Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2013

Nacionaliniai parkai ten nuostabaus grožio, tai manau, kad verta. Aišku, jei ne kokia dykuma. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Grtt @ 2013 01 10, 01:41)
Ar yra tekę kam dirbti nuošalėsneje vietoje? Ką manote?
Mes gavom pasiūlymą iš nacionalinio parko kavinukės/suvenyrų parduotuvės.
Papildyta:
Kaip smagu wink.gif) O daugiau nėra pas juos vietų padavėjo?
Tiesiog siuntėt laiškus restoranams, iš pažįstamų  ar kaip buvo?



O kokios salygos (atlyginimas, apgyvendinimas)? smile.gif
Atsakyti
Kaip besiseka studentam su work n` travel? Kažkoks apmiręs forumiukas g.gif
Atsakyti
apmires tai jau tikrai biggrin.gif kazkas sake,kad visi fb...
Atsakyti
Sveiki, esu KTU studentas ir ieškau su kuo dalyvauti WT programoje.
Ką aš duosiu: nieko
Ko aš noriu: visko
Faktai:
-Turiu savybę naktim lunatikuodamas bandyti su pagalve uždusinti visus miegančius aplinkui
-„Žalingų įpročių nebuvimas nesuderinamas su laimėtojo dvasia“ – L.Armstrongas
-Skrandyje planuoju vežtis 5 kilų siuntinį, kurį savo anūkams nori padovanoti geri žmonės iš taboro. Sakė bus staigmena.
-Planuoju visus amerikiečius atvesti į Dievo kelią
-Kartą suvalgiau žalią bulvę
P.s dauguma faktų paminėti viršuje yra melas.
Iš tikro dar neturiu darbo pasiūlymų, galvoju jų ieškoti pusiau kurortiniuose pusiau miestuose, bei svarbiausia dalis - pačiam gale kad ir išsinuomavus automobilį stipriai pakeliauti. Nuveikti kažką neprotingo. Esu žiauriai neišrankus kambariokui/kambariokei ir apskritai žmonėms ir laukiu parašančių esančių panašioje situacijoje. Gerai būtų skypan: Jemalas .
Amen.
Atsakyti
Amerika- bulvių gimtinė, tau ten patiks! Jei ir resume letter taip išsamiai ir turtingai parašytas, manau, gausi tų pasiūlymų. O dėl kelionių, tai vėliau, kai jau 100proc. žinosim, kur važiuojam, skelbisimės ir ieškosim bedrakeleivių. cheers
Atsakyti
Buve programo dalyviai, kiek reikedavo laiko vaziuoti, kol pasiekdavot darbo vieta? Ka manot apie valandos atstuma? g.gif cia normalu ar ne?
Atsakyti
QUOTE(opus3 @ 2013 01 22, 01:12)
Buve programo dalyviai, kiek reikedavo laiko vaziuoti, kol pasiekdavot darbo vieta? Ka manot apie valandos atstuma? g.gif cia normalu ar ne?

man prireikdavo kazkur apie valandos nuo gyvenamosios vietos iki darbo.gyvenau priemiestyje, o darbas budavo downtowne. aisku geriau kai darboviete kazkur salimais, nevargina toks vazinejimas.
Atsakyti
Man iki darbo buvo 30s kelio.. Net pašiurpau paskaičius komentarus, kad kai kam net iki 1val reikia važiuot iki darbo. Mano manymu tai labai didelis minusas.
Na bet ne visiems pasiseka ... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligsee @ 2013 01 24, 19:03)
Man iki darbo buvo 30s kelio.. Net pašiurpau paskaičius komentarus, kad kai kam net iki 1val reikia važiuot iki darbo. Mano manymu tai labai didelis minusas.
Na bet ne visiems pasiseka ...  smile.gif

taip, isteis minusas. bet del 11 dol valandinio visai verta ir siaip darbo salygos nebuvo blogos. kai kur tai tikrai normalus atstumas- kelio laikas iki darbo. bet jei kurortiniame miestelyje darbas, tai jau tikrai butu ilgas kelias apie 1h iki darbo.. ax.gif
Atsakyti
Valandos kelionė iki darbo aišku minusas, bet bent aš įsivaizduoju, kad tokiu atveju darboviete labai geroj vietoj, miesto centras ar pan. Tai galutiniam varianta gal ir geriau nei gyvent kokio užkampio kavinės palėpėj smile.gif)


OT. Gaila, kad dalyvacija šitam forume taip greit nyksta, kita met, žiūrėk, visiškai į facebookaą persikels. Man, senesnių metų temos (su šimtais puslapių postų) buvo ir naudingos, ir įdomios paskaityt :]
Atsakyti
FB tampa dievas vis aršiau. biggrin.gif
Atsakyti