Įkraunama...
Įkraunama...

Meškinas Pasakorius

Dar is tos pacios serijos katinas pasirode, bet tik rusiskai kalba biggrin.gif
Atsakyti
Pagaminta Indonezijoje, berods.
Nupirkau savo 2.3 m. sūnui Kalėdoms. Tikiuosi, kad apsidžiaugs smile.gif
Pirkau šiandien Ermitaže. 25 % visoms prekėms, sutaupiau 20 Lt.
Atsakyti
Nupirktas ir saugiai pakavotas iki Kaledu. Tikiuosi, kad maziui patiks. FP suniuka vis nesiojas su savimi
Atsakyti
Mano sūnus užmatė maximos žaislų laikraštuke, tai dabar vos ne kasdien prašo pirkti. Kadangi jau ir mažoji mielai "kankina" šuniuką, tai galvoju pirkti. Kažin ar Šiauliuose tik akropolio maximoj tėra, ar dar kur nors? Sakau, gal kainos skiriasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(motiejuss2 @ 2012 11 13, 12:33)
Aš visom keturiom už lietuviškus žaislus ..bet tikrai kas gamintojas  g.gif kaip manot ar  verta pirkti trimetinukui nes jis mėgsta labai pasakėles ir skaityt knygas tai gal visai gera dovanėlė būtų  wub.gif

manau kad verta 3-mečiui pirkti 4u.gif mano trimetis gavo dovanų thumbup.gif tai net beveik 6m broliui jis labai patinka bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tai o Limpopo neieskojot? As jau senu senoveje ten toki maciau, ziurinejau, kalbejo lietuviskai, pasakas seke, bet man jis ne ne.
Atsakyti
Mano berniukui 2 metukai ir jam FP šuniukas tik labai retai užkliūdavo, dažniausiai sėdėdavo ant spintelės... O šis patraukė dėmesį nes galėčiau naudoti kaip migduką, tuo labiau, kad ir darželyje per pietukus auklėtoja pasakas seka kol mažiukai užmiega. Aišku daug pigiau (pasakų knyga normalesnė virš 50 Lt kainuoja) pati pasakas skaityti, bet tam tuomet reikia ir šviesą degti o jei dar balsas užkomęs ir kosėji... Mums labiau patinka pasakas iš knygų skaityti ir paveiksliukus matyti, o su meškiuku nebūtų tokių bėdų g.gif
Atsakyti
Prizmoje jų tikrai yra, patikrinau. bigsmile.gif 47Lt išeina su nuolaida. Tik pagalvojau, ar ne per garsiai tos pasakos girdisi namie? Nors ten ausytė tildo, bet labai jau nežymiai. Kaip iš tiesų jos namuose girdisi?
Atsakyti
Čiupoinėjau tą pasakorių ir klausiausi pasakorius tikrai malonaus balso , migdančio wub.gif KLP Akropilyje savaitgalį jam buvo 20 % Rududu ir dar kažkokioje žaislų pardoje , tačiua nepirkom savo mergytėms 2,5 ir 1,2 m nes pasakos per sudėtingos
Atsakyti
Ar jau yra išbandžiusių ar visos Kalėdom čėdijat? smile.gif Ar domina tas meškis vaikučius? Pasidalinkit patirtimi smile.gif
Atsakyti
as tai paciupinejau fp lietuviskai kalbanti suniuka pas savo dukterecia. na man jis tooks be rysio o tiek kainuoja. o sis man tai irgi kazkaip schmoll.gif pasakos geriausia is mamos lupu rolleyes.gif tai ir bendravimas su vaiku
Atsakyti
mano trimetis gavo dovanų pasakorių wub.gif tai domina ir šešiametį, kas vakarą skaitom pasakas, bet dažną vakarą po mūsų skaitytų pasakų dar įsijungia ir pasakorių, dičkis jau beveik mintinai moka pasakas bigsmile.gif
Atsakyti