Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

sokoladinis su vysniom 2400gr
user posted image
Atsakyti
Labai simpatiškas Zuikuti tavo smailiukas
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 10 01, 15:20)


==========================

Ir dar, turiu prisipazinti, (nors daug kas zino apie tai) kad tortukus kepu as, tai yra ERIKIUXXX mama, ir man labai smagu pasidziauti ,pasigirti savo tortukais, niekad negalvojau kad tai sugebesiu, dukra E. sakydavo tu nedaryk, nebandyk, kad nieko tau neiseis, bet as stengiausi ir bandziau, kad irodyti ir pasiekti savo, norejau pradziuginti savo anukus, (kad atsimintu, kad mociute jiems kepe tortukus ) tortukus darau su dideliu malonumu, nors man tai, atema daug laiko ir sveikatos blush2.gif
Aciu visiems, kas man padedinejo ir negailejo patarymu aciuks.gif
ir labai prasau nepykti, kad nauduojusi savo dukros niku, nes nuo savo pamirsau slaptazuodi blush2.gif
Didziausias dekui @adijai@ Aguonai, naitui, miglei, Asseni, ir visiems kitiems ko nepaminejau .... ACIU mergaites kepejeles aciuks.gif


Pagaliau biggrin.gif .

likta .... tai gražiausia , ką mačiau šitame forume . smile.gif
Atsakyti
Smailikas tai labai fainas, nu bet Zuiki, kaip cia dabar nufotkinai ta torta? Kazkaip galva visaip sukioju... Nesiziuri lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos. esu naujoke papuosimu pasauly ir skaitant foruma visiskai pasimeciau nuo tokios gausybes receptu. Labai noreciau jusu pagalbos. reiketu pastiliazo recepto kad butu geras ir dengimui ir puosimui ir kokius dazus dedate gelinius ar sausus? smile.gif nepykit jei i tokius klausimus atsakynejot ne viena karta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2012 10 01, 19:18)
Smailikas tai labai fainas, nu bet Zuiki, kaip cia dabar nufotkinai ta torta? Kazkaip galva visaip sukioju... Nesiziuri  lotuliukas.gif

kad kitu rakursu ausiniu nesimato biggrin.gif o daug kam sitas smailikas i lepma panasus

aciu kam patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 10 01, 19:12)

Labai labai ačiū už tokį aukštą įvertinimą
zuikuti, nuostabus smailiukas
Atsakyti
atnesu ne tortus, o popsus , nes irgi puosti biggrin.gif

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2012 10 01, 21:21)
atnesu ne tortus, o popsus , nes irgi puosti biggrin.gif


ohoho!!!
------
likta,aciu
Atsakyti
http://www.pipedija....
Atsakyti
Mergaites, atsiprasau kad isibraunu i jusu temute... bet labai reikia patarimo 4u.gif

reiktu tortuko alergiskam vaikiukui, kuris alergiskas pienui ir pieno baltymui...
ar imanoma iskepti tortuka ?

----------------------------


 ! 
Iewutee, Jums skiriamas viešas įspėjimas už temos taisyklių pažeidimą. Juk aiškiai yra parašyta - JOKIŲ SKELBIMŲ !!!

Jei pakartotinai pažeisite taisykles, Jums bus skirta atitinkama nuobauda.  

Skaitykite taisykles !!!




moderatorė irmulia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 spalio 2012 - 05:23
QUOTE(*Keila* @ 2012 10 01, 13:21)
atnesu ne tortus, o popsus , nes irgi puosti biggrin.gif


Oi kokie fainucia Popsai thumbup.gif ,visis visi,man knieti juos isbandyti halovynui,nes darysim svente tai galvoju butu smagiau ir kazkas naujo,,,O Keila galetumet jus pasidaliti vidu koki jus darote nes as cia turiu toki amerikoniska varianta pasidejusi ,bet idomu jusu butu
Saules zuikuti Smailiukas nerealus bigsmile.gif

O jus merginos per FB nebendraujate ,nes taip butu smagu jusu torciukais pasidziaugti,as kazkada turejau keliu jusu tuos puslapiukus ,deje kompas uzluzo ir nebera...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sypseneleee: 02 spalio 2012 - 05:12