Įkraunama...
Įkraunama...

Utenos mamytes

tai zinoma kad smagiau, juk ir pasidalinti patirtimi galima ir pasipasakoti smile.gif tik va as labai jauna , man 22 g.gif
Atsakyti
Man 30 smile.gif vardu Oksana
Atsakyti
QUOTE(Oksiukas @ 2012 09 21, 11:29)
Kaip tik smagiau, kai amžius nevienodas smile.gif O pas mane dar dukrytė yra 5 metukų
Galim ir čia bendrauti , galim ir fb aš visur būnu smile.gif


Aš ir visur drinks_cheers.gif
QUOTE(shirsyte @ 2012 09 21, 11:33)
tai zinoma kad smagiau, juk ir pasidalinti patirtimi galima ir pasipasakoti smile.gif tik va as labai jauna , man 22  g.gif

Ne jauniausia biggrin.gif
Atsakyti
Utenos namučiai yra čia. Galite jungtis arba prie jų, arba turėti temą, skirtą tik Utenos mamytėms, tačiau ją taip pat perkelsiu į "Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos. Kaimynai" skyrelį mirksiukas.gif
Atsakyti
man 29, dar turiu sunu 3 metuku smile.gif
Atsakyti
oi kaip malonu. smile.gif as Lina, kaip jau sakiau man 22, bet ir tai tik neuzilgo sueis smile.gif ax.gif gal mamytes susimatom facebook'e kurios norit, o kuriom patogiau cia, tai galim ir cia smile.gif nes bent jau man, tai vistiek kazkaip patogiau asmeninem zinutem bendrauti, o ne forumuose smile.gif bet zinoma reikia ir cia susibegti, gal gi atsiras daugiau mamyciu, norinciu pasibendrauti ir susimatyti smile.gif 4u.gif tai mane galite rasti Lina Bakanaviciene blush2.gif ( na va ir issidaviau biggrin.gif )
Atsakyti
mane fb galite rasti Oksana Petrulionienė smile.gif
Atsakyti
labai malonu smile.gif, kitos mamytes jeigu tik yra noro tai bendraukim cia , arba fb, kaip jau jus panoresite smile.gif
Atsakyti
na va, ir isbego mamytes. g.gif
Atsakyti
KAIP KEISTAI NUTILO TEMUTE
Atsakyti
Visos pabėgo smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

As taip pat is Utenos. Gyvenam prie Rases parduotuves, todel dazniausiai sukiojames prie dauniskio ezero arba uz maximos parkely. Mano princui 9men smile.gif
FB yra sukurta grupe Utenos mamytes, ar jusu ten nera? Kai kurios mamos daro susitikimus, susirenka nemazai smile.gif
Atsakyti