Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2013

O kada geriausia registruotis? jau dabar ar dar galima koki vasari? suprantu, kad kaina augs, bet pinigeliu dabar taip nera, o ir tiksliai nezinau kaip cia ka daryt sia vasara... 4u.gif
Atsakyti
Registracija nuo rugsėjo antros pusės jau prasidėjus.


O kaip kitiem sekas, floodinat jau amerikiečių mailus ? biggrin.gif
Atsakyti
Aš sakyčiau, kad dar kokį mėnesį tikrai galit neskubėt su darbdavių paštų spaminimu, nes jie tikriausiai dar tik po praeitos vasaros sezono atsigaudinėja ir ilsisi ir apie ateinančią vasarą dar nelabai galvoja. Daugiausiai darbus žmonės susiranda po Naujų metų - sausį, vasarį.
Nebent galit dabar pasiuntinėt, jei norit, bet vėliau, po kelių mėnesių, vėl tiems patiems persiųsti dar kartą. bigsmile.gif
Atsakyti
Na aš ir galvoju, kad gal kol kas dar nenersiu visa galvą į šitą reikalą, nes dar pakankamai laiko. Noriu tik paklaust tų, kurie jau buvo, ar nesunku dviese susirast darbą ten pat? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretoootia @ 2012 10 10, 18:50)
Na aš ir galvoju, kad gal kol kas dar nenersiu visa galvą į šitą reikalą, nes dar pakankamai laiko. Noriu tik paklaust tų, kurie jau buvo, ar nesunku dviese susirast darbą ten pat? smile.gif


Ir mane domintu, keliese geriausia ieskotis smile.gif vienai nedrasu, dviese smagu, bet tryse dar smagiau biggrin.gif bet turbut trims sunku butu labai ane? g.gif
Atsakyti
Trise sunkiau. Bet būna, kad susiranda žmonės kokiuose viešbučiuose ar atrakcionų parkuose ir tryse, ir dar didesnėm kompanijom. smile.gif Turbūt lengviausia vienam. Nors viena ieškotis niekada nebandžiau, tai nežinau. Dviese didelių problemų neturėtų būti. smile.gif
Atsakyti
Pavizdys: vaziavau vienas i ta darba o pasirodo dirbom 9 biggrin.gif lietuviai. Be to registruotis reikia kuo anksciau nes kas registravosi rugseji su 490 USD juos reikes sumoket iki kovo menesio.
Atsakyti
Be to registruotis reikia kuo anksciau nes kas registravosi rugseji su 490 USD juos reikes sumoket iki kovo menesio.
[/quote]

Registruotis tai jau tikrai vertetu, perziurejau visu triju agenturu psl tai visur brangsta jau :/
Atsakyti
Man rodos nuo kitos savaitės jau brangs, paskubam visi ;D
Atsakyti
Tai kiek jau yra užsiregistravusių kitai vasarai? smile.gif Per kokią įmonę registravotės?
Atsakyti
QUOTE(neturetivardas @ 2012 10 12, 10:29)
Tai kiek jau yra užsiregistravusių kitai vasarai? smile.gif Per kokią įmonę registravotės?


As tai snd i ewc uzsireginau su drauge, tai dar gavau 10 usd nuolaida wink.gif
Atsakyti
QUOTE(neturetivardas @ 2012 10 12, 10:29)
Tai kiek jau yra užsiregistravusių kitai vasarai? smile.gif Per kokią įmonę registravotės?



Aš tai PLC`e. Tiesa, prisijungimų dar negavau g.gif
Atsakyti