Įkraunama...
Įkraunama...

Liekninanti kava

QUOTE(vengana @ 2014 01 12, 20:12)
o gal gali pasakyti kaip ja geri? kiek kartu dienoj?

pagal instrukcija viena karta per diena puse valandos pries pusrycius
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 01 13, 19:18)
pagal instrukcija viena karta per diena puse valandos pries pusrycius


va su tom instrukcijom man ir neaisku... nes man sake kad reike gert 3 karus dienoj bet vis uzpilt ant tos pacios ir ryte po valgio
Atsakyti
QUOTE(vengana @ 2014 01 13, 23:21)
va su tom instrukcijom man ir neaisku... nes man sake kad reike gert 3 karus dienoj bet vis uzpilt ant tos pacios ir ryte po valgio

tai matyt kitokia žiūrėjot. pas mane tirpi ir viena karta geriama. antra karta neuzpilsi, nes tuscias puodukas lieka
Papildyta:
QUOTE(isabelaa @ 2013 02 26, 13:47)
na ziuriu nepopuliari tema visai.  as gerdama  greencoffee  1000  numeciau 5 kg kurie man neataugo  ax.gif
  dabar artejant vasarai noreciau darpenkiu atsikratyti smile.gif    bet ziuriu kad naujiena  kazkokia atsiradus  stai tokia http://www.facebook....0...e=1
  gal jau kuri esate isbandzius? ax.gif

as va apie sita rasau
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 01 14, 13:07)
tai matyt kitokia žiūrėjot. pas mane tirpi ir viena karta geriama. antra karta neuzpilsi, nes tuscias puodukas lieka
Papildyta:

as va apie sita rasau

tai va o pas mane netirpi, žalios kavos pupeles sumaltos....bet kazin ar ju po veikis vienodas g.gif
nors dabar po sav tik pastebejau kad apetitas sumazejo..tai gal i gera ta kava biggrin.gif
tik dab da reiktu užpakali pajudint....
Atsakyti
QUOTE(vengana @ 2014 01 14, 21:34)
tai va o pas mane netirpi, žalios kavos pupeles sumaltos....bet kazin ar ju po veikis vienodas  g.gif
nors dabar po sav tik pastebejau kad apetitas sumazejo..tai gal i gera ta kava  biggrin.gif
tik dab da reiktu užpakali pajudint....

o is kur pupeles pirkai? gal sveikiau taip
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 01 20, 13:01)
o is kur pupeles pirkai? gal sveikiau taip

as jau maltas pirkau, nes kiek teko girdet jos labai labai sunkiai malasi kietos yra...
as arbatinej perku
Atsakyti
Sveikos, as irgi geriau zalia kava 1500, tai per 8 savaites numeciau 8 kg thumbup.gif , kaip ir rekomenduoja dietologai bei profesnionalus treneriai ( i savaite po viena kg.). Dabar negeriu 9 men, bet reiktu vel nusipirkti, nes nuo saldumynu priaugau 5 kg blush2.gif . As sia zalia kava geriau tik del saldumynu, nes negaliu be ju gyvent doh.gif , o ju pavalgius kokia savaite kiekviena diena po -3-4 vnt saldainiu, man per savaite uzauga 1-1.5 kg cry.gif Atrodo,kad svoris auga ne dienom, o valandom.Visa gyvenima su tuo kovoju. Ir begioju 4 metai kas antra diena po viena valanda,bet to nepakanka, butinai rekia ziureti ka valgai smile.gif Esu isbandziusi visu gamintoju chroma, bet ne truputi ne nepadeda. Tik nuo zalios kavos 1500 man absoliuciai nesinori saldumynu. Ir valgyti nesinori, valgai tam, kad reikia thumbup.gif . Nors as ir taip mazai valgau, mano didziausias priesas - saldumynai doh.gif . Ja geriau viena karta dienoje puse valandos pries pusrycius. Ir butinai reikia islaukti ta 30 min, nes kitaip poveikio nebus mirksiukas.gif Dar butinai reikia isgerti maziausiai 2 litrus vandens. Nors ir siaip nuo tos kavos troskina, pirmomis dienomis as isgeriau net po 3 litrus bigsmile.gif .
Esu bandziusi kitos firmos pigesnes kavas, ne viena nepadejo, tik pinigus ismeciau i bala doh.gif . Nors si kava brangi ( anksciau pirkau po 90 lt, dabar paziurejau kainuoja 67 lt) bet man tai ji tikrai padejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguciux: 21 sausio 2014 - 10:41
QUOTE(jurguciux @ 2014 01 21, 10:35)

Esu bandziusi kitos firmos pigesnes kavas, ne viena nepadejo, tik pinigus ismeciau i bala doh.gif . Nors si kava brangi ( anksciau pirkau po 90 lt, dabar paziurejau kainuoja 67 lt) bet man tai ji tikrai padejo.

o galit gal paveiksleli imest kokia tai kava? ns as geriu maltu žaliu pupeliu, 2 kartus dienoj, ir perku arbatinej sveriama...tai gal cia kokia ne tokia....apetitas sumažėjo biškuti
Atsakyti
QUOTE(vengana @ 2014 01 21, 12:54)
o galit gal paveiksleli imest kokia tai kava? ns as geriu maltu žaliu pupeliu, 2 kartus dienoj, ir perku arbatinej sveriama...tai gal cia kokia ne tokia....apetitas sumažėjo biškuti

Nemoku ikelti tik paveikslelio blush2.gif , sia kava geriau.As stebedavau, kur didesne akcija padaro siai kavai, is cia pirkau viena karta.
http://greencoffee80...pardavimas.html
Atsakyti
QUOTE(jurguciux @ 2014 01 23, 09:35)
Nemoku ikelti tik paveikslelio blush2.gif , sia kava geriau.As stebedavau, kur didesne akcija padaro siai kavai, is cia pirkau viena karta.
http://greencoffee80...pardavimas.html

na pasidare idomu ar jos yra tokios pat ar ne.... g.gif
o palieka žalias puodelis nuo jos jum?
as dabar pradejau ja gert puse val pries pusrycius, tai ka galiu pasakyt niekas nepasikeite kai gerdavau du kartus po valgio, gal tik i tuoleta išeinu nemažai lotuliukas.gif
ir kiek skaičiau internete tai rekomenduoja gert po valgio tai visai pasimeciau smile.gif
Atsakyti
uzsisakiau ir as tos zalios kavos (tableciu pavidale)
bet gausiu tik vasari:)
Atsakyti
sweikos mergaites ar tikrai ta kava padeda tam sworiui numesti?
Atsakyti