Įkraunama...
Įkraunama...

Riedučiai

Aš irgi su apsaugom nevažinėju blush2.gif o dėl riedučių kainos tai kažkada pirkau nebrangiai ir visai nieko, bent jau man pagal patogumą viskas gerai, rieda normaliai ax.gif Taigi važinėjimas riedučiais kiek žinau stiprina blauzdų, šlaunų, subiniuko raumenis bigsmile.gif
Atsakyti
as jau rieducius turiu vos ne 10 metu, gerai buvo tai, kad kai ju uzsimaniau teta is USA atsiunte, lyg vectra firma 100 doleriu kainavo. geri guminiai ratukai ir pan. atsimenu kai su draugu varem kaune prie panemunes palakstyt, jis maximoj uz 50 lt pirko, tai jau tokie sudeliai buvo, kad jam noras vezintis iskart dingo.......

tiesa per tuos 10 metu esu laaaabai mazai kartu vazinejus, nes kazkaip nebudavo kur ar su kuo. atsimenu kai buvau Londone, hyde parke, pamaciau kiek ten suaugusiu laksto net instruktoriai grupem yra... bigsmile.gif tada jau gyvenau airijoj, tai ziauriai londonui uzpavydejui..... schmoll.gif

bet sia savaite su draugu atradom kad Dublino pheoneix parke, geriausios rieduciu trasos....... kadangi nemoku visokiu triuku dar, tai man super ratas mazdaug 2-3 km ilgio...... tik lek ir nestabdyk. draugas bega, o as lekiu, nes begdama nei puses to rato neiveikciau, o dabar net 2 apvaziavau..... thumbup.gif

manau tikrai geras sportas, sako nauda tokia pat kaip is begimo..... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2007 04 08, 18:15)
ka gait parekomenduot be senuku kur nusipirkt rieducius kaune?planuoju skirt iki 400lt g.gif  reik tiketis kad naujajam akropoli bus kokia parduotuvyte, nes kiek ziurejau ziema tai tik senukuose tokie sudiski po 50lt b uvo schmoll.gif

Kadangi pati labai ilgai ieškojau gerų-pigių riedučių,priklausau www.riedek.lt klubui Kaune thumbup.gif tai po ilgų ieškojimų ir prityrusių riedutininkų-profesionalų,konsultacijų nusipirkau Filas http://www.hawaii.lt/?id=2968 (tuos uz 530lt.su 7abes.84mmm.83A ratukais) thumbup.gif tai ,kai uzsidėjau po savo senų "senukų" Hudorų ax.gif tai dabar paveju,net šūstriausius vyrukus lotuliukas.gif ,ką jau bekalbėti apie komfortą...Beje HawaiiExspres yra ir pigesnių Fila riedučių ...kiekvienam pagal galimybes..
O šiaip tai pirmoj vietoj geriausi riedučiai yra :1.Solomono,2.Rolerbleidai ir 3, Fila
Pasirinkimas yra -kiekvienam pagal kišenę....
Tik,siųlyčiau geriau ilgiau pataupyti,bet nusipirkti gerą daiktą...Aš ir praeitais metais Seniuose nusipirkau Hudoras uz 100lt.galvoju man bus gerai-bet jau šį sezoną pirkau kitus (suvalkietis moka 2kartus) lotuliukas.gif
beje kai nusipirksit atlėkit trečiadieniais 19val.Į Šančių dviračių trasą-pasivazinėsime drauge thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AStonke: 22 balandžio 2007 - 13:33
Padėvėtų JOKIAIS būdais nepirk blink.gif Atsimink,ant jų JAU bus "suvaryti" ratukai blush2.gif O nauji tarkime geri ratukai ,kainuoja beveik tiek pat kiek ir nauji riedučiai pvz."Hudoros" Todėl,jei piniginė leidzia,siųlyčiau pirkti naujus riedus,ne maziau kainuojančius,nei 50lt mirksiukas.gif na,tarkime,kad ir tokius,iš Senukų http://www.senukai.l...id=000050766999 Mano mergytė,tai tokius nešioja http://www.senukai.l...id=000050766999 (jie reguliuojami 3 dydziais,tai kaina atsiperka,nes kokia 3m.galės tai pačiais vazinėtis,padidinus išmierą)
Kitas geras būdas,tai nupirkti geros firmos dėvėtus riedučius,ir pakeisti jiems ratukus...Bet vaikams iki 100lt.kainuojančių uztenka thumbup.gif va,sau-tai jau galima pasirinkti ir geresnius,,,
O vaikams noras nepraeis-tik tuomet jei ir pati vazinėsieisi thumbup.gif
Aš vaikui nupirkau ,nuveziau į trasą ,pamačiau,kaip jie rieda,kitą diena jau sau nulėkiau nusipirkti doh.gif O paskui ir vyrui ,ir dar dukrai doh.gif Išlaidų buvo blink.gif Bet dabar kiekvieną trečiadienį su riedek.lt klubu dalyvaujame riedėjimuose,susirenka ir vaikai ,ir suaugę-Smagumas neišpasakytinas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AStonke: 26 balandžio 2007 - 20:49
nu va isigijau rolerbleidus kaina skiriasi kaip diena nuo nakties net salia esanciose pardese. instinkte daviau 450 tai sportline tie patys 599 nu ka as zinau. tik va vienintele mano beda KAD NEMOKU STABDYT visiskai jei greitis didesnis tai man sakes blink.gif bet dar nekritau ne karto ir apsaugu neturiu thumbup.gif
Atsakyti
Stabdyk,pradziai su tuo stabdziuku iš galo smile.gif Vėliau bandyk "uzmesti" riedą prieš stabdant kaip su peiliais ant ledo...O geriausia prisijunk į www.riedek.lt klubą-sudalyvauk jų riedėjimuose-ir pamokins..ir paziūrėsi..ir išmoksi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2007 04 30, 08:33)
Stabdyk,pradziai su tuo stabdziuku iš galo  smile.gif Vėliau  bandyk "uzmesti" riedą prieš stabdant kaip su peiliais ant ledo...O geriausia prisijunk į  www.riedek.lt  klubą-sudalyvauk jų riedėjimuose-ir pamokins..ir paziūrėsi..ir išmoksi  thumbup.gif



su tuo stabdziu ant galo tai jei butu patogesnes formos nebent tik nosi galeciau pasikrapstyt... ax.gif nes jei nuo kokio kalniuko ar ka tai nieko jis nesustabdo...deja esu ne lt ir negalesiu padalyvaut pasivazinejimuose... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2007 04 27, 15:56)
Įdomu kokio dydzio ir abes ratukai  g.gif Šiaip firma gera  thumbup.gif Bet vaikams  blink.gif brangu...

dydziai tai 36-41 reguliuojasi. Tikino, kad labai apsimoka. Ir ratukus nesudroz... gal dar palaukti...
Atsakyti
Aš irgi nusipirkau riedučius praeitą šeštadienį.. ax.gif va tokius..K2 Skates Athena.. tik mano spalvos biski kitokios..
tai važinėjausi iškart nusipirkus šeštadienį, pirmą kartą gyvenime, jaučiausi kaip karvė ant ledo, po to ir visas kitas dienas iš eilės, tai vakar jau daug geriau jaučiausi, daug drąsiau, nuvažiavau dviračių takais kokius 5-6 km ... šiandien vėl ruošiuosi eit, nes tikrai labai patinka... thumbup.gif tuo pačiu ir sportas, ir grynam ore būni, nereikia gym'o prakaitu kvėpuot.. doh.gif
tik man su stabdymu kol kas bėda irgi, tai privengiu didesnių nuokalnių.. reik kažkaip išmokt stabdyt ne su tuo stabdžiuku, o pačiais riedučiais, judesiais...

merginos, dalinkitės savo patirtim, kaip jums sekasi važinėtis? ax.gif
Atsakyti
Dėl stabdymo,lekiant pvz.nuo kalno-tai net negalvokitye stabdyti blink.gif Riedai nestabdomi,nes gali lengvai nugriųti...Mes Kaune naktiniuose pasivazinėjimuose leidziamės nuo savanorių kalno,tai greitis ten ohoho doh.gif Vienintelis būdas pristabdyti,tai išskleisti rankas,kaip "lėktuvo sparnus" lotuliukas.gif ir šiek tiek sumazinti vėjo pasipriešinimą...O šiaip geriausia ir riedėti su kompanija,dviračių takais,kad nereikėtų stabdyti...Zmonės patys pasitraukia,kai pamato,kad atlekia riedutinkas... lotuliukas.gif
O Doovka,jei ne Lietuvoje gyveni,tai uzsieniuose beveik yra visur riedutinkų klubai-ten jų ir pasieiškok...Rusijoje,tai tiek susirenka riedutinkų,kad jie vazinėja gatvėmis,ir net lydimi policijos thumbup.gif Mūsų klubas irgi ruošiasi,susiorganizuoti ten kada nuvykti pasiriedinėti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na ką, nusipirkau ir aš riedučius (kaip sako giminaičiai ant senatvės sublūdau hihihi.gif ), pirkau padėvėtus K2 firmos už 5 lt doh.gif tai mokausi važinėtis (su pačiūžom ant ledo gaunasi geriau blush2.gif ). Svarbiausia išmokti stabdyti rolleyes.gif kadangi niekas iš pažįstamu važinėtis nemoka, tai gerai kad čia radau nuorodą į riedutininkų puslapį, ten žiūriu neblogų pamokų yra kaip mokintis važiuot thumbup.gif
Nusipirkau ir apsaugų.... tik šalmo dar ne blush2.gif
Taip esu užsidegusi, kad ir dukrai riedučius nupirkau lotuliukas.gif
va pirmi bandymai
user posted image
Atsakyti
biggrin.gif as siandien senukuose irgi rieducius nusipirkau uz 200lt.Aisku skirias kaip diena ir nakties nuo mano kazkada turetu anksciau populiariu tokiu violetiniu plastmasiniais ratukais biggrin.gif tik bandau issiaiskint pavadinima-beda.Parasyta tik Action Sport Power Technology.Tai net nzn realiai jie geri,ar ne.O lauke nevazinejau dar ,bet po namu parketa super thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti