Įkraunama...
Įkraunama...

Meškinas Pasakorius

Maniškė 4 metų pasiklauso jo pasakų, bet šiaip meškutis gan garsiai šneka tokiu sodriu vyrišku balsu. Galima tik truputį patylinti. Vien todėl, kad per garsiai, nemėgsta dėtis į lovą, nes per garsu jai. O šiaip, kokybės tai nelabai.... Baigia baltas bumbulas išsipešioti ir šiaip labai pats pliušas šeriasi. Visur jo pilna. Tuoj liks tinklelis doh.gif Manau, nevertas tiek pinigėlių. Nebent, jei per 40proc akciją gauti, tai kuriam laikui pasižaist gal ir gerai.
Atsakyti
QUOTE(YellowJacket @ 2012 09 26, 20:40)
Sveikos 4u.gif

Kokie Jusu atsiliepimai apie Meskina pasakoriu, kuris seka penkias pasakas lietuviu kalba?

ir dar mielu senelio balsu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristiniux @ 2012 12 22, 14:37)
mano trimetis gavo dovanų pasakorių wub.gif  tai domina ir šešiametį, kas vakarą skaitom pasakas, bet dažną vakarą po mūsų skaitytų pasakų dar įsijungia ir pasakorių, dičkis jau beveik mintinai moka pasakas bigsmile.gif

ir gerai dabar tau paseks
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif As ir labai susidomejau pasakoriumi smile.gif turejau jau rankose ir man labai patiko... Gal zinote kur dabar ji galima rasti su nuolaida bigsmile.gif Maximoje tik rusiski, pegase tik rusiski.... smile.gif daugiau nezinau kur ieskoti. Internete ziurejau visur apie 75-80 lt doh.gif
Atsakyti
turim namuose vaikams patinkaa

gamintojas kinija!!! cool.gif
Atsakyti
Planuoju ir aš pirkti Kalėdoms pasakorių, nes FP šuniukas tsi geriausias mano berniuko draugas thumbup.gif . Kadangi greit bus 3 m. tai manau kad patiks. Tik kaina tai sš mačiau internete apie 80 lt g.gif . Kažin kur pigiau rast ?
Atsakyti
Pas mus tas meskinas jau bus greitai metai laiko, bet reikalingas labia, dukrytei bus 4 ir beveik kas vakara klausosi abi su sese pasako jo, nesvarbu jei vakare ir paskaitom. Siaip is ties kalba garsiai, bet dukryte apsikabina ji uzkloja ir nebebuna toks garsus tas balsas.
Siaip jau nebepasitylina ir viena pasaka nebeisijungia, bet nei nusisere nei issipesiojo.

Siemet ziuriu jau ir katinas yra, idomu kokias jis pasakas seka g.gif
Atsakyti
QUOTE(nelsi @ 2013 11 16, 12:20)
Pas mus tas meskinas jau bus greitai metai laiko, bet reikalingas labia, dukrytei bus 4 ir beveik kas vakara klausosi abi su sese pasako jo, nesvarbu jei vakare ir paskaitom. Siaip is ties kalba garsiai, bet dukryte apsikabina ji uzkloja ir nebebuna toks garsus tas balsas.
Siaip jau nebepasitylina ir viena pasaka nebeisijungia, bet nei nusisere nei issipesiojo.

Siemet ziuriu jau ir katinas yra, idomu kokias jis pasakas seka  g.gif

O koks katinas ?
Atsakyti
user posted image

Stai toks katinas, ir mano dukryte butent jo uzsinorejo, praso Kaledu Senelio, pamate Charlie Kids kvietime. Gal kas matete kur ju yra pirkti?
Atsakyti
Meškiną mažiukas turi nuo pernai Kalėdų. Tai ką, reiks katino lotuliukas.gif Kažin, ar pasakos ne tos pačios?
Atsakyti
QUOTE(SZibute @ 2013 11 19, 13:33)


Stai toks katinas, ir mano dukryte butent jo uzsinorejo, praso Kaledu Senelio, pamate Charlie Kids kvietime. Gal kas matete kur ju yra pirkti?

mačiau Akropolyje Funtastic parduotuvėje, o Žaislų planetoje neatkreipiau dėmėsio
Atsakyti
Aš katinus Pasakorius mačiau "IKI".
Meškiuka pavarčiau, pažiūrėjau... "neužkabino". O va su mažaja kai parduotuvėj buvau, tai ji sužavėta liko pamačius, pačiupinėjus. Dabar vis klausinėja "O tu man padėsi toki nupiešti, kad Kalėdu Senelis žinotų kokios dovanos aš noriu? " biggrin.gif
Atsakyti
g.gif o kokios kainos tu pasakoriu??
Atsakyti