Įkraunama...
Įkraunama...

Draugė

QUOTE(wit @ 2006 05 05, 13:16)
aciu, merginos smile.gif
matot, mums jau ne po 20 ir net ne po 30:) buvom ir istekejusios, ir issiskyrem..daug istoriju pragyvenom ir isgyvenom kartu...
ji ilga laika gyveno kitam mieste, taciau bendravimas nenutruko... viskas buvo gerai. grizo i musu gimta miesta, turejo daug problemu, tuo metu as gyvenau su draugu, taciau mes puikiai supratom kad jai sunku, labai jai padedavom, praktiskai ji gyveno su mumis..
ir as manau kad ji tuo tiesiog naudojasi dabar......
Tunacka, va va..... pas mus tas pats-visur kvieciames, visur tysiames kartu kaip vaika.... o ji su priekaistais aiskina kad jai buvo neidomu...

aciu Jums labai visoms uz patarimus......


Aaaa..mums tai po 25m dar blush2.gif tai manau, tada su tavo drauge gal ir ne viskas tvarkoje, nes tokio amziaus zmones jau turetu susivokti ka daro ax.gif galu gale jau ir gyvenimiska patirtis neturetu leisti kresti tokius pokstus, kaip brovimasis i jusu santykius unsure.gif
Atsakyti
tai va butent......tas dar labiau neramina....
Atsakyti
Ai, ir man buvo taip su mano viena drauge ax.gif pasipyle priekaistai, kad draugiu pamirsti negalima. Bet as ir nepamirsau, taip jai ir pasakiau, o toliau elgiausi taip, tarsi ne nebuciau to priekaisto girdejus (ziauruole kokia tongue.gif ). Viskas dabar susitvarke smile.gif
Manau, kad tavo draugei turbut dabar tokia krize- ypatingai truksta demesio. Ir nebutinai is taves, jei pasitaikytu koks demesio vertas vyrukas, o gal uztektu ir siaip kokio idomaus uzsiemimo. Gal nelabai ka veikia? Viskas susitvarkys ir mano galva tai tikrai nera pagrindas sakyti, kad su ja i kalnus nebeitum wink.gif daugiau tolerancijos ir supratimo drauges atzvilgiu, visiems pasitaiko uzplaukimu smile.gif
Atsakyti
matai, tai nebuvo ta situacija kad viskas gerai gerai ir bumt kaip perkunas is giedro dangaus... tiesiog tai buvo tas lasas pabaiges kantrybes taure...as tikrai labai stengiuosi issaugoti draugyste, tiesiog jauciu kad manim naudojasi... ir kad as kazko nezinau ka tureciau zinot... kodel ji taip elgiasi...buvom iprate bet kokia problema sprest pasikalbedamos.... dabar ji to labai vengia.. negirdi to ko nenori girdet..
o demesio jai truksta kokius pora metu maziausiai...
Atsakyti
Galbūt problema ne tame, kad draugei trūksta dėmesio. Gal ji pati buvo nusižiūrėjus tavo tada dar būsimą draugą, juo labiau kad jie kartu dirba? Man irgi ne 20 ir ne 30 mirksiukas.gif ir aš, mėgindama įsivaizduoti save jos vietoje, manau, kad galbūt ji susierzino, nes suprato praleidusi progą "susitvarkyti gyvenimą"? O gal dar tikisi, kad pavyks, jeigu nuolatos šmėžuos jam prieš akis - ne tik darbe, bet ir laisvalaikiu?
Na ir paranojiškai čia parašiau lotuliukas.gif bet tokia buvo mano pirma mintis, kai perskaičiau tavo postą.
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2006 05 05, 10:04)
Patarkit, mielosios....
Istorija butu tokia... turiu drauge, su ja kartu esam nuo gimimo... visko buvo, taciau visada sakiau kad su tuo zmogum ir i kalnus eiciau.....
P.S kalbet su ja bandziau, viska neigia, tiesog sako, kad buvo ipratus kad beveik visada seniau jai laiko rasdavau, o dabar neberandu.... visiskai neklauso ka jai sakau...
jauciuosi terorizuojama......


g.gif Niekaip negaliu suprasti: esate drauges nuo vaikystes, o negalite nuosirdziai pasikalbeti. O gal jai paciai tas vaikinas patinka g.gif? As tai kartu jos eiti visada gal nekviesciau, nes jusu santykiai su vaikinu yra "per sviezi", kad jis suprastu tokia situacija. Pasistengciau dar pasikalbeti su drauge ir rasti laiko ir jai. Jeigu ji yra tikra drauge - anksciau ar veliau tai supras. Gal ji paprasciausiai bijo vienatves? Vaikiska, bet naturalu mirksiukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif nezinau, bet kazkada man mama pasakojo, kad turejo tokia drauge, kuri nuo jos nesitrauke, visada padedavo, taip va i pasimatymus vaiksciodavo ir t.t. Kai aplink mano mama pradejo taisytis vaikinukai (rimtiems santykiams), prasidejo va tokie gincai, pavydo priepoliai.. g.gif paaiskejo - drauge buvo lesbiete.. doh.gif
sekmes aiskinantis situacija 4u.gif
Atsakyti
Wit,paskaicius tavo istorila,pirma mintis buvo,kad tavo drauge lesbiete g.gif ...bet jeigu moteris brandoje,manau,gali tureti psihologiniu problemu.Mano nuomone,del sios problemos, gali pabandyti pasikonsultuoti su psihologu.Sekmes ax.gif
Atsakyti
O man pasirodė, kad tavo draugė parazituojanti asmenybė blush2.gif . Tai, kad jau sena ir gera draugė, jums pakalbėt "pa dūšam" atvirai neturėtų būt problema. Aš vien žodžiu jai pasakyčiau, kad rėšk, brangioji, tiesiai šviesiai kame čia reikalas.Kad esat draugės, tai nereiškia, kad turit vaikščioti sukibusios kaip semo dvyniai doh.gif .Aš galvojau, kad tokie pavydo priepuoliai būna tik paauglystėje, o čia jau brandi moteris doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo singarela: 08 gegužės 2006 - 14:46
apie tai, kad ji lezbiete ir man jau kilo tokios mintys...
bandziau savaitgali pasikalbet... net nezinau ka pasakyt... pakalbet nepavyko, viskas dar labiau susijauke...
kuo toliau, tuo labiau pritariu visoms jusu mintims...
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2006 05 05, 11:16)
aciu, merginos smile.gif
matot, mums jau ne po 20 ir net ne po 30:) buvom ir istekejusios, ir issiskyrem..daug istoriju pragyvenom ir isgyvenom kartu...
ji ilga laika gyveno kitam mieste, taciau bendravimas nenutruko... viskas buvo gerai. grizo i musu gimta miesta, turejo daug problemu, tuo metu as gyvenau su draugu, taciau mes puikiai supratom kad jai sunku, labai jai padedavom, praktiskai ji gyveno su mumis..
ir as manau kad ji tuo tiesiog naudojasi dabar......
Tunacka, va va..... pas mus tas pats-visur kvieciames, visur tysiames kartu kaip vaika.... o ji su priekaistais aiskina kad jai buvo neidomu...

aciu Jums labai visoms uz patarimus......

is pirmuju pasisakymu atrode, kad bent jau tavo draugei 20... nesuprantu , ko ji tau pavydi, ar ji taves pavydi( kas mazai tiketina), ar ji pavydi, kad tau gyvenime labiau sekasi g.gif
labai abejoju, kad pades nuosirdus pasikalbejimas, man atrodo, jai patinka tavo gerumu naudotis ir nereikia jai tavo draugystes, ne del to ji visada niurzga ir nepatenkinta... tokia nepatenkinta ji todel , kad pajuto pavoju, jog atsiradus tavo gyvenime naujam zmogui, nebegales daugiau parazituot... tikri draugai supranta, kad kiekvienas zmogus turi teise i asmenine laime ir tam niekada netrukdo..
Atsakyti
QUOTE(micietta @ 2006 05 09, 17:29)
is pirmuju pasisakymu  atrode, kad bent jau tavo draugei 20... nesuprantu , ko ji tau pavydi, ar ji taves pavydi( kas mazai tiketina), ar ji pavydi, kad tau gyvenime labiau sekasi g.gif
labai abejoju, kad pades nuosirdus pasikalbejimas, man atrodo, jai patinka tavo gerumu naudotis ir nereikia jai tavo draugystes, ne del to ji visada niurzga ir nepatenkinta... tokia nepatenkinta ji todel , kad pajuto pavoju, jog atsiradus tavo gyvenime naujam zmogui, nebegales daugiau parazituot... tikri draugai supranta, kad kiekvienas zmogus  turi teise i asmenine laime ir tam niekada netrukdo..

thumbup.gif .Man atrodo, kad ji ir niekada nebuvo tikra draugė g.gif
Atsakyti