Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2013

Tikrai labai gaila. Kažkaip man Fb ne taip patinka, o ir informacija atrodo ne tokia naudinga kaip čia būdavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligsee @ 2013 01 24, 19:03)
Man iki darbo buvo 30s kelio.. Net pašiurpau paskaičius komentarus, kad kai kam net iki 1val reikia važiuot iki darbo. Mano manymu tai labai didelis minusas.
Na bet ne visiems pasiseka ...  smile.gif


Man praeitais metais nelabai pasiseke su atstumu iki darbo, buvo 8km, tai pusvalanduka iki darbo su dviraciu, nors esu didele miegale, bet ryte visai smagu buvo minti, vietoj puodelio kavos, bet diena atgal kaip jau 30 laipsniu karscio tai O Dieve, Dieve... unsure.gif

Bet viskas susidejo i dailesne figura biggrin.gif
Atsakyti
Nu jo... Bet ta dailesnė figūra per tokias kančias, tai ką aš žinau.
Šiaip aš irgi kiekvieną kartą per vasarą Amerikoj atsikratydavau po kokius 5 kg mažiausiai. Tikrai nebūdavo taip, kad va į Ameriką važiuoji, tai grįši 10 kg sunkesnė. Kaip tik ten lakstai visur, važinėji, bėgioji, kartais ir pavalgyt nėra laiko. Tai tie kg automatiškai krenta. biggrin.gif Nors bernai kai pastoviai spurgas, hamburgerius ir alų kemša tenai, tai man atrodo, pasunkėdavo. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paranoia: 29 sausio 2013 - 15:25
Kaip gaila kad siais metais nebegaliu vaziuoti.. O visus raginu ir skatinu butinai isvykti, jei tik yra galimybe.
Pamatysit - praleisit pacias geriausias dienas gyvenime. !!!
Atsakyti
Sveiki, keliauninkai cool.gif sekiau temą, dabar skaitinėju praeitų metų post'us.
Aš su vaikinu dirbsim Ocean City, Marylande:)
Kadangi, tai pirmas kartas Amerikoj bus, tai nekantraujam labai.smile.gif
Sėkmės visiems darbo paieškose wink.gif
Atsakyti
Tas Ocean City lietuvos studentu vasaros rezidencija amerikej bus, baisiai daug ten varanciu smile.gif)
Atsakyti
Taigi, nemažai mačiau.
Cape Cod'e irgi daugybėsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(High_Five @ 2013 02 03, 02:31)
Tas Ocean City lietuvos studentu vasaros rezidencija amerikej bus, baisiai daug ten varanciu smile.gif)


nebe pirmi metai... o gal ir desimtmetis koks.... as pries 10 metu Ocean City dirbau ir prisiminimai patys patys patys geriausi!!! thumbup.gif net negaliu palyginti su darbu Cikagoj ar New Yorke... Sekmes thumbup.gif
Atsakyti
Mes taip pat su vaikinu planuojam varyti į Ocean City, Maryland. smile.gif
Jei ką, gal kas norėtų kartu nuomotis gyventi? ax.gif
Atsakyti
Sveiki visi, tik dabar susidomėjau Work&Travel programa, ar dar ne per vėlu būtų registruotis ir ieškoti darbo šiai vasarai? Ar labai sudėtinga rasti darbus?
Būtų įdomu išgirsti daugiau naudingos informacijos, nors ir skaičiau visą temą, tačiau šiais metais nelabai aktyviai visi diskutuoja, tad klausimų kyla tikrai daug smile.gif Dėkoju už informaciją.
Atsakyti
QUOTE(Febė @ 2013 02 15, 16:27)
Sveiki visi, tik dabar susidomėjau Work&Travel programa, ar dar ne per vėlu būtų registruotis ir ieškoti darbo šiai vasarai? Ar labai sudėtinga rasti darbus?
Būtų įdomu išgirsti daugiau naudingos informacijos, nors ir skaičiau visą temą, tačiau šiais metais nelabai aktyviai visi diskutuoja, tad klausimų kyla tikrai daug smile.gif Dėkoju už informaciją.


naudingiausia tau bus pasiskaityt FB grupę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Febė @ 2013 02 15, 16:27)
Sveiki visi, tik dabar susidomėjau Work&Travel programa, ar dar ne per vėlu būtų registruotis ir ieškoti darbo šiai vasarai? Ar labai sudėtinga rasti darbus?
Būtų įdomu išgirsti daugiau naudingos informacijos, nors ir skaičiau visą temą, tačiau šiais metais nelabai aktyviai visi diskutuoja, tad klausimų kyla tikrai daug smile.gif Dėkoju už informaciją.


Mes su grupioku šį antradinį sugalvojom važiuot į USA (aš jau seniai mąsčiau apie tai, bet niekas to nežinojo ir tiesiog buvo mintis, kad reikia lėkt į USA). Tai ketvirtadienį nuėjom į vietinį PLC centrą Šiauliuose. Pradinį informacijos "krepšelį" susikrovėm iš darbuotojos per kokias 3 minutes ir dingom iš ten, kad pasitartumėm biggrin.gif
Toliau sekė pažystamų, prieš tai vykusių į WT USA paieška ir didelės abėjonės, ar čia verta šiemet, ar nepavelavom ir t.t.
Pora senų, senų pažystamų susiradau, iškamantinėjau kas kaip ir su kuo valgoma, patikino kad tikrai atsipirks (bent jau ant 0 parvažiuosi, nešinas penkiais tūkstančiais emocijų smile.gif ). Su grupioku pradėjom finansiškai skaičiuot, tai tikrai atrodo gan didelė pradinė investicija - grubiai 5 tūkstančiai litų. Bet ir vienaip ir kitaip skaičiavom, kad jei išeitų gauti 10$/h tai būtume devintam danguje, dirbdami kokį 50-60h/week. Tai rytoj eisim dokumentų pildytis į PLC, kartu CV ir reziumes pasidarysim, ir kai gausim duom. bazes šturmuosim amerikiečius darbdavius smile.gif
Manau siūsim vieną bendrą laišką nuo abiejų, kad gauti darbą kartu smile.gif


Dar klausimą turiu - kaip greitai gavęs pasiūlymą gali susitvarkyti dokumentus, kad jau "dirbi"? Nes šiandien dalyvio sutartį skaitant, atkreipiau dėmesį, kad iki kovo 30d. pirvaloma susirasti darbą ir kad PLC patvirtintų, kad darbas yra atitinkantis jų keliamas normas, taisykles ir t.t.

Tikiuos galėsim visi kartu USA drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti