Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2013

Buvo kas is EWC vaziavo tai organizacija lievesne (info dazniausiai nulis) PLC as nenoriu girt ten irgi yra kliurku bet ziauriai daug info suteike pries kelione ir visada lidi pranesimai kaip elgtis ir ka daryt. Zip travel nesusidures. sponsoriai Intraxu ziauriai patenkintas iceo mooveriu neaprobavo tai ir taip ju negalejau imt ir jie zimiai sudinesni (mano nuomone, ir ja nenoriu nieko itakoti wink.gif) gal kas turi geresnius atsiliepimus tai prasom smile.gif as vaziuojiu antra karta tai mokejau 470 smile.gif cia zemiausia programos kaina.
Atsakyti
QUOTE(oMGo @ 2012 10 13, 20:51)
Buvo kas is EWC vaziavo tai organizacija lievesne (info dazniausiai nulis) PLC as nenoriu girt ten irgi yra kliurku bet ziauriai daug info suteike pries kelione ir visada lidi pranesimai kaip elgtis ir ka daryt. Zip travel nesusidures. sponsoriai Intraxu ziauriai patenkintas iceo mooveriu neaprobavo tai ir taip ju negalejau imt ir jie zimiai sudinesni (mano nuomone, ir ja nenoriu nieko itakoti wink.gif) gal kas turi geresnius atsiliepimus tai prasom smile.gif as vaziuojiu antra karta tai mokejau 470 smile.gif cia zemiausia programos kaina.



Jau gavai prisijungimą prie sistemos ?
Atsakyti
nop dar viskas per anksti, man nereikia as gristu ten pat kur dirbau wink.gif
Atsakyti
Šią vasarą buvau Amerikoje, nemažai apkeliavau ir prižadėjau sau, kad kitą vasarą būtinai grįšiu! Kiek mačiau kaip jie dirba, tai susidarė įspūdis, jog su lietuvių prigimtiniu požiūriu į darbą ten būsi kaip bitutė laugh.gif Galvoju registruotis per PLC, tik nežinau ar ieškotis darbo pačiam, ar kad už mane surastų... Gal kas galit patarti ar sunku pačiam surasti, o ir ar suradus tas darbas būna padorus ir pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 10 15, 21:05)
Šią vasarą buvau Amerikoje, nemažai apkeliavau ir prižadėjau sau, kad kitą vasarą būtinai grįšiu! Kiek mačiau kaip jie dirba, tai susidarė įspūdis, jog su lietuvių prigimtiniu požiūriu į darbą ten būsi kaip bitutė laugh.gif Galvoju registruotis per PLC, tik nežinau ar ieškotis darbo pačiam, ar kad už mane surastų... Gal kas galit patarti ar sunku pačiam surasti, o ir ar suradus tas darbas būna padorus ir pan.  smile.gif


Susirasti pačiam tikrai įmanoma. Neverta mokėti tų papildomų pinigų, kad surastų už tave. Bet klausimas, ką tu laikai padoriu darbu?
Atsakyti
Dėl darbų tai tikrai įdomu, ką patys ar pažįstami dirbot ? Ar visi movinge, viešbučiuose, kavinėse ir parkuose? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(High_Five @ 2012 10 15, 23:58)
Dėl darbų tai tikrai įdomu, ką patys ar pažįstami dirbot ? Ar visi movinge, viešbučiuose, kavinėse ir parkuose?  smile.gif

taip. teko ir viesbutyje dirbti ir restorane, bet atlyginimai padorus buvo tikrai. viesbutyje 11- 11,50 valandinis, restorane su tipsais svyruodavo nuo 11- 20 dol per val.
Atsakyti
Ieskaisi pats, taigi zmones kiek kartu pratrine status skersai ir isilgai tiesiog nepatingekit buvusiems parasinet ir pasiklausinet kokie ju darbai ir panasiai tiesiog per juos list i tuos darbus jai tenkina vietove ir taip toliau nes pasirinkimo tai jau nemazai. Nu taip PLC tau pasiulis darba mokesciai ir taip toliau biggrin.gif bed gi cia viskas ant savarnkiskumo pagrista tai prasinesioji per interneta pagrindiniu darbu kompaniju meilus uzspamini biggrin.gif nu mooving company in USA; housekeeper, ypac kurortuose kur pastoviai reikia kruvos studentu tiesiog valstija norima ir darbai pagal nora. kuos geresne valstija tuo brangenis pragivenimas ir kainos wink.gif tai nepamirskit, gyvenamoji vieta taip pat bus aktualu nes dauguma turi ieskotis patis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oMGo: 16 spalio 2012 - 13:12
Labai noriu važiuoti, jau seniai svajojau, o dabar atrodo atsirado galimybė. Tikiu, kad darbą kaip nors tikrai susirasčiau, bet problema tame, kad kaip ir tarp savų aš viena susirgus Amerika verysad.gif Iš pradžių galvojau, kad viena važiuosiu, bet paskaičiau jau buvusių atsiliepimus ir labai suabejojau. Ką daryt? cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeira @ 2012 10 17, 17:50)
Ką daryt?  cry.gif

aisku,kad viena vaziuok! atsiras ten tu draugu anksciau ar veliau. gal tik tiek ,kad neiseitu vienai taip pakeliauti po darbu, bet jei butu didelis noras tai atrastum su kuo is sito forumo tikrai. tuo labiau irgi cia bus vienu vaziuojanciu ir gal kas nores kartu ieskotis darbo. g.gif
Atsakyti
O as gavau is agenturos milijona adresu ivairiu JAV kompanija, net pagal valstijas suskirstyta, tai jau pradejau siuntineti ir keletas net atrase jau smile.gif Labai palengvino uzduoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Keliautoja laiku ;D @ 2012 10 18, 09:18)
i ir keletas net atrase jau smile.gif Labai palengvino uzduoti smile.gif

ir ka atrase?
Atsakyti