Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus


Daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose

TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ > ČIA

user posted image

90 tema 91 tema 92 tema 93 tema

89 tema 88 tema 87 tema 86 tema 85 tema 84 tema 83 tema 82 tema 81 tema 80 tema

79 tema 78 tema 77 tema 76 tema 75 tema 74 tema 73 tema 72 tema 71 tema 70 tema

69 tema 68 tema 67 tema 66 tema 65 tema 64 tema 63 tema 62 tema 61 tema 60 tema

59 tema 58 tema 57 tema 56 tema 55 tema 54 tema 53 tema 52 tema 51 tema 50 tema

49 tema ... 48 tema ... 36-47 temos ... 1-35 temos

* * *

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ dedam visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus. Papuošti paprastai, apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kiekvienam naujokui, ir ne tik, būtų aišku ir suprantama.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tūkstantinis beze/grietinėle puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

user posted image

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas,
o ginčus ir nepasitenkinimus prašome pasilikti sau.

user posted image

Draudžiama:

* cituoti nuotraukas
* bet kokie reklaminio / komercinio pobūdžio skelbimai / paieškos




Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretusiu: 29 rugsėjo 2012 - 21:41
QUOTE(irmulia @ 2012 09 23, 11:50)
Rodykite ir dalinkitės naudingomis nuorodomis, bet jei pastebėsiu,  kad tai virsta piktybine (savi)reklama/komercija - žinutės bus naikinamos be asmeninio/išankstinio perspėjimo.
Tai Kulinarinis skyrelis, o ne Skelbimų lenta, todėl jokių skelbimų/reklamos pobūdžio temų/žinučių negali būti.


Oj geras doh.gif koks sutapimas bigsmile.gif tik surinkau viska, ka ideti i nauja tema
lotuliukas.gif

gretusiu jej nesunku, idek moderatores ispejima i ta pirma zinute, nes prase adrij@, tai bus svarbi info kitiems ax.gif
ACIU kad atidarei nauja tema 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 29 rugsėjo 2012 - 21:52
versaal, --- kiek daug labai graziu tortuku pridejai senoj temukeja bigsmile.gif wub.gif


Rasa_zyk, --- narvelis nuostabus thumbup.gif wub.gif turiu panasiu prikopinusi, bet nerandu progos iskepti smile.gif

QUOTE(sypseneleee @ 2012 09 28, 16:22)
Merginos man iskilo klausimas ,kadangi ruosiuosi daryti  torciuka barbe,tai niekaip neisivaizduoju su torto laikymu saldytuve ,kaip reikia man ,kada pati papuosima daryti nes juk poto as niekur tokio neikisiu su visu kuneliu...bandziau apie tai rasti taciau niekur neradau,gal pasidalinsit kaip kus darete barbes?Aciu labai

As isimu viena ar dvi lentinas kad tilptu smile.gif
nesenai, irgi kepiau torta barbe , 10 metu duktereciai EMILIJAI
isejo net 4kg., su savo puosimo tempais, labai daznai pritruksta laiko padaryti uzrasa , tiesiog nespejau blush2.gif , nes 8 ryto reikejo i mokykla nesti doh.gif
Tortuka panasu kaskas dare is SM, bet pamirsau nika blush2.gif siandiena esu visai issiblaskiusi doh.gif
dar nerodziau pirmos komunijos torta, tai paciai mergytei, idedu nuoroda, nes foto nekokybiska, daryta telefonu doh.gif

Tai parodysiu kelis tortukus, kurie nebuvo rodyti SM, laukiu bet kokios kritikos, 4u.gif

BABANINIS
http://public.fotki....sc10.html#media


SNIKERSAS 4kg.
patiko daryti, nes nereikejo trukumu slepti ax.gif
user posted image

user posted image

dar liko, nerodziau krikstinu tortuka anksciau daryta
user posted image

isipute vienas balionelis, tai teko nauju pakeisti smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 29 rugsėjo 2012 - 22:37
o cia maniskis snikersas 4kg, pastilazas ax.gif
user posted image
Papildyta:
erikiuxxx jau tavoji barbe wub.gif o bateliu grozis thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Erikiuxxx, labai gražus tortas, o batelių idėja liuksinė, šaunu!!!

apelsininis suflė, pinta šlapia bezė, uogos natūralios smile.gif

user posted image

varškės tortas su persikais, pastilažas, pirmajam gimtadieniui
user posted image

mascarponės sūrio tortas su braškėmis, šlapia bezė, pastilažas ir kaštonai-sausainiai

user posted image

varškės persikų tortas, pastilažas, plikyti lapukai smile.gif

user posted image
Atsakyti
O koks triaukstis grazutis bigsmile.gif
tik nepasiziurek ir baigias tema doh.gif biggrin.gif

Rasa zyk - labai grazus narvelis, gaila kad visu musu seimos jau matyt priprate gauti netradicinius tortus biggrin.gif
erikiuxxx - grazu wub.gif barbe tokia oho svorio smile.gif o ta su balionais minti buvau macius rusaiciu saite-nerealiai fainai ir batukai man sie patys patys wub.gif nusikopinus turiu senai tik niekaip nebuvo progos daryt-visi vaikai jau didesni doh.gif biggrin.gif Viska puikiai suderinai-saunuole thumbup.gif
neringyte gaila kad foto blanki ir tik is virsaus, bet matosi padirbeta bigsmile.gif
Olesta wub.gif neturiu zodziu... wub.gif niu reik man tepiant roziu mokytis sukti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 30 rugsėjo 2012 - 06:28
QUOTE(naitas @ 2012 09 29, 16:14)

Aciu 4u.gif

QUOTE(erikiuxxx @ 2012 09 29, 23:16)

Nuostabus. wub.gif labai bateliai grazus wub.gif

QUOTE(neringyte @ 2012 09 30, 00:58)

fajnutis wub.gif

QUOTE(Olesta @ 2012 09 30, 07:13)

su kastonai ir uogomis ypac patiko, labai grazus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
erikiuxxx, labai gražūs jūsų tortai, o dar žinant, kad juos puošiat tik metus tai tiesiog neįtikėtina wub.gif Barbė superinė, atspalviai suknelės labai gražiai atrodo smile.gif Bet jūs tieeek tortų darote, kaip jūs ir randate tieeek jubiliatų doh.gif turbūt visus draugus ir giminaičius apkepate smile.gif

Aš deja neturiu tiek jubiliatų, kad galėčiau pasitreniruoti gerai puošime pastilažu. Ir dar mano tarpe nieks nevalgo pasitilažo, beje aš pati taip pat, tad kažkaip ir ūpą numuša, nes žinau,kad išmetimui eis tas puošimas smile.gif O va šlapią bezė visiems tik duok biggrin.gif
Atsakyti
Tylu cia ... g.gif biggrin.gif as va pamasciau kad nuo mano pirmo gyvenime torto (neskaitant tinginio ir zeliuku biggrin.gif ) kepimo ir puosimo siandien kaip tik 1,5m visa ta laika as su sia tema smile.gif ACIU, kad esat 4u.gif

vienas valgomas (turejo but padanga, deja neisvykom ir liko vynuogiu kruva biggrin.gif ) labai nebarkit, puostas per max 30min lotuliukas.gif
user posted image
4 metuku proga
user posted image
user posted image
Mamos 30m, dukros 4m
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 30 rugsėjo 2012 - 10:34
Laba diena,

----------------------------


 ! 
Žvačka, Jums skiriamas viešas įspėjimas už temos taisyklių pažeidimą. Juk aiškiai yra parašyta - JOKIŲ SKELBIMŲ !!!

Jei pakartotinai pažeisite taisykles, Jums bus skirta atitinkama nuobauda.  




moderatorė irmulia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 30 rugsėjo 2012 - 20:01
Labukas. Gal kas galetu paaiskinti - KAIP surinkti toki tortuka ir KADA ji dekoruoti?
AR TOKS EILISKUMAS?:
1. Tortus be papuosimu deti ant stovo padeklu? Tortu vidury issipjauna skyles - stoveliams? Ir istatyti stovelius - aukstesniojo torto laikiklius?
2. Dokoruoti pacius tortus kai dar i boksta stovas nesurinktas? Paskui belieka stovo dalis su tortais ,,i boksta''? Ir uzdeti paskutinius akcentus - dideles geliu kompozicijas?
user posted image
NESUPRANTU SISTEMOS SU TAIS STOVAIS IR DAR KOLONOMIS ANT TORTU. doh.gif
Atsakyti
Mano paprasta,bet neprasta barbe lotuliukas.gif Adrijos medutis su serbentais,3.5kg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo O-RE-AR: 30 rugsėjo 2012 - 14:07