Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimdymo namai - VGN, 12 tema

Sveikos,

prieš 3 dienas gimdžiau VGN.

Gimdymas: viskas buvo super. Ne plyšau, ne siųvo. Nors tikrai tuo patikėti negalėjau. Gimdymą priemė akušėrė Andžela bei Mindaugas Razumas. Esu begalo dekinga jiems. Gydytojas kartais prajuokindavo, kartais griežtesnį žodį pasakydavo, bet kaip tėvas labiau. Parodė kaip lengviau sarėmį ištvertį,. Žodžiu sakau, super.

Po gimdymo: taip pat viskas liuks. Gavau mokamą palatą. Akušerės, gydytojos paslaugios. Maistas: niekada negalėjau pagalvoti jog perlinių kruopų košė bus pats skaniausias maistas pasaulyje. Žodžiu man maistas tiko, keikviena kalorija savo vietoj. Kadangi vėl gi atsirado sunkumu ir vaikas neima kruties, tai prašiau akušerių pagalbos. Tikrai padėjo, bandė žadinti (maniškė megančioji gražuolė), paaiškindavo, dėjo prie krūties. Beje jau po gimdymo akušėrė kuri priėmė gimdymą taip pat padėjo duoti krūtį, parodė ir paaiškino kaip tai daryti. Prašiau mišinuko naktį, nes mažė verkė ir neėmė papulio, o ir priešpienio neėjo išspausti nei lašo, tai nepuolė, davė ir paaiškino kaip duot smile.gif

Pasakiau, kad trečio važiuosiu būtent ten. Tikrai nesigailiu, kad antrą kart gimdyti važiavau būtent čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bambina0229 @ 2013 08 30, 16:34)
Sveikos,

prieš 3 dienas gimdžiau VGN.




aš VGN gimdžiau daugiau nei prieš mėnesį mano atsiliepimai taip pat patys geriausi. Ir priėmusiai gyd. Keblikienė Arina ir akušerė ir gydytojai kurie vizitavo po gimdymo - puikiai atliko savo darbą. thumbup.gif esu dėkinga
Atsakyti
O gal kas žinote, kiek gimdyklų yra su vonia? ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Smiltele99 @ 2013 09 01, 09:36)
O gal kas žinote, kiek gimdyklų yra su vonia? ax.gif  rolleyes.gif



Viena 4u.gif
Atsakyti
O gal kas zino kokie gydytojai praktiskai priima gimdyma vonioje? gal kas yra gimdes?
Atsakyti
QUOTE(Keretoja @ 2013 09 21, 09:49)
O gal kas zino kokie gydytojai praktiskai priima gimdyma vonioje?


Akušerė Božena 4u.gif
Atsakyti
Man dar keletas klausimų iškilo..

Ar palatose yra galimybė išsivirti arbatos? Arba, ar yra galimybė naudotis savo atsivežta spirale vandeniui užsikaisti?

Ar reikia turėti kalio permanganato?

Kaip vyksta pats "prisidavimo" procesas ? Atvyksti, parodai pasą ir nėščiosios kortelę, užpildai kažkokias anketas, patikrina atsidarymą, persirengi, į gimdyklą? O į gimdyklą galima pasiimti savo daiktų lagaminėlį? Ar gimdyklose yra tualetai, ar reikia eiti per koridorių į bendrą?

Ar leidžiama po gimdymo palatoje gulėti lovoje ne su pižama, o su šiaip patogiom kelnėm? Ar galima vaiką migdyti šalia savęs lovoje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 27 rugsėjo 2013 - 20:57
QUOTE(flight @ 2013 09 27, 21:57)
Man dar keletas klausimų iškilo..

Ar palatose yra galimybė išsivirti arbatos? Arba, ar yra galimybė naudotis savo atsivežta spirale vandeniui užsikaisti?

Ar reikia turėti kalio permanganato?

Kaip vyksta pats "prisidavimo" procesas ? Atvyksti, parodai pasą ir nėščiosios kortelę, užpildai kažkokias anketas, patikrina atsidarymą, persirengi, į gimdyklą? O į gimdyklą galima pasiimti savo daiktų lagaminėlį? Ar gimdyklose yra tualetai, ar reikia eiti per koridorių į bendrą?

Ar leidžiama po gimdymo palatoje gulėti lovoje ne su pižama, o su šiaip  patogiom kelnėm? Ar galima vaiką migdyti šalia savęs lovoje?

I pirma klausima neatsakysiu, nes buvau mokamoj, ten buvo virdulys

Neturejau, nereikejo. O kam jo?

Atvaziuoji, duodi kortele, raso tonus, per ta laika ateina gydytoja, patikrina, jei tikrai gimdai, persirengi, uzveda istorija, ten dar pasirasai visokiu popieriu ir su daiktais palydi i gimdykla. Gali visus daiktus nestis, galima dali, kur palatoj paskui reikes, masinoj palikti. Gimdykloj tuoleto nera, reikia eiti i bendra

Kaip nori, taip rengiesi. Ne tik galima, o pageidaujama, kad vaikas guletu su mama
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morena.: 27 rugsėjo 2013 - 21:19
Sveikutes mergytes wub.gif
Man labai labai reikia jusu pagalbos.Busiu dekinga.Gal kartais kas nors is jusu zino bet kokius kontaktus gyd. Alina Kitovienes,kuri dirba Vilniaus gimdymo namuose. Labai jums esu dekinga is anksto.Sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 09 27, 21:57)
Man dar keletas klausimų iškilo..

Ar palatose yra galimybė išsivirti arbatos? Arba, ar yra galimybė naudotis savo atsivežta spirale vandeniui užsikaisti?

Ar reikia turėti kalio permanganato?

Kaip vyksta pats "prisidavimo" procesas ? Atvyksti, parodai pasą ir nėščiosios kortelę, užpildai kažkokias anketas, patikrina atsidarymą, persirengi, į gimdyklą? O į gimdyklą galima pasiimti savo daiktų lagaminėlį? Ar gimdyklose yra tualetai, ar reikia eiti per koridorių į bendrą?

Ar leidžiama po gimdymo palatoje gulėti lovoje ne su pižama, o su šiaip  patogiom kelnėm? Ar galima vaiką migdyti šalia savęs lovoje?


Aš irgi atsakysiu smile.gif Privačiose yra arbatiniai, dėl paprastų nežinau, bet turbūt niekas nedraus naudotis spirale.

Su permanganatu, man rodos, šimtas metų niekas niekur nebeprausia...

Prisidavimas priklausomai nuo aplinkybių. Antrą kartą manęs priimamajam nei patikrino, nei tonų pamatavo, nes kas tris minutes sąrėmiai ėmė, tai nieko aš neprisileidau biggrin.gif Į gimdyklą su visai daiktais keliauji, bet aš turėjau tašę tik gimdyklai, kiti daiktai mašinoj laukė. Kai kurios gimdyklos gal ir su tualetais, man tokia nepasitaikė...

Dėl aprangos po gimdymo, manau, niekas nekibs tikrai. Vaikas tik prie mamos smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Taip pat turiu keleta klausimu.
Nemokamos palatos, ar jos dvivietes? Koks ju stovis? Senais laikais girdejau,kad pelesynai kazkokie doh.gif
Ir kaip suprast, kad vaikas butinai tik salia mamos? Nera loveliu atskirai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Chianty @ 2013 10 24, 16:19)
Laba 4u.gif
Taip pat turiu keleta klausimu.
Nemokamos palatos, ar jos dvivietes? Koks ju stovis? Senais laikais girdejau,kad pelesynai kazkokie doh.gif
Ir kaip suprast, kad vaikas butinai tik salia mamos? Nera loveliu atskirai? blink.gif

Gimdziau ten pries beveik pusantru metu, tai mokama palata buvo dviviete, tvarkinga, suremontuota, man regis dabar ten jau viskas suremontuota smile.gif
O vaika salia mamos sako guldytis, nors lovele (lopsiukas) yra, bet mums jos neprireike schmoll.gif
Atsakyti