Įkraunama...
Įkraunama...

Kai tėtis išvykes ilgam...

Plepam ir laukiam toliau wub.gif



user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksaniuksxxx: 29 rugsėjo 2012 - 08:22
Aciu uz naujus namucius 4u.gif

prisiduodu vis dar 2in1 doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o mes jau nauja tema pradedam??? Taip greitai?
Atsakyti
Dėkui oksaniuxxx už temutę 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Mamaitukas @ 2012 09 29, 09:22)
o mes jau nauja tema pradedam??? Taip greitai?

Niu taip, tėvelių nėra o ką daugiau beveikt laisvu laiku biggrin.gif Beje mudvieju likimas panašus, aš irgi neturiu nei uošvio nei anytos verysad.gif
Atsakyti
aciuoksaniuxxs 4u.gif

ech...padejuosiu - surakinta nugara, sutrikes sirdies ritmas, nakti mazoji durniavo....
pasidziaugsiu - yra brolis, bus kas mazaja rupinasi, as eisiu mokintis...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauluciukas77: 29 rugsėjo 2012 - 09:09
Labas rytas 4u.gif
oksaniuks,aciu uz namucius 4u.gif 4u.gif Ta nuotrauka,tai atrodo,apkabintum ir nepaleistum niekada wub.gif wub.gif
Mes su didziuoju lekiam i miesta ceskiu pirkt.Taigi sokius kavalierius nusprende lankyt biggrin.gif
Spindulelei ir Giedrei sveikateles 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluciukas77 @ 2012 09 29, 10:08)
aciuoksaniuxxs 4u.gif

ech...padejuosiu - surakinta nugara, sutrikes sirdies ritmas, nakti mazoji durniavo....
pasidziaugsiu - yra brolis, bus kas mazaja rupinasi, as eisiu mokintis...

4u.gif
Atsakyti
Oksaniuks 4u.gif
Ačiū už operatyvų darbą, o tai panika prasideda, kai mūsų temos negaliu skaityt lotuliukas.gif
Afi, sakiau, kad pirmadienio palauksi blush2.gif
Saulučiuk, sveikatytės.

Gal pas mus yra lenkiškai suprantančių blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spindulėlė: 29 rugsėjo 2012 - 09:12
QUOTE(janneta @ 2012 09 29, 09:36)
Dėkui oksaniuxxx už temutę 4u.gif

Papildyta:

Niu taip, tėvelių nėra o ką daugiau beveikt laisvu laiku biggrin.gif Beje mudvieju likimas panašus, aš irgi neturiu nei uošvio nei anytos verysad.gif


niu va, likimo drauges tongue.gif

Giedre, as gal ne i savo barscius lendu, bet pati pasnekejei rolleyes.gif : o tavo MB suzinojo, kad buvo romaniukas is tavo puses su bendradarbiu? (atsakymas nera butinas jei nenori rasyt mirksiukas.gif ). man tik toks moteriskas smalsumas pramuse tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(sauluciukas77 @ 2012 09 29, 10:08)

ech...padejuosiu - surakinta nugara, sutrikes sirdies ritmas, nakti mazoji durniavo....
pasidziaugsiu - yra brolis, bus kas mazaja rupinasi, as eisiu mokintis...


eik tu sau , kaip baisiai viskas skamba doh.gif niu laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 09 29, 09:11)

Afi, sakiau, kad pirmadienio palauksi blush2.gif



ha uzburei mane besarmate beee.gif beee.gif beee.gif hihihi.gif
Atsakyti
ai merginos, visai sakes, bet jauciu itampa del artejancio egzo, tai vat ir sveikata iskart kliba...mane buvo perspeje, kad negalesiu dirbt itampa sukelianciu darbu, nes su tokioms diagnozem save mylet reikia, ir kuo maziau stresu doh.gif

rinnan, kur lankysit sokius? pas mus tai i darzeli ateina buves Zuvedros sokejas Dmitrijus Popovas mokinti, eina didzioji...
Atsakyti
Nu sakes kazkas su mano kompu vyksta -vos vos leido ikelt ta foto (neuzkrauna) ir seip stabdo psl.atvertima ,todel ir temute sukuriau skurdzia doh.gif
Bet uztat nupuolem su vaiku maisto apsipirkt -tase mesos ,ir tase visokiu skanestu -nuo jogurtu iki karstos sviezios duonos bigsmile.gif bigsmile.gif dar uzsukau liemenuka maitinancioms ir trauzus po gimdymo nuroviau biggrin.gif nusikaliau ,eisiu pagulet -uzsitarnavau lotuliukas.gif
Atsakyti