Įkraunama...
Įkraunama...

2002/2003 žieminukai

QUOTE(*NYC* @ 2012 10 18, 12:12)
kas liecia skiepa as ir skeptiskai i ji nusiteikus

Kodel?

As dar nuomones neturiu, tik zinau, kad cia jis itrauktas i privalomus.
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2012 10 18, 06:20)
Kodel?

As dar nuomones neturiu, tik zinau, kad cia jis itrauktas i privalomus.

todel ,kad jis dar labai sviezias ir tiek daug info nera kas buna po jo,o del tu privalomu,juk visada galima atsisakyti,bent jau pas mus pasirasai lapuka ir good to go

tiesa kalba eina,kad ir berniukus norima panasiu skiepu skiepyti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *NYC*: 18 spalio 2012 - 13:26
Po NYC posto susinervinau. Juodai. Negana to, kad pas mus ir taip viskas zveriskom kainom, tai ne, dar suzinom, kad TEN net grozio proceduros popigiaij....Eina sau. Pykstu.
kuzia, sakai pas jus privalomas? Tai tipo didzioji dalis ir skiepijasi?
Atsakyti
QUOTE(nerile @ 2012 10 19, 05:34)
kuzia, sakai pas jus privalomas? Tai tipo didzioji dalis ir skiepijasi?

Na taip smile.gif
Atsakyti
o kaip su kaina? Nes pas mus apie 1000 Lt atsieina visas kursas.
Atsakyti
QUOTE(nerile @ 2012 10 18, 23:34)
Po NYC posto susinervinau. Juodai. Negana to, kad pas mus ir taip viskas zveriskom kainom, tai ne, dar suzinom, kad TEN net grozio proceduros popigiaij....Eina sau. Pykstu.
kuzia, sakai pas jus privalomas? Tai tipo didzioji dalis ir skiepijasi?

lotuliukas.gif na nezinau as LT kainu,bet pas mus pilnas pedikiuras 15-20 kainuoja ax.gif tai jei dedant lita prie $ 1:1 santykiu ,nemanau, kad 15- 20 litu tai cia jau daug g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nerile @ 2012 10 19, 11:08)
o kaip su kaina? Nes pas mus apie 1000 Lt atsieina visas kursas.

Nemokamai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*NYC* @ 2012 10 19, 14:33)
pas mus pilnas pedikiuras 15-20 kainuoja ax.gif  tai jei dedant lita prie $ 1:1 santykiu ,nemanau, kad 15- 20 litu tai cia jau daug g.gif  unsure.gif

Manikiūras 25-50 Lt, pedikiūras nuo 60 Lt wink.gif
Atsakyti
Aš tai žinokit gyvenime nesu buvus pedikiūro cool.gif Ir manikiūro vos kelis kartus. Todėl jus skaitant čia šiurpas per nugarą eina... Labai jautrios mano galūnės, labai flirt.gif Negaliu pakęst, kai kas nors apie jas krapštosi... Na, rankų dar dar... bet kojų.... Ojei... ir vėl nupurtė scare.gif karsta.gif
Atsakyti
O man pėdų masažas yra kažkas tokio. Jaunystėj, vyras vos ne kas vakarą masažuodavo. Tokie taškai yra, kad net skauda spaudžiant. Bet net saldu. Būna, jam jau pirštai pavargsta, tai, sakau, tu nors palaikyk mano pėdas.
Va, kaip skirtingai cool.gif

Kitos turi tvarkingus nagus, gražią formą. Pas mane amžinai sausos odelės aplink nagus, forma belenkokia, nagai lūžta. Taigi tenka nueit pas profes biggrin.gif

Ech, pavydžiu tokioms nimfoms, kaip pvz vyro mama ir sesė. Jos neprakaituoja, joms neauga plaukai, kur nereikia, nėra spuogų, jo mama net nepražilus nei trupučio.
Aš išplaunu namus ir einu į dušą doh.gif Vasarą be skutimosi peiliukų - niekur. Oda - hm... Bandau dabar su LT gamybos O.D.A tvarkyt padėtį. Pigmentas išlindo. Šito tai bijau. Čia gal aš skundžiuos? doh.gif biggrin.gif Viskas iš tikro gerai. Skirtingi mes žmonės. laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(*NYC* @ 2012 10 19, 15:33)
lotuliukas.gif na nezinau as LT kainu,bet pas mus pilnas pedikiuras 15-20 kainuoja ax.gif  tai jei dedant lita prie $ 1:1 santykiu ,nemanau, kad 15- 20 litu tai cia jau daug g.gif  unsure.gif

lotuliukas.gif Jurgyte kainas jau parase, bet i tuos pirmus skaicius nelabai issitenkam, greiciau i antrus blush2.gif Nu uz 15 Lt as kas 3 savaites pedinciau pedikiuro biggrin.gif
Jurgyte, o kas su pigmentu? A la senatvines demes a la strazdanos? g.gif Bene, pedikiuras man labai patinka, nors pedos visai nejautrios, bet ziauru palengvejima jauciu po proceduros 4u.gif
Mano galva yra erogenine zona, todel megstu kirpyklas tongue.gif
Atsakyti
Kirpyklas ir aš mėgstu, bet jau prie nagų kad kas lystų ni ni schmoll.gif Nuo pat vaikystės, kiek save prisimenu. Ir vaikai mano tokie pat - nagų kirpimas iki šiol - baubas biggrin.gif
Atsakyti