Įkraunama...
Įkraunama...

2002/2003 žieminukai

QUOTE(nerile @ 2012 10 22, 06:39)
Jurgyte, o kas su pigmentu? A la senatvines demes a la strazdanos? g.gif 

Kaktoj kelios dėmės išlindo. Du variantai: kontraceptikai ir saulė arba paveldėjimas - mano mamos labai pigmentuotas veidas. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2012 10 22, 08:22)
Kirpyklas ir aš mėgstu, bet jau prie nagų kad kas lystų ni ni schmoll.gif Nuo pat vaikystės, kiek save prisimenu. Ir vaikai mano tokie pat - nagų kirpimas iki šiol - baubas biggrin.gif

Mano vaikam, ypac jaunesniajai-irgi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nerile @ 2012 10 19, 06:34)
Po NYC posto susinervinau. Juodai. Negana to, kad pas mus ir taip viskas zveriskom kainom, tai ne, dar suzinom, kad TEN net grozio proceduros popigiaij....Eina sau. Pykstu.


Jo, kai buvome pernai JAV tris mėnesius tai labai stebėjausi kad manikiūras ir pedikiūras toks pigus - jis ten kainavo maždaug tiek kiek ir LT. Nors kokybė man vistik labiau lietuviška patiko, bet gal tiesiog neužtaikiau.
O mano dukra yra buvusi manikiūro daryti, bet lakuoti neleidžiu tai daugiau neprašė.
Bet ji turi šiek tiek problemų dėl plaukuotumo - tėtis jos tamsus, tai matyt paveldėjo, tai po truputį pratinasi depiliuotis nes mokykloje jau yra kas pasišaipo
Atsakyti
Pas mus tokios pacios problemos kaip Migliux, tik nebandem, tiksliau 1 karta pries 09-01. Labai ji isgyvena del to jau seniai......
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2012 10 22, 14:54)
O mano dukra yra buvusi manikiūro daryti, bet lakuoti neleidžiu tai daugiau neprašė.
Bet ji turi šiek tiek problemų dėl plaukuotumo - tėtis jos tamsus, tai matyt paveldėjo, tai po truputį pratinasi depiliuotis nes mokykloje jau yra kas pasišaipo

Man nuo vaikystės įstrigę yra - sakydavo: plaukai ant rankų kojų želia - turtingas busi, jei plikas, tai niekada pinigų neturėsi... biggrin.gif 4u.gif
Dažytis nagus leidžiu dukrai ir jos draugėm, bet visos žino, į gatvę, namo su dažytais nagais neišleisiu, per mažos dar - pažaidžia ir nusivalo... tongue.gif Taip radom aukso viduriuką. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(milereta @ 2012 10 22, 13:49)
Dažytis nagus leidžiu dukrai ir jos draugėm, bet visos žino, į gatvę, namo su dažytais nagais neišleisiu, per mažos dar - pažaidžia ir nusivalo... tongue.gif Taip radom aukso viduriuką. 4u.gif

Maniškė tuo labai užsikrėtė pabuvus JAV. Atrodo ten mergaitėms normalu ryškiais nagais vaikščiot.

Šiaip gera mintis leisti dažytais nagais būti tik namie, jeigu tik joms to užtenka. Bet maniškė jaučiu net nedažytų jeigu neleisčiau tokiais išeiti biggrin.gif
Atsakyti
Migliux, galvojau taviske nenores dazytis, zinant jos tipa:-))))
Atsakyti
QUOTE(nerile @ 2012 10 23, 13:23)
Migliux, galvojau taviske nenores dazytis, zinant jos tipa:-))))

Žinok vairavimas įvairiausio plauko transporto priemonių neatbaido nuo noro būti gražiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2012 10 23, 09:13)
Žinok vairavimas įvairiausio plauko transporto priemonių neatbaido nuo noro būti gražiai biggrin.gif

drinks_cheers.gif labai teisingai
Atsakyti
Atostogos nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgytė @ 2012 10 29, 02:07)
Atostogos  nail.gif

mano mokinukams irgi hihihi.gif 2 dienas i mokykla del uragano nereik eiti tai laimes kaip kazi ko lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *NYC*: 29 spalio 2012 - 19:58
QUOTE(*NYC* @ 2012 10 29, 19:58)
...del uragano

fear.gif
Atsakyti