus reaguosit.

labai tikiuosi, kad realybej ji kitokia biggrin.gif nes sapne, tai griezta buvo biggrin.gif
as irgi siulau naujokem drasiau jungtis rolleyes.gif

QUOTE(erikamaja @ 2012 09 15, 08:33)
Nebeturiu ką pasakyt. Siaubas kaži koks.
Say, pučiam iš temos, savo kokią susikuriam - baisių, senų, bobų.

P.S robobebras mane paliko, nebus myte cray.gif , nu  o aš verkiančia širdim prisistatysiu.

hihihi.gif tai mes is paskos atsivilksim, gi matot, kad be jusu negalim biggrin.gif

QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 09 15, 10:55)

labai fainai smile.gif

QUOTE(erikamaja @ 2012 09 15, 22:03)

grozis wub.gif nereali tavo mergaite ir nereali tu fotografe wub.gif

QUOTE(bumbasi @ 2012 09 16, 09:47)
Ačiū. Tada tiesiog naktį sumąstėm važiuot ant apžvalgos aikštelės ir tuo pačiu pabandyti naktį fotografuoti.. Norėčiau autostradoje pastovėt, pagaudyt mašinas..reiks kada tai įgyvendinti smile.gif

as irgi labai noriu, bet viena bijau, nieko i chebra neprisisaukiu, jei Kaune, tai varom kada kartu ax.gif

QUOTE(R.i.R. @ 2012 09 16, 12:16)
o čia pataisyta šiek tiek  smile.gif visų svajonės pageidavimų kol kas nepavyko išpildyti  biggrin.gif paliksiu ateičiai  smile.gif
http://farm9.staticf...eef7430d8_c.jpg

man sita daug geriau atrodo, tik prtarciau, kad skylutes nereikejo tamsint smile.gif

Gotte, labai patiko visa serija su baikeriu, tikrai puikiai gavosi ir nera tau ko bijot, nei vyru, nei banalumu smile.gif

Je t'aime labai grazus auto wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ainoa: 16 rugsėjo 2012 - 15:00
Ateinu su 5ND 2 bandymu dienos šviesoje, kažkaip su WB neišeina susikalbėt schmoll.gif
Labai laukiu komentarų

auto
user posted image

cloudy
user posted image

manual
user posted image
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2012 09 16, 09:01)
Ateinu su 5ND 2 bandymu dienos šviesoje, kažkaip su WB neišeina susikalbėt  schmoll.gif
Labai laukiu komentarų


Mano akimis, tai trūksta estetikos elemento. Saldainių terba ant babytės marškos ax.gif Apie WB net nesigalvojo žiūrint rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 09 16, 12:29)
Taigi, tu gali išmokti, nes klaidelės ne pajautimo, bet pataisomos.

Aciu, Yvette. Vis dar labai noriu tiketi, kad taip ir yra ax.gif

QUOTE(R.i.R. @ 2012 09 16, 13:16)
o čia pataisyta šiek tiek  smile.gif visų svajonės pageidavimų kol kas nepavyko išpildyti  biggrin.gif paliksiu ateičiai  smile.gif

O kam ta "sraige" taip nutamsinai? Noretusi duris matyti. Bet kicius tai fainas... bigsmile.gif

QUOTE(Afrė @ 2012 09 16, 14:39)
Dar reiktų sugalvoti vieną taisyklę, NEIŠIMINĖTI FOTO. Vakar neprisėdau prie PC,dabar skaitau senąją temą ir ką, nė vienos foto nebėra doh.gif komentarus skaitai ir nesupranti apie ką,nes pvz. neturi doh.gif

As irgi kalta blush2.gif Istryniau siryt ir is naujo ikeliau, nes vakarykstis apdirbimas nebepatiko, kazkokios blausios nuotraukos pasirode dienos sviesoj ax.gif Retai trinu siaip jau, nes ir man nepatinka, kai kitos trina smile.gif

QUOTE(Yvette @ 2012 09 16, 12:20)
įmesk nuorodą į flickr

Metu. Cia.
Atsakyti
Na ir plepat bigsmile.gif thumbup.gif
Komentuot nespeju, visus kas patiko flickery aplankau mirksiukas.gif
Patinka, kad senbuves taip suaktyvejusios, dalinas labai naudingais patarimais thumbup.gif
Nors atviruko laimetojus sau jau paskelbiau (baisiai patiko svajones, yvettes, erikos ir jet'ame nuotraukos wub.gif ), vistiek sudalyvaut norisi blush2.gif O dar labiau komentaru norisi, jeigu yra ka komentuot ax.gif
user posted image
Ir apie fotografus -
Mano sio vakaro nagrinejimo objektas

Atsakyti
QUOTE(chiquitka @ 2012 09 16, 16:23)
O dar labiau komentaru norisi, jeigu yra ka komentuot ax.gif


o, nauji vėjai temoje. Savam stiliuje foto yra gera. Reklaminis labiau stilius, man šiaip toks ne prie širdies, bet tai nereiškia, kad foto bloga. Tik manau į kelias detales reiktų atkreipti dėmesį. Reklaminėse foto baltinių išsipešiojimai, susiglamžymai ir t.t. būna palikti tikslingai. Bet taip įtaigiai, kad žmogus ir tiki, taip ir tik taip turi būti.
Tavo foto man nelabai patinka švarko bei kelnių raukšlės. Baltinukai irgi išsipešiojo, bet neįtikinamai atrodo. To segtuko kaklaraiščiui gal nereikėjo arba kitokio. Tik tiek. Bet kaip minėjau, apie reklaminę fotografiją tikrai nieko neišmanau, tad gal ir nusišnekėjau.
Atsakyti
labas. Atnešu 2ND 4u.gif

f/5.6 ISO 200

user posted image

f/11 ISO 400

user posted image

f/22 ISO 800

user posted image
Atsakyti
Jurzole, sorry, kad nekomentuoju. Nemoku apie gėles.. doh.gif
Atsakyti