Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Dzenete @ 2012 09 27, 07:10)
Papildyta:
Beje  P.Sh. čia įdėtas tavo pačios siuvinėtas darbelis?

Ne, internete radau, labai patiko.

QUOTE(Padangele @ 2012 09 27, 18:12)
atiduodu Jūsų teismui savo pagaliau pabaigtą džiaugsmą 

Ziauriai grazus! mirksiukas.gif
Atsakyti
Rodausi mediumą. Lygiai pusė, dydis kol kas 28x40 cm. user posted image
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 09 27, 19:11)
Padangėle, labai,labai wub.gif  wub.gif  wub.gif ... pakolkas man Enginger pati pačiausia,kad tik ji nenustotų kurt...net tris legalius rinkinius esu nusipirkusi ir dar gaudausi internetinę knygą, kuri deja graibstyte išgraibstoma

tikrai labai gražu. Aš dabar siuvinėju rožę. O kur pirkai rinkinukus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2012 09 27, 18:12)
atiduodu Jūsų teismui savo pagaliau pabaigtą džiaugsmą  ax.gif


Vau puiki orchideja 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(libaja @ 2012 09 28, 10:04)
Rodausi mediumą. Lygiai pusė, dydis kol kas 28x40 cm.

Na va jau pusiaukele matyti mirksiukas.gif dar tiek pat vargelio liko. Sekmes judant link pabaigos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2012 09 28, 10:59)
Na va jau pusiaukele matyti mirksiukas.gif  dar tiek pat vargelio liko. Sekmes judant link pabaigos 4u.gif

Bet kad visai ne vargelis... Labaio maloniai vyksta. Gal dar nesu turėjus tokio mielo siuvinėjimo, tik kad rėmo nepasitampysi visur...
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2012 09 28, 11:04)
Rodausi mediumą. Lygiai pusė, dydis kol kas 28x40 cm.


Oho, kiek daug jau šaunuolė wub.gif Kiek pamenu lygtai Džeinė yra tokį siuvinėjusi, tai įspūdingas dydis bigsmile.gif Svarbu, kad darbas širdžiai mielas, sėkmės judant link pabaigos.
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2012 09 28, 11:16)
Oho, kiek daug jau šaunuolė  wub.gif  Kiek pamenu lygtai Džeinė yra tokį siuvinėjusi, tai įspūdingas dydis  bigsmile.gif Svarbu, kad darbas širdžiai mielas, sėkmės judant link pabaigos.

Ačiū. Bet ką tik pasiskaičiavau medžiagą blink.gif blink.gif blink.gif arba sueis kryžiukas kryžiukan arba kokių 3 gali pritrūkt doh.gif doh.gif doh.gif Jei ką - gausiu apopleksiją... Ne pirmą kartą skaičiavaus, ale kažkaip žioplai visai čia gavosi...
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2012 09 28, 12:41)
Ačiū. Bet ką tik pasiskaičiavau medžiagą  blink.gif  blink.gif  blink.gif arba sueis kryžiukas kryžiukan arba kokių 3 gali pritrūkt  doh.gif  doh.gif  doh.gif Jei ką - gausiu apopleksiją... Ne pirmą kartą skaičiavaus, ale kažkaip žioplai visai čia gavosi...


Ojei, negąsdink blink.gif Eik dar kartą paskaičiuok unsure.gif
Atsakyti
Vilnietės(ir ne tik) jei dar nežinote galite savo kelis siuvinėtus darbelius per savaitgalį nugabenti į CUP'ą į parodėlę, organizuoja parduotuvė "geros akys", tai jie per savaitgalį laukia darbelių ir nuo pirmadienio kabins 4u.gif prašome pasirodyti, nes kiek supratau dar nelabai jų kas atnešė, aš ko gero porą nugabensiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2012 09 27, 23:12)
ar turi omeny, kad tavo viršutinės kryželių gijos negula į vieną pusę, tarkim \\\\\\\,


Būtent šitą ir turiu omeny ax.gif
Peržiūrėjau senus siuvinius doh.gif Tai jie visi tokie //////\\\////\\\\ doh.gif unsure.gif

Niekada nesiuvinėjau rimtai, tai man net mintis nebuvo kilusi, kad visi kryželiai turi gultis į vieną pusę. Siuvinėjau taip, kaip man močiutė buvo parodžiusi, kai buvau kokių 7 metų smile.gif

Gerai, kad susiradau šį forumą, tai bent žinosiu dabar, kaip ką daryt 4u.gif

QUOTE(libaja @ 2012 09 28, 09:04)
Rodausi mediumą. Lygiai pusė, dydis kol kas 28x40 cm.


Oho! Siuvinėjat iš karto keliom spalvom? g.gif O taip patogu? Siūlai nesipainioja?


QUOTE(Padangele @ 2012 09 28, 13:45)
Vilnietės(ir ne tik) jei dar nežinote galite savo kelis siuvinėtus  darbelius per savaitgalį nugabenti į CUP'ą į parodėlę, organizuoja parduotuvė "geros akys", tai jie per savaitgalį laukia darbelių ir nuo pirmadienio kabins  4u.gif  prašome pasirodyti, nes kiek supratau dar nelabai jų kas atnešė, aš ko gero porą nugabensiu  ax.gif


Aha, aš šią savaitę pirkau siūlus pas juos. Tai manęs irgi prašė atnešti ką nors, nors aš net neskiriu siuvinėjimo adatos nuo paprastos lotuliukas.gif
Atsakyti
Paveiksliukas
Turiu tokią schemą. Ir kaip ten tas spalvas sužinot? Atsirinkt pačiai? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Simumu @ 2012 09 28, 15:48)
Paveiksliukas
Turiu tokią schemą. Ir kaip ten tas spalvas sužinot? Atsirinkt pačiai?  doh.gif

sios schemos yra atrinkta, nes ne viena ir is cia besilankanciu yra siuvineje, bet is principo, tai nera sudetinga ir paciai pasideliot spalvas, nera ju daug 4u.gif
Atsakyti