Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų gamintojai

QUOTE(*Juka* @ 2014 05 22, 08:18)
Čia jūs juos reklamuojate, ar kaip? ax.gif  Mums jie gamina virtuvės baldus ir jau vėluoja savaitę ir neaišku kiek dar užtruks, taigi labai juokingai nuskambėjo tas jūsų "nevėluoja iš viso" smile.gif


O man atrodo kiek nuomoniu, tiek ir atsakymu. Jei vienam gera imone buvo, tai kitas gali visai neigiama pasakyti tik drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vilnius, gaminau virtuvę, bet lyg gamina ir kitus kietus baldus.
Gaminau virtuvę kiek daugiau nei prieš metus, gamintojas Dainius Butavičius.
Tikrai patiko, kantrus ir atsakingas. Aš mosikavau rankom ir mėčiau daug skirtingų variantų idėjų, tada jis projektavo, keletą kartų taisė/keitė, nes vis tarėmės kažką keisti.
Nesu tikra, kaip pats projektuoja jei nuo 0, nes aš pati turėjau daug idėjų. Tačiau "sutramdyti" ir logiškai sudėlioti tikrai moka, daro labai tvarkingai ir gražiai. Su terminais - man nebuvo labai skubu, todėl net neprisimenu, neturėjome gal net nustatytų tikslių terminų.
Kainos tikrai geros, kiek galiu lyginti, puikiai nusimano ir pataria, kur galima pataupyti o kur nevertėtų. Pats patikrino visus mechanizmus ir kur jo nuomone buvo per silpni iškart pakeitė.
Žo, patariu, dainius.buta@gmail.com.
Atsakyti
http://www.montuojamibaldai.lt/

mums darė visus baldus, ramiai giriu smile.gif
Atsakyti
Atsiliepimai būtų realesni, jei būtų įdedamos darbų foto (ne reklaminės, ne iš interneto, o iš savo namų). Nes man asmeniškai tokie parašymai, kad "mums darė ir mes labai patenkinti" neveikia, nes jie skamba kaip savų (draugų, pažįstamų, pačių...) reklama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 05 23, 06:49)
Atsiliepimai būtų realesni, jei būtų įdedamos darbų foto (ne reklaminės, ne iš interneto, o iš savo namų). Nes man asmeniškai tokie parašymai, kad "mums darė ir mes labai patenkinti" neveikia, nes jie skamba kaip savų (draugų, pažįstamų, pačių...) reklama smile.gif

o ką iš foto pamatysi? Fasadą. Nežinai gi kaip veikia, atsidarinėja durelės ir tt biggrin.gif virtuvę va įmetu, kaip norėjom, taip padarė. sekciją darė pagal mano piešinuką, knygų spintą taip pat. Suderini išmatavimus, ir piešinukas atgyja smile.gif ir vaiko stalą, virtuvės, spintas. žodž viską biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
gaila, bet temoj apie remontą atliekančius negaliu nieko rekomenduoti, mums padarė neblogai, bet savininkas užgeriantis, gaudyk vėją laukuose. doh.gif
beje, šitą virtuvę mums buvo vieni paskaičiavę už dešimt tūkst doh.gif atsisakėm.
Atsakyti


MK, kiek kainavo? Kokia plokste MPD, LMPD? Koks miestas?
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 05 23, 08:27)
MK,  kiek kainavo? Kokia plokste MPD, LMPD? Koks miestas?

plokštė g.gif dažyta MDF ar kas ten, apačioj tokia struktūrinė, su rievėm, labai įdomi. Kainavo nepilnus penkis. Su dviem spintom stumdomom aštuonis beveik sumokėjom. Panevėžys, bet jie visur atvažiuoja turbūt, nu mums rekomendavo kaimynai, dabar aš jums biggrin.gif nzn, kol kas patinka viskas
Atsakyti
QUOTE(M.K. @ 2014 05 23, 09:17)
o ką iš foto pamatysi? Fasadą. Nežinai gi kaip veikia, atsidarinėja durelės ir tt biggrin.gif virtuvę va įmetu, kaip norėjom, taip padarė. sekciją darė pagal mano piešinuką, knygų spintą taip pat. Suderini išmatavimus, ir piešinukas atgyja smile.gif ir vaiko stalą, virtuvės, spintas. žodž viską biggrin.gif

Pamatysiu tai, ką rodot, t.y. realias foto. Jei jau giriate baldų gamintojus, tai norisi ir matyti, ką jie pagamino. O durelių atsidarinėjimo ir pan man nereik matyt, darinėjimas ir kitkas priklauso nuo medžiagų pasirinkimo.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 05 23, 09:27)
Kokia plokste MPD, LMPD?

Laba diena, kaip tik ir mes žadam artimiausiu metu užsisakyti sekciją ir kolkas neišmanau nieko, atsiprašau, jei kvailas klausimas, bet gal kas galėtų atsakyti, kokia yra geriausia plokštė, jei jau gaminiesi ne iš medžio masyvo? 4u.gif Sakydama geriausia, turiu omeny, kad atspariausia dėvėjimuisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 05 23, 08:40)
Pamatysiu tai, ką rodot, t.y. realias foto. Jei jau giriate baldų gamintojus, tai norisi ir matyti, ką jie pagamino. O durelių atsidarinėjimo ir pan man nereik matyt, darinėjimas ir kitkas priklauso nuo medžiagų pasirinkimo.

aaa. Bet juk bet koks baldų gamintojas gali pagaminti tai, ko nori pirkėjas. Štai kažkam ši virtuvė bus negraži. Bet tai juk ne gamintojo kaltė.
Svarbu kaina, kokybė, ir greitis biggrin.gif tiesa, greitai čia nebūna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(M.K. @ 2014 05 23, 09:58)
aaa. Bet juk bet koks baldų gamintojas gali pagaminti tai, ko nori pirkėjas. Štai kažkam ši virtuvė bus negraži. Bet tai juk ne gamintojo kaltė.
Svarbu kaina, kokybė, ir greitis biggrin.gif tiesa, greitai čia nebūna biggrin.gif

na kiekvienas gamintojas gal ir gali, bet! vieni padaro nekokybiškai, taupydami ant medžiagų pvz, kiti šiaip atgrubnagiai, kiti pastoviai smarkiai vėluoja, kiti dar kokią velnią pridaro, žodžiu gamintojas gamintojui nelygus smile.gif todėl ir norisi rekomendacijų. o pavyzdžių noris ne tam, kad patį baldą pamatyt (nors ir dėl to bendrai), o tam, kad matyt, jog tikrai gamino, o ne šiaip reklamuojat juos smile.gif nors aišku ir foto galima bele kokių pridėt labai norint, bet... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 05 23, 11:26)


pritariu, aš Panevėžy galėčiau rekomenduot virtuvės baldžius, bet dabar šiuo metu foto negaliu įkelt, tad ir neskelbiu, žmonės taip sąžiningai atsakingai dirbo, o patikėkit, kol susiradau, su kokiais 5-6 bendravau, radau irgi labai atsitiktinai juos, nuėjau į brangų saloną, kur begalo maloni moteris, nukreipė mane pas juos, sakė neturėtų to daryt, bet..man tiesiog pasisekė, mat aš sąžiningai iškart pasakiau, kad 8-10 tūkst. negaliu mokėt, o norus turėjau konkrečius.
Atsakyti