Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų gamintojai

laba, gal kas nors daretes kedainiu firmoj "DIARA", kaip kokybe?
aciu
TG BALDAI gamina 10 savaiciu terminas, bevceik 3 men . daug laukti
Atsakyti
Sveikos supermamos 4u.gif labai labai reikia jusu pagalbos,pagaliau pradejom remonta virtuveje, ismetem sena virtuve, vyras greitai padarys sienas, grindys butu pats laikas uzsakyneti baldus labai noreciau tu slidziu juodu, galetu buti juoda apacia I virsus sviesus, sakykite kas turite tas blizgancias virtuves ar praktiska su mazu vaiku?ir dar ieskausi gamintojus radau firma TG parasiau jiems, pas juos metras kainuojanuo 1500 iki 2500 ar cia brangu?ir is kokiu kokybisku medzuagu rinktis kad nenusilipu ir t.t padekit orasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylove @ 2014 06 03, 01:49)
Sveikos supermamos 4u.gif labai labai reikia jusu pagalbos,pagaliau pradejom remonta virtuveje, ismetem sena virtuve, vyras greitai padarys sienas, grindys butu pats laikas uzsakyneti baldus labai noreciau tu slidziu juodu, galetu buti juoda apacia I virsus sviesus, sakykite kas turite tas blizgancias virtuves ar praktiska su mazu vaiku?ir dar ieskausi gamintojus radau firma TG parasiau jiems, pas juos metras kainuojanuo 1500 iki 2500 ar cia brangu?ir is kokiu kokybisku medzuagu rinktis kad nenusilipu ir t.t padekit orasau 4u.gif

o paklauset per kiek laiko padarys , man tai sake 10 sav.terminas, be to kai paprsiau gal galima atvaziuot tai pasake kai vaziuosim per ta puse uzsuksim , siuliaus uz kelione sumoket kad tik atvaziuotu, deje.... man reik baldu o kada jie vaziuos "pro ta puse'.. gal po menesio, o gal po metu... taip kad uz tai didelis minusas....
Atsakyti
Man sake kad padaro per 8-10 savaiciu,bet mes Anglijoje man dar kol atveztu cia ta virtuve g.gif bet nezinau ka daryti norejau visa slidzia o dabar pagalvuoju vaikai name,o mazajai 9 menesiukai kaip prades lakstyti man rodos apdauzytos spinteles bus,kas turite slidzius baldus?ar praktiski?ir dar domina jie paklause is TG is kurios medziagos norite baldus kokios ten plokstes as nenusimanau kokios jos ira blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylove @ 2014 06 03, 18:09)
Man sake kad padaro per 8-10 savaiciu,bet mes Anglijoje man dar kol atveztu cia ta virtuve g.gif bet nezinau ka daryti norejau visa slidzia o dabar pagalvuoju vaikai name,o mazajai 9 menesiukai kaip prades lakstyti man rodos apdauzytos spinteles bus,kas turite slidzius baldus?ar praktiski?ir dar domina jie paklause is TG is kurios medziagos norite baldus kokios ten plokstes as nenusimanau kokios jos ira blush2.gif

tokius dalykus aptarinėkit šioje temoje, ten daugiau patarimų bus, nei baldų gamintojų temoje 4u.gif
Atsakyti
Aciu labia nepastebejau sios temos 4u.gif
Atsakyti
Merginos, parekomenduokit gera baldziu. Noriu pasigaminti nemaza komoda is azuolo masyvo. Bet reikia tikrai gero. gal kas susiduret?
Atsakyti
Galiu rekomenduoti medzio baldu gamintojus. Mes gaminomes virtuve skandinavisko stiliaus, brolis - klasikinio stiliaus. Viska buvo ivykdyta 100%, mintys zmoniu kurie kuria- nerealios, sprendimai taip pat. Labai liudejau, kad mano virtuve bus labai maza, nes vietos nera daug, bet kai pamaciau, tai apsiverkiau is laimes wub.gif Neisivaizdavau, kad gali buti taip grazu, jauku ir gera.
www.medziobaldai.lt
Atsakyti
Gal kas žinot gerą baldų meistrą Šiauliuose stumdomai spintai pagaminti.
Atsakyti
Labai idomu kokiu principu darinejasi kabinamos spinteles - paspaudus atsidaro gal? Ar patogu?

QUOTE(M.K. @ 2014 05 23, 08:17)
o ką iš foto pamatysi? Fasadą. Nežinai gi kaip veikia, atsidarinėja durelės ir tt biggrin.gif virtuvę va įmetu, kaip norėjom, taip padarė. sekciją darė pagal mano piešinuką, knygų spintą taip pat. Suderini išmatavimus, ir piešinukas atgyja smile.gif ir vaiko stalą, virtuvės, spintas. žodž viską biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
gaila, bet temoj apie remontą atliekančius negaliu nieko rekomenduoti, mums padarė neblogai, bet savininkas užgeriantis, gaudyk vėją laukuose. doh.gif
beje, šitą virtuvę mums buvo vieni paskaičiavę už dešimt tūkst doh.gif atsisakėm.

Atsakyti
merginos ar slankiojancios spintos tokiu ismatavimu aukstis 2.50, plotis 1.40, gylis 0.61 cm,viduje tik lentynos, normali kaina 1.800, vieni siulo uz 1400 bet kokybe neaiskiir be to kaip sako savininkas "garantija iki duru", nezinau ar 1800 nepermokesiu? aciu
Atsakyti
sveiki,
gal kas gaminote baldus per www.tavobaldas.lt ? Noreciau atsiliepimu ax.gif
Atsakyti