Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(*Pasaulio saulė* @ 2012 10 17, 20:28)
O kodėl reikia pertvarą operuotis? Kas būna blogai, jei nesioperuoji?

Nes mano problema - paciuozes i prieki apatinis zandikaulis, nezinau, kaip tas vaizdas vadinamas ortodontu. O kai pertvara kreiva, kartais prienama, kaip pas mane, prie tokio lygio, kad zmogus miegodamas nejuciom kvepuoja nebe fiziologiskai, o praveres burna, miegant taip apatinis zandikaulis yra dar labiau nustumiamas i prieki. Taigi, esu radus literaturoj, jog visi tie reikalai (normalus kvepavimas, be abejo, jei tai imanoma) turetu but sutvarkyti pries sakandzio korekcija smile.gif Isivaizduokit, sakandi tarkim sutvarke, o po to vel ta pati istorija prasideda... Net ir fiksavimas kapa miegant gali nepadet, nes o kuom tada kvepuot, jei ner orui praejimo biggrin.gif
Nesakau, kad visom reikia begt tvarkytis, kas antras zmogus ko gero ta daugiau maziau iskrypusia pertvara turi smile.gif Bet mano atveju per pora paskutiniu metu ivyko pablogejimas, sunkiau kvepuoju, anksciau niekad daktarai neakcentavo, kad butinai reikia pertvaros korekcijos. Tai vat tokia mano istorija, brestam biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 17 spalio 2012 - 20:01
QUOTE(ellaja @ 2012 10 17, 20:35)
na, aš šiaip sutikčiau ir vien metalinius, man svarbu, kad tik duotų man tuos gražius, t.y. tiesius dantukus, kad ir kiek kančių reiktų patirti  biggrin.gif
esu iš mažo Žemaitijos miestuko, tai gydysiuos Klaipėdoj  smile.gif o iš kur Tu esi? kalba pas Tave pažįstama mirksiukas.gif
va, matot, ne man vienai kyla mintys, kad gali pakenkti darbui, karjerai mirksiukas.gif
beje, ar visad reikia traukti protinius? o jei pas mane dar jų nėra? ta prasme, pas mane tik vienas pradėjęs dygti, tik mažas galiukas išlindęs, o kitų nė kvapo nėr...

As i skaitaus, ka is Zemaitijas. blush2.gif
Ma teka, nors is pradziu saki, ka gal apsieisme, bet...
Taigi, dvieju neturiu. Reiks i kitus du verst lauk.

QUOTE(sharbata @ 2012 10 17, 20:37)
Sveikos! prisiruošiau ir aš breketuotis, galvojau ką čia - vizitas, breketai ir viskas smile.gif o pasirodo pas mane protiniai visi retinuoti, ir būtina būtina pašalinti, net jei nesibreketuočiau. Na tai protinių šalinimas jau po poros savaitėlių laukia, tai iki naujųjų metų beprotė būsiu tikrai smile.gif
bet kita bėda iškilo - vasarą išvažiuoju metam labai toli, todėl breketuotis neapsimoka, per pora mėnesių niekas nesusitvarkys, o tuos metus negrįšiu į Lietuvą... Ir dabar durna mintis užėjo - o tai nieko tokio, kad susitvarkius protinius neskubėsiu breketų dėtis? Grįžus žinoma susibreketuosiu, bet realiai breketai bus uždėti vos ne po dviejų metų nuo protinių dantų šalinimo... kažkaip nesusiprotėjau daktarės paklausti.. Gal kas savo pamąstymais pasidalins? 4u.gif

Manau, ka nieka tokia, ka susitvarkysi su protiniais daba.
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 10 17, 21:11)
Keramika maziau matoma, bet jei reiks perklijuot( arba nuluzt) breketuka, tai kaip i perkies nauja, nes to paties nepriklijuosi. Pati turi apsisprest. mirksiukas.gif
Kada i pas ka desies?



Aš iš Vilniaus pas tokią ortodontę, kuri man buvo prie širdies (pamiršau pavardę), rinkausi tarp jos ir Evelinos Margelytės. Kadangi bėdos nėra labai didelės, superortodonto neiškojau ax.gif Geležinkelius statysiuos po mėn smile.gif Tiesa dar masčiau apie šešių mėnesių ortodontiją, bet vėlgi atkalbėjo, neva tai amerikonų išmislas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ellaja @ 2012 10 17, 21:35)

beje, ar visad reikia traukti protinius? o jei pas mane dar jų nėra? ta prasme, pas mane tik vienas pradėjęs dygti, tik mažas galiukas išlindęs, o kitų nė kvapo nėr...



Šiaip beveik visais atvejais reikia traukti protinius, jei jie iki galo neišdygę, juos operuoja, bet reikia konsultuotis, padarys panoraminę foto bus aišku viskas smile.gif
Aš kaip ir darbui nematau didelių kliūčių, bet žinau ne vieną kolegą, kuriem breketai yra atgrasu doh.gif Aišku nemanau, kad tai žmonėm turėtų imponuoti, bet.. reiks išmokti iš saves pasijuokt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pasaulio saulė* @ 2012 10 17, 20:28)
O kodėl reikia pertvarą operuotis? Kas būna blogai, jei nesioperuoji?

Na pas mane tai labai baisiai iskrypus pertvara buvo,sunku kvepuot,amzina sloga. Kaip viena nare ir minejo jei problema sakandyje ji pataisius ir toliau kvepuojant pro burna gali vel kazkiek sakandis pakrypti.
Pas mane darbas medicininis ruosiuos vel breketam ir operacijai bet kazkaip nesigazdinu pacientu reakcijos. O ir po operacijos zadu po 2sav. Dingus melynem iskart pult prie darbo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2012 10 17, 20:44)
Aš kaip ir darbui nematau didelių kliūčių, bet žinau ne vieną kolegą, kuriem breketai yra atgrasu doh.gif  Aišku nemanau, kad tai žmonėm turėtų imponuoti, bet..  reiks išmokti iš saves pasijuokt rolleyes.gif



Breketai atgrasu, kreivi dantys gražu bigsmile.gif
Juk ne visą gyvenimą breketus reikia nešioti. Žmogus su breketais gyvena tokį patį gyvenimą, kaip ir žmonės, kurie jų nenešioja. Tik nuo mūsų pačių vidinės būsenos priklauso ar tie breketai "trukdys/trukdo" gyventi, ar ne. Ir mažiau reikia kreipti dėmesį į aplinkinius.
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2012 10 17, 21:44)

Aš kaip ir darbui nematau didelių kliūčių, bet žinau ne vieną kolegą, kuriem breketai yra atgrasu doh.gif  Aišku nemanau, kad tai žmonėm turėtų imponuoti, bet..  reiks išmokti iš saves pasijuokt rolleyes.gif


Man čia toks penkiamečio vaiko požiūris - breketai atgrasu blush2.gif
O gal jum atgrasu tų kolegų kreivi ir pageltę dantys (garantuou kad tokių tikrai yra) ax.gif

O šiaip - breketais reikia didžiuotis, nes toli gražu ne kiekvienas finansiškai išgali ar psichologiškai pasiryžta tokiam gydymui cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2012 10 18, 12:03)
Breketai atgrasu, kreivi dantys gražu  bigsmile.gif
Juk ne visą gyvenimą breketus reikia nešioti. Žmogus su breketais gyvena tokį patį gyvenimą, kaip ir žmonės, kurie jų nenešioja. Tik nuo mūsų pačių vidinės būsenos priklauso ar tie breketai "trukdys/trukdo" gyventi, ar ne. Ir mažiau reikia kreipti dėmesį į aplinkinius.



QUOTE(Abejoklė @ 2012 10 18, 12:18)
Man čia toks penkiamečio vaiko požiūris - breketai atgrasu  blush2.gif
O gal jum atgrasu tų kolegų kreivi ir pageltę dantys (garantuou kad tokių tikrai yra)  ax.gif

O šiaip - breketais reikia didžiuotis, nes toli gražu ne kiekvienas finansiškai išgali ar psichologiškai pasiryžta tokiam gydymui cool.gif

na, bet kokios piktos jūs, merginos blink.gif gi šita mergina nesakė, kad JAI breketai atgrasu - ji tik pasakė, žinanti, kad keletos kolegų ji bus pasmerkta ar išjuokta...ir tokios baimės naujokėms - tai visiškai normalu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2012 10 17, 21:44)
Aš iš Vilniaus pas tokią ortodontę, kuri man buvo prie širdies (pamiršau pavardę), rinkausi tarp jos ir Evelinos Margelytės. Kadangi bėdos nėra labai didelės, superortodonto neiškojau  ax.gif  Geležinkelius statysiuos po mėn smile.gif Tiesa dar masčiau apie šešių mėnesių ortodontiją, bet vėlgi atkalbėjo, neva tai amerikonų išmislas ax.gif


Tai pas Evelina desites? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ellaja @ 2012 10 18, 12:16)
na, bet kokios piktos jūs, merginos blink.gif gi šita mergina nesakė, kad JAI breketai atgrasu - ji tik pasakė, žinanti, kad keletos kolegų ji bus pasmerkta ar išjuokta...ir tokios baimės naujokėms - tai visiškai normalu smile.gif


doh.gif
Tai aš nieko gi jai ir nesakau, aš sakau kad kolegos nevykėliai jei taip galvoja blink.gif
Aš nesakiau kad ji sake jog brekeitai JAI atgrasu unsure.gif

Šiaip mano žodžiai čia turėjo nuskambėti kaip padrąsinimas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abejoklė: 18 spalio 2012 - 11:26
QUOTE(Abejoklė @ 2012 10 18, 13:24)
doh.gif
Tai aš nieko gi jai ir nesakau, aš sakau kad kolegos nevykėliai jei taip galvoja  blink.gif
Aš nesakiau kad ji sake jog brekeitai JAI atgrasu  unsure.gif

Šiaip mano žodžiai čia turėjo nuskambėti kaip padrąsinimas[COLOR=red]  lotuliukas.gif

va, šito tai tikrai reikia biggrin.gif jei sekam šią temą, skaitom senas temas, vadinasi, esam pasiryžusios mirksiukas.gif o paskatinimų ir padrąsinimų, patarimų tikrai reikia 4u.gif
Atsakyti
Merginos, ar pazistu kruva zmoniu, kuriem netekejusi po 30 mergina tai jau yra kazkas TOOOKIO biggrin.gif O jus sakot, breketai... Tundra cia pas mus dar visiska, visas tas pasididziavimas, atseit Europos centre gyvenam, tyro vandens tusciazodziavimas. Taigi, nieko cia nera tokio, del ko galima butu stebetis. Kai neseniai rinkausi naujus akinius, susiduriau su tokia situacija, mergina, kokiu 15 metu, aiskino teveliams - va, jinai tokius (kazkokius) nusipirko ir is jos visa klase tyciojosi... Civilizacija labai jau neskubedama iki musu atsliauzia...
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 10 18, 11:38)
Merginos, ar pazistu kruva zmoniu, kuriem netekejusi po 30 mergina tai jau yra kazkas TOOOKIO biggrin.gif O jus sakot, breketai... Tundra cia pas mus dar visiska, visas tas pasididziavimas, atseit Europos centre gyvenam, tyro vandens tusciazodziavimas. Taigi, nieko cia nera tokio, del ko galima butu stebetis. Kai neseniai rinkausi naujus akinius, susiduriau su tokia situacija, mergina, kokiu 15 metu, aiskino teveliams - va, jinai tokius (kazkokius) nusipirko ir is jos visa klase tyciojosi... Civilizacija labai jau neskubedama iki musu atsliauzia...



Pas mus dar per siauras požiūris, kai kuriais elementariausiai suvokiamais klausimais. Pas mus žmonės nori būti panašūs vienas į kitą... apranga, elgesiu, nuomonėmis, šukuosenomis. Ir ne duok dieve, būsi KITOKS biggrin.gif
Lietuvoje nusišypsok su breketais į tave žiūrės unsure.gif
Užsienyje į tave su breketais žiūri bigsmile.gif thumbup.gif

Taip kad, nereikia kreipti dėmesį į tuos pavyduolius, kurie negali leisti sau breketų ir sako, kad breketai, tai jau pasaulio pabaiga biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ellaja @ 2012 10 18, 11:16)
na, bet kokios piktos jūs, merginos blink.gif gi šita mergina nesakė, kad JAI breketai atgrasu - ji tik pasakė, žinanti, kad keletos kolegų ji bus pasmerkta ar išjuokta...ir tokios baimės naujokėms - tai visiškai normalu smile.gif



Nėra čia piktų tongue.gif Čia buvo padrąsinimas, kad tie kolegos iš pavydo taip šneka.
Dedant breketus turi būti tik viena mintis : " Už metų ar kelių, turėsiu pačia pačiausią šypseną ir galėsiu visiems pavyduoliams plačiai nusišypsoti thumbup.gif ".
Atsakyti