Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(aura. @ 2012 10 01, 13:03)
Klausymas kur laikot gelinius dažus ? šaldytuve, spintutė?

tiesiog kambaryje ant palanges smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 10 01, 13:19)
tiesiog kambaryje ant palanges smile.gif

aš spintutėj smile.gif o galimas kaip? pradarius?
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2012 10 01, 13:33)
aš spintutėj smile.gif o galimas kaip? pradarius?

galiojimas? net nezinau,nes pas mane jie ilgai neuzsilaiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė @ 2012 10 01, 14:45)
nerealus grozis. kaip tokius iskepti gal pasidalintumete paslaptimis???

Kaip tik tai merginos ir daro ir jau 94 tema mirksiukas.gif
p.s. kitą kartą necituokit nuotraukų.
Atsakyti


Sveikos kepejeles
Labai dziaugiuosiu kad patiko mano tortukai

ACIU VISIEMS, kas dalinosi patarimai aciuks.gif




Olesta, --- ACIUKAS uz pastebejima mano tortuku clap.gif: aciuks.gif
jusu tortukai visada man patinka wub.gif , ir dabar idejote puikiu tortuku, su uogomis nuostabus wub.gif nors jis kaip is lengvesniu, bet pakolkas tokio nemoku daryti blush2.gif vienetukas ir su rozemis, man superinis wub.gif
O-RE-AR, --- neprasta barbe thumbup.gif
@adrij@, --- NUOSTABUS visi tortukai, krepseliai nepakartojami wub.gif
pasta222 --- su zuikiu nuostabus, pasakiskas bigsmile.gif
likta bet geliu grazumas blink.gif neispasakytas wub.gif
mallena fainas kempiniukas ,matosi daug darbelio ideta, tik nuoretusi kad sonai ligesni butu ax.gif
saules zuikis nuostabus keksiukai, super ideja thumbup.gif
O koki tu darai bananini ? gal receptuka gali pasakyti, noreciau isbandyti, nes devinu tokius tortukus bigsmile.gif reiks dar tailandietiska pabandyti, ar vertas diemesio ? mirksiukas.gif
Dianaaa1215 grazus tortukai, o su pakalnutemis labai nuostabus, mano svajone ismokti pakalnutes wub.gif
neringyte --- Super wub.gif

QUOTE(zibute77 @ 2012 09 30, 16:39)
kitu merginu ir tortai puikus, erikiux visada pasizymi neispasakytu kruopstumu, Olesta t.p, Kirbe daznai atnesa ivairiausiu grazuoliu. jau net nekopijuoju ne vieno, nes zinau jog nei progos tokios nei sugebejimu tiek neturiu... nors jau nepamenu kada ka cia buvau ikelus, bet temos neapleidziu ir esu tyli stebetoja, tik kartais kai jau nebesusilaikau kazka brukstelnu, nors mazai kam ta mano nuomone rupi, bet...

ACIUKAS 4u.gif
visada rupi man, visu nomuone, rodyk ir savo tortukus ax.gif


Papildyta:
QUOTE(ramune.v @ 2012 09 30, 06:27)
erikiuxxx - grazu  wub.gif barbe tokia oho svorio  smile.gif o ta su balionais minti buvau macius rusaiciu saite-nerealiai fainai ir batukai man sie patys patys  wub.gif nusikopinus turiu senai tik niekaip nebuvo progos daryt-visi vaikai jau didesni  doh.gif  biggrin.gif Viska puikiai suderinai-saunuole thumbup.gif

ACIUKAS aciuks.gif
Jo jo, rusu saite radau kaip daryti tos batelius, o kitam tortuke radau ideja mieskiuko su balionais, man patiko wub.gif
mes, beveik vienu metu pradejome mokintis tortukus daryti mirksiukas.gif
Patiko su mieskiuku, toks mielas jisai, linksmas, ir su suniuku fainas thumbup.gif wub.gif

QUOTE(Mingailiux @ 2012 10 01, 10:20)
Sveikutes
As apakus. Mano tortas pirmam puslapyje. Aciu uz toki ivertinima  thumbup.gif

Erikiuxx barbe labai grazute. As irgi tokia buvau nuziurejus (kazkas jau panasia man rodos dare, turiu fotke issisaugojusi) Siam savaitgaliui darysiu barbe tai dabar galvoju ar tiek pat kvarbatkiu deti ar truputi mazinti. Man tai super su tom kvarbatkikem suknyte  wub.gif Gal gali pasakyti, torto apacia kokio diametro, jei pameni? Kaip cia ma pataikyti tuos 3kg padaryti. Itariu susitepsiu torta ir nuo jo svoriu ziuresiu kiek galiu sau leisti tu kvarbatkiuku uzdeti.
Likta, superines geles  wub.gif

ACIUKAS tau uz mano tortuko pastebejima 4u.gif
As irgi nuorejau, tapacia foto deti bigsmile.gif , labai fainas tortukas wub.gif
Manau, kad labai faina ideja, i pirma puslapi deti musu mergaiciu puostus tortukus foto mirksiukas.gif
Barbe foto, ir pas mane issaugota, bet neatsimenu kieno, nes nera uzraso unsure.gif Kvarbatkes duoda nemazai svorio, bet man toks papuosimas patiko, tai ir bandziau daryti,
kepiau is 1 normos snikerio, bet as dedu daugiau rududu i biskvita, ir daugiau pertepimu darau su rududu. Kepiau iskart trijose formose, 18,16,12, barbes aukstis isejo didesnis nei matosi foto, nes lekste su idubimu, o po kvarbatkem tai nesimato., nezinau tikslaus svorio, nes su padeklu ir lele, svere jis 5kg. ligiai, tai atemus padekla bus apie 4kg., o kadangi tai daryta DOVANU, tai tiksliai ir neziurejau, bet isejo gan didele lelyte, kad uzteko visai klasei, mkytojams ir net nese direktorei bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2012 09 30, 09:38)
erikiuxxx, labai gražūs jūsų tortai, o dar žinant, kad juos puošiat tik metus tai tiesiog neįtikėtina  wub.gif  Barbė superinė, atspalviai suknelės labai gražiai atrodo  smile.gif Bet jūs tieeek tortų darote, kaip jūs ir randate tieeek jubiliatų  doh.gif  turbūt visus draugus ir giminaičius apkepate  smile.gif

Aš deja neturiu tiek jubiliatų, kad galėčiau pasitreniruoti gerai puošime pastilažu. Ir dar mano tarpe nieks nevalgo pasitilažo, beje aš pati taip pat, tad kažkaip ir ūpą numuša, nes žinau,kad išmetimui eis tas puošimas  smile.gif  O va šlapią bezė visiems tik duok  biggrin.gif

ACIUKs aciuks 4u.gif

Mano pirmieji tortukai buvo kepti be jokios progos, tiesiog kad greiciau susidraugauti su mase, dariau kaiminams, nesiau i pasta, i vaiku darzelius, na visur kur buvo galimybe, viskas uz ACIU, o gimtadieniu ir jubilieju ispuola labai daug, ir visiems norintiems, nera galimybes iskepti, mazdaug is 5-10 norinciu, tik vienam ispuola laime, gimine musu ziauriai didelia doh.gif neskaitant dukros draugu ax.gif
==========================






Ir dar, turiu prisipazinti, (nors daug kas zino apie tai) kad tortukus kepu as, tai yra ERIKIUXXX mama, ir man labai smagu pasidziauti ,pasigirti savo tortukais, niekad negalvojau kad tai sugebesiu, dukra E. sakydavo tu nedaryk, nebandyk, kad nieko tau neiseis, bet as stengiausi ir bandziau, kad irodyti ir pasiekti savo, norejau pradziuginti savo anukus, (kad atsimintu, kad mociute jiems kepe tortukus ) tortukus darau su dideliu malonumu, nors man tai, atema daug laiko ir sveikatos blush2.gif
Aciu visiems, kas man padedinejo ir negailejo patarymu aciuks.gif
ir labai prasau nepykti, kad nauduojusi savo dukros niku, nes nuo savo pamirsau slaptazuodi blush2.gif
Didziausias dekui @adijai@ Aguonai, naitui, miglei, Asseni, ir visiems kitiems ko nepaminejau .... ACIU mergaites kepejeles aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 01 spalio 2012 - 14:55
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 10 01, 14:58)
kepiau is 1 normos snikerio, bet as dedu daugiau rududu i biskvita, ir daugiau pertepimu darau su rududu. Kepiau iskart trijose formose, 18,16,12, barbes aukstis isejo didesnis nei matosi foto, nes lekste su idubimu, o po kvarbatkem tai nesimato., nezinau tikslaus svorio, nes su padeklu ir lele, svere jis 5kg. ligiai, tai atemus padekla bus apie 4kg., o kadangi tai daryta DOVANU, tai tiksliai ir neziurejau, bet isejo gan didele lelyte, kad uzteko visai klasei, mkytojams ir net nese direktorei bigsmile.gif

Aciu uz info. Jauciu reikes kepti 18 cm formoje, o paskui sau nusipjaustyti prie kavos. Megstu varskinius, maskarponinius, o cia kaip tik ispuls toks. Turesiu ka valgyti savaitgali smile.gif Man tai pastoviai lomkes, noriu kazko skanaus biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2012 10 01, 14:53)
Aciu uz info. Jauciu reikes kepti 18 cm formoje, o paskui sau nusipjaustyti prie kavos. Megstu varskinius, maskarponinius, o cia kaip tik ispuls toks. Turesiu ka valgyti savaitgali smile.gif Man tai pastoviai lomkes, noriu kazko skanaus biggrin.gif

man , net likuciu neliko, nei trupinuko mirksiukas.gif tepiau visus biskvitus, o keli liko maziausi, ju tik kelis reikejo, tai supjausciau juostelemis, ir tarpus uzpildziau, kur buvo grietinele ir neligumai thumbup.gif As barbei nauduosiu dabar tik snikeri, nes pirma kart kepiau rafaelo, tai tortas man per minkstas buvo, nepatiko, norejau pastumti truputi su ranka, tai pasideformavosi nuo to verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 01 spalio 2012 - 15:01
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 10 01, 14:58)
O koki tu darai bananini ?

panasiu principu kaip tailandietiskas,tik kazka as ten keiciau,nebepamenu ka butent biggrin.gif bet man jis nelabai.ne mano skonio,tai ir kitiem nebesiulau ax.gif
reikes tavo kada isbandyti,visi taip giria bigsmile.gif
Atsakyti
erikiuxxx o as noriu isbandyti Jusu bananini jis man taip viliojanciai atrodo,o kaip manote ar barbei jis netiktu
Jusu Barbe ir Jusu torciukai labai labai,BE KOMENTARU
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 10 01, 13:20)
[size=1]
Ir dar, turiu prisipazinti, (nors daug kas zino apie tai) kad tortukus kepu as, tai yra ERIKIUXXX mama, ir man labai smagu pasidziauti ,pasigirti savo tortukais, niekad negalvojau kad tai sugebesiu, dukra E. sakydavo tu nedaryk, nebandyk, kad nieko tau neiseis, bet as stengiausi ir bandziau, kad irodyti ir pasiekti savo, norejau pradziuginti savo anukus, (kad atsimintu, kad mociute jiems kepe tortukus ) tortukus darau su dideliu malonumu, nors man tai, atema daug laiko ir sveikatos blush2.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif Nuostabus Jusu tortai,nes tiesa pasakius nezinojau,kad ne E. kepa,bet tik mastydavau-kaip ji visur speja lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 10 01, 12:58)
O-RE-AR, --- neprasta barbe

Aciukas 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus mano gėlėms
Labai netikėta žinia, niekad nebūčiau pagalvojusi kad tortukai ne erikiuxxx @, o mamytės. Registruokitės savo niku, reikia išlįsti iš šešėlio biggrin.gif
Atsakyti