Įkraunama...
Įkraunama...

Kai tėtis išvykes ilgam...

mmm...kaip skanu slyvų pyragas, patinka man viskas kas su slyvomis wub.gif o aš įpusėjau kuoptis, maniau šiaip apsimėtysiu bet kai pradėjau šveistis tai varau viską iš pagrindų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(janneta @ 2012 09 29, 16:31)
mmm...kaip skanu slyvų pyragas, patinka man viskas kas su slyvomis wub.gif o  aš įpusėjau kuoptis, maniau šiaip apsimėtysiu bet kai pradėjau šveistis tai varau viską iš pagrindų doh.gif

Aš ir patalynę ir kalną skudurių išploviau, išdžiovinau, dar kvietkas apmaudžiau, namus aptvarkiau, net laiptinę išploviau ir namie grindis po remonto. Ale su atsipūtimu. Žiūriu mano visos gėlytės žiedus augina - taip mėgstu stebėt jas kiekvieną dieną, laukiu naujų žiedų. Liko kvietkas balkone vienam paliet, nagus susitvarkyt ir makiažą užsidėt. Varysiu sesę "pencininkutę" aplankyt. Ale dar kažko noriu. Nes žinau, kad kitas savaitgalis bus toks šššššššššššššššššššššššššš. Gal ir visa savaitė. Niu va dar skalbiniai išsidžiovino wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedre.vs: 29 rugsėjo 2012 - 15:45
QUOTE(janneta @ 2012 09 29, 16:31)
mmm...kaip skanu slyvų pyragas, patinka man viskas kas su slyvomis wub.gif o  aš įpusėjau kuoptis, maniau šiaip apsimėtysiu bet kai pradėjau šveistis tai varau viską iš pagrindų doh.gif


Jannetuk, o tu pati supranti lenkiškai? blush2.gif

O aš su savo smurgliais kapinėse buvau, ka-i kaip bus g.gif
Viskas, kitamet dengiu, nesuprantu ko ta mama bumba, gi ne betona pilsim. Baisu ir važiuot, nežinai ką rasi.
Einu šonkauliukų su raugintais kopūstais taisyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spindulėlė: 29 rugsėjo 2012 - 15:59
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 09 29, 17:57)
Jannetuk, o tu pati supranti lenkiškai? blush2.gif

O aš su savo smurgliais kapinėse buvau, ka-i kaip bus g.gif
Viskas, kitamet dengiu, nesuprantu ko ta mama bumba, gi ne betona pilsim. Baisu ir važiuot, nežinai ką rasi.
Einu šonkauliukų su raugintais kopūstais taisyt.

Spindulele,cia kapinese ka nors dengsit? g.gif
oksaniuks,dabar ziuriu per rusu programa laida "Edim doma".Is ten ir receptas:
15-20 slyvu
150 g sviesto(kambario temperaturos)
artipilne stikline cukraus
3 kiausinai
stikline lazdyno riesutu(juos reikia sumalti)
stikline miltu
puse saukstelio kepimo milteliu.
Sviesta issukti su cukrum,po viena imusti kiausinius,suberti sumaltus riesutus,miltus,kepimo miltelius ir slyvas.
Kepti 180C temperaturoj apie 40 min.
Pati dar nekepiau,siandien pirma karta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rinann: 29 rugsėjo 2012 - 16:27
QUOTE(rinann @ 2012 09 29, 17:18)
Spindulele,cia kapinese ka nors dengsit? g.gif



Aha. Kapas didelis, gėlių daug reikia, važinėti turbūt reikėtų kas savaitę. Reik žiūrėt kaip pasilengvinti.
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 09 29, 16:57)
Jannetuk, o tu pati supranti lenkiškai? blush2.gif

O aš su savo smurgliais kapinėse buvau, ka-i kaip bus g.gif
Viskas, kitamet dengiu, nesuprantu ko ta mama bumba, gi ne betona pilsim. Baisu ir važiuot, nežinai ką rasi.
Einu šonkauliukų su raugintais kopūstais taisyt.

Niu kad negaliu sakyt suprantanti, kai šneka suprantu bet skaityti nei rašyti nemoku blush2.gif mano tėtis buvo lenkas ir visi ten jie lenkiškai šnekėdavo, o su mama rusiškai nes pats nemokėjo lietuviškai nei žodelio, aš ir pati iki 6 metų nemokėjau lietuvių kalbos, bet kai parsikėlėm čia į Klaipėdos kraštą teko išmokti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 09 29, 17:40)
Aha. Kapas didelis, gėlių daug reikia, važinėti turbūt reikėtų kas savaitę. Reik žiūrėt kaip pasilengvinti.

Reik ir man į kapines, nu gal ryt nulėksiu jei oras nebus blogas, pas mus vargas ten kapuose, vien medžiai lapų krūva, saulės nėra ir gėlėms ten ne kas g.gif
Atsakyti
Panos juk buvo kiles aliarmas pas mane doh.gif kai parasiau paskutine cia zinute iskart prasidejo saremiai reguliariai ir kas 2 min..puoliau i vonia ir taip prasaremiavau valanda ..o kas baisiausia ,kad jei cia butu buve tikri saremiai tikrai buciau pagimdziusi viena namie ,nes tel.buvo 2 aukste,vaiko nera,visai viena ,o skausmas iskart nepakeliamas -nebuciau turejusi jegu uzlipt telefono...Afi,skubek ,o tai pralenksiu tave doh.gif biggrin.gif

Rinnan,aciu uz recepta ,bet manau neteks man jo kept biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(janneta @ 2012 09 29, 18:15)
Niu kad negaliu sakyt suprantanti, kai šneka suprantu bet skaityti nei rašyti nemoku blush2.gif mano tėtis buvo lenkas ir visi ten jie lenkiškai šnekėdavo, o su mama rusiškai nes pats nemokėjo lietuviškai nei žodelio, aš ir pati iki 6 metų nemokėjau lietuvių kalbos, bet kai parsikėlėm čia į Klaipėdos kraštą teko išmokti ax.gif
Papildyta:

Reik ir man į kapines, nu gal ryt nulėksiu jei oras nebus blogas, pas mus vargas ten kapuose, vien medžiai lapų krūva, saulės nėra ir gėlėms ten ne kas g.gif

Aš va po šitą duoduos
http://www.sklepztap.../regulamin.html
|Lyg ir siunčia kitur, bet pirkti neduoda g.gif
Liepsiu dukrai ryt angliškai parašyt.
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 09 29, 18:18)
Panos juk buvo kiles aliarmas pas mane doh.gif kai parasiau paskutine cia zinute iskart prasidejo saremiai reguliariai ir kas 2 min..puoliau i vonia ir taip prasaremiavau valanda ..o kas baisiausia ,kad jei cia butu buve tikri saremiai tikrai buciau pagimdziusi viena namie ,nes tel.buvo 2 aukste,vaiko nera,visai viena ,o skausmas iskart nepakeliamas -nebuciau turejusi jegu uzlipt telefono...Afi,skubek ,o tai pralenksiu tave  doh.gif  biggrin.gif

Rinnan,aciu uz recepta ,bet manau neteks man jo kept  biggrin.gif

Vajei mergyt lauk tetuko, neskubėk dar 4u.gif
Atsakyti
Ne nu oksaniuk,ka dar sugalvosi blink.gif blink.gif O tai praejo jau? Gal taip kokie skausmai,nes negali buti taip is karto kas dvi minutes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 09 29, 18:35)
Aš va po šitą duoduos
http://www.sklepztap.../regulamin.html
|Lyg ir siunčia kitur, bet pirkti neduoda g.gif
Liepsiu dukrai ryt angliškai parašyt.

O tu prisiregistravus esi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 09 29, 18:18)
Panos juk buvo kiles aliarmas pas mane doh.gif kai parasiau paskutine cia zinute iskart prasidejo saremiai reguliariai ir kas 2 min..puoliau i vonia ir taip prasaremiavau valanda ..o kas baisiausia ,kad jei cia butu buve tikri saremiai tikrai buciau pagimdziusi viena namie ,nes tel.buvo 2 aukste,vaiko nera,visai viena ,o skausmas iskart nepakeliamas -nebuciau turejusi jegu uzlipt telefono...Afi,skubek ,o tai pralenksiu tave  doh.gif  biggrin.gif

Rinnan,aciu uz recepta ,bet manau neteks man jo kept  biggrin.gif


Baik man, nors telefoną su savim nešiokis. Jei savaitgalį nieko, šauk man rodos pirmadienį pas gydytoją.
Atsakyti