Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir lengvos klasikos gerbėjos/-ai, 23 tema

neinzy o kaip ten siena padaryta, apacioj tapetas ir nudazyta viskas? g.gif
Atsakyti
Sveikos, namų jaukumo kūrėjos 4u.gif
Nežinau,ar čia pataikiau, viliuosi kad bent truputį krypstu į tą pusę, taigi norėčiau konsultacijų. Prieš metus pirkom namą, po truputį tvarkom svetainę, šiuo metu atrodo viskas taip :
user posted image
user posted image
Į baldus prašau nekreipti dėmesio, juos visus gavome iš gerų žmonių pirmai pradžiai wub.gif
Taigi, šiuo metu yra uzsakyta tokia "spintute" :
user posted image
ir tokia komodėlė:
user posted image
Taigi, net nežinau dabar nuo ko pradėti, žinau tik maždaug kokių dar baldelių noriu, ir turiu idėjų kur ką statyti, tačiau bijau, kad bus visko per daug ir nesugebėsiu visko apjungti į jaukią visumą verysad.gif Pirminė idėja buvo tą komodėlę statyti ten, kur dabar televizorius, o šį kabinti ant virtuvinių spintelių nugarėlės,tą kitą spintutę statyti šalia pečiuko, taip pat pirkti porą panašių į šitą krėslų:user posted image,
tokį stalą:
user posted image
na ir kokią šviesios medžiagos sofą.
Dabar pradėjau galvoti, kad televizorius bus per aukštai, ir gal visai neblogai žiūrėtųsi jį pakabinus virš krosnelės, krosnelę apipavidalinus žinio rėmu ( kažkuri iš jūsų buvo čia įkėlusi kažkada pavyzdį), o likusią dalį, ant kurios kabės televizorius, pvz kažkuo panašiu į šitai:
user posted image
Tuomet stikline spintele galima būtų statyti į tą kampą tarp sofų, nes prie pečiuko ji kaip ir nebetilptų, o ir pakeitus baldus jie būtų nebe tokie masyvūs, kaip yra tos sofos dabar. Ir čia man atsiranda daug netikrumo - kokiomis medziagomis ir kokia spalva sutvarkyti sienas ir grindis, kad viskas gražiai apsijungtų? nuėmę baisią žalią kiliminę dangą, kurią paliko buvę savininkai radome storą gerą parketą, tik vyras sako, kad bus mažiau vargo nupirkt naują, nei sutvarkyt šitą. Taip pat išardėme sieną tarp svetainės ir virtuvės.
Žodžiu surašiau ilgą litaniją, jei netingite pakomentuokite, ar ne per daug aš čia visko prisigalvojau, ir pagelbėkite kuriant mūsų pirmus jaukius namučius 4u.gif
Atsakyti
As tai pirmiausiai nulupciau tas putplascio lubas. Ir tas kabancias spinteles jei jau sienos nera tikrai reiketu nukabinti, atrodo tragiskai doh.gif arba tada jau reikejo puse sienos palikti ar pertvarele kazkokia pastatyti g.gif
Sienos medines cia? atrodo kad nelygios, gal nudazyta plemais g.gif jei sienos nelygios tai dar jas lyginciau gipso plokstes pagalba. O parketas is foto tai visai normaliai atrodo wink.gif Del baldu gal kas daugiau susidure patars.

p.s. vaizdas uz lango nuostabus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murmur: 08 spalio 2012 - 15:04
Buteliuku su purkstuveliu maciau OZO PRIZMOJE, salia vazonu ir geliu smile.gif Tik tiek, kad buteliukai ryskiu spalvu (turkio, rozinis, kitu spalvu nepamenu...). Funkcija jo, kaip geliu purkstuko, bet gal ir patalpom kvepinti tiktu, jei spalva tiktu.
Atsakyti
Lubos ne iš putplasčio rolleyes.gif Ir jos visam name tokios sudėtos biggrin.gif O spintelių blogą pusę buvo idėja paslėpti po televizoriumi, taigi dabar jeigu televizorių kabintume virš krosnelės, reikia sugalvoti, ką su tų spintelių nugarėle padaryti, ar kokį veidrodį pakabint ar ką... Vyras dabar bedažydamas lubas ir tas nugarėlės baltai nudažė, kad taip nekristų į akis lotuliukas.gif Sienos ne medinės, uždėti dažomi tapetai, kadangi norvegai (gyvename norvegijoje) sienas apsikabinėti nuotraukomis, taigi jos visos skylėtos, ir čia vien dažymas nebepadės doh.gif O vaizdas už lango tikrai atperka viską.. jei kam bus įdomu, vėliau įkelsiu nuotraukėlę ax.gif O šiaip labai ačiū už pirmą nuomonę, man labai svarbu, kad kas padėtų susitvarkyti galvoje ir namuose, nes taip visko norisi, o baisu, kad nesigaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nagla-nachale @ 2012 10 08, 15:55)
Sveikos, namų jaukumo kūrėjos  4u.gif
Nežinau,ar čia pataikiau, viliuosi kad bent truputį krypstu į tą pusę, taigi norėčiau konsultacijų. Taigi, net nežinau dabar nuo ko pradėti...


Is nuotraukeliu turbut visoms kils klausimas kam palikote tas dvi pakabinamas spinteles po TV? Virtuve atrodo pakankamai didele ir talpi, kad tu spinteliu butu galima atsisakyti.
Pasirinktu jusu baldeliu spalvingumas diktuoja, kad aplink spalvos butu i pilkuma/saltuma, todel ant dabartines "aukso" spalvos parketo baldai ziuresis savotiskai smile.gif
Parketas ir man is nuotrukos atrodo labai neblogai ir jei jis visai kokybiskas, lieka ji nuslifuoti, plyselius uzglaistyti ir padengti priemone, kuri suteiktu jam "blyskesni veida". Butu visai gerai, jei ta spalva taptu labiau panasi i virtuves darbastalio spalva.
Del sienu spalvu - virtuveje matau pilka spalva ir ji visai gera, tik reiketu rinktis sviesesni jos atspalvi, visai erdvei vienoda, ta pati.
Duru anga apkalta medziu - ja dazyciau baltai, kaip kad virtuve ir kiti busimi balti baldeliai.
Krosnelei pabrezti ant tos sienos akmenys ar plytos tiks, ynes reljefiskumo ir skandinaviskos dvasios, tik turbut rinkciausi balta spalva, bet kolkas nesu visai tuo tikra g.gif Cia jau reiktu ziureti, ar tikrai kabinsite virs krosneles TV ir kiti niuansai.
Dabar Tv tikrai ne vietoje schmoll.gif Tarp virtuves ir svetaines tiktu dailus valgomojo stalas.
Jei jau labai norisi ta erdve siektiek atskirti, tai galima padaryti su pusiau kiauru, pusiau atviru lentynu pagalba ar panasiai...
Uzuolaidos aisku - naturalus pluostas ir prislopinta spalva. Dabar jos kabo per zemai mirksiukas.gif

Iliustruoju keletu pvz.:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 08 spalio 2012 - 16:00
Man nesimato nagla-nachale namų foto g.gif tai nelabai įsivaizduoju, kur ten kas ir kaip yra, bet pagalvojau, ar TV gerai kabėti virš krosnelės? jos skleidžiama šiluma nekenks TV?


Mamagabi, noriu Tau padėkoti dėl pagalbos renkantis dažomoms vonios sienoms spalvas - nors ir sakiau, kad parduotuvinėj paletėj spalvos/atspalviai atrodė visai nepanašūs į tuos, kokius mačiau internetinėj paletėj, bet galiausiai (po 5 visokių kitokių spalvų pabandymų ant sienos) vis tik pabandžiau vieną iš Tavo rekomenduotų atspalvių ir ties juo ir apsistojom. žodžiu, dideliausias ačiū aciuks.gif flirt.gif

o kadangi jau ir mažojo dušo patalpos sienų eilė atėjo, tai vėl noriu patarimo dėl spalvos, nes sienos taip pat pusė plytelėm, pusė dažyta rolleyes.gif išbandžiau vieną spalvą - H470 http://www.market-kr...ony/?PAGEN_1=35 (nors čia ji man atrodo visai nepanaši į realią, bet jaučiu mano kompas labai spalvas iškraipo g.gif ). nudažius ji gavosi beveik identiška pagrindinei plytelių spalvai, bet žiūrisi man kažkaip ne taip, kaip norėtųsi, kažkaip lyg per daug vienodai ir neįdomiai g.gif
kaip manot, kokia spalva geriausia čia tiktų?
user posted imageuser posted image


Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 10 08, 16:59)
Mamagabi, noriu Tau padėkoti dėl pagalbos renkantis dažomoms vonios sienoms spalvas - nors ir sakiau, kad parduotuvinėj paletėj spalvos/atspalviai atrodė visai nepanašūs į tuos, kokius mačiau internetinėj paletėj, bet galiausiai (po 5 visokių kitokių spalvų pabandymų ant sienos) vis tik pabandžiau vieną iš Tavo rekomenduotų atspalvių ir ties juo ir apsistojom. žodžiu, dideliausias ačiū aciuks.gif  flirt.gif

o kadangi jau ir mažojo dušo patalpos sienų eilė atėjo, tai vėl noriu patarimo dėl spalvos


Prasom, kad tik i gera 4u.gif Svarbu, kad ta spalva atsikartotu dar kur nors mirksiukas.gif

Pirma ir vienintele mintis - balta mirksiukas.gif , kaip dekoratyvinese plytelese. Kitokios nei siulau, nei isivaizduoju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 08 spalio 2012 - 16:11
QUOTE(mamagabi @ 2012 10 08, 16:04)
Prasom, kad tik i gera 4u.gif Svarbu, kad ta spalva atsikartotu dar kur nors mirksiukas.gif

Pirma ir vienintele mintis - balta mirksiukas.gif , kaip dekoratyvinese plytelese. Kitokios nei siulau, nei isivaizduoju smile.gif


clap.gif kaip tik apie baltą spalvą ir buvo apnikusi mintis, vadinasi, ji teisinga karsta.gif
Atsakyti


Labai ačiū už komentarą, mamagabi.
Tos spintelės virtuvėj paliktos kad atskirti erdvę, taip pat kaip ir vietoj televizoriaus bus statoma ta komodele su krepšeliais. Virtuvėj stovi va toks suoliukas su stalu,
user posted image
iš pradžių spalva man labai nepatiko, bet pamažu pripratau, jis manau pakankamai pritinka prie tapetų spalvos, turiu kitų smulkių melsvų detalių, tai pat galvoju pakeisti virtuvės komplekto rankenėlės. Na o svetainėje norėčiau kitokios spalvos sienų rolleyes.gif Ir grindų norėčiau į pilkumą ir šviesesnių, tai nežinau,ar čia viskas suderinama. O dėl valgomojo stalo.. svetainė nesibaigia sofutėmis, ten kur matosi spinta su knygomis, į dešinę, dar yra ir valgomasis smile.gif
O jeigu visus tapetus pakeisti medžiu? nebus per sunku? arba jei tapetuoti, ištapetuoti ir virtuvės spintelių nugarėles?
Dėl užuolaidėlių - ruošiausi jas trumpinti, tos oranžinės senos, noriu keisti jas į kitokias, o karnizą kažkaip slėpti.
Papildyta:
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 10 08, 14:59)
Man nesimato nagla-nachale namų foto g.gif tai nelabai įsivaizduoju, kur ten kas ir kaip yra, bet pagalvojau, ar TV gerai kabėti virš krosnelės? jos skleidžiama šiluma nekenks TV?


Vyras aplink krosnelę padarytų šilumai atsparų židinio rėmą, sakė kad tada galima būtų kabint smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nagla-nachale: 08 spalio 2012 - 16:30
kaip manot, ar tiktų kaminą, prie kurio stovės krosnelė, apklijuoti raudonom klinkerio plytom? yra nemažai likusių nuo namo fasado, tai vyrui čia tokia mintis šovė, jis pasiūlė ne tik kaminą, bet ir grindis po krosnele tokiom plytom (pjaustytom, ne tiesiog storom) išdėti. nei jis labai užsispyręs, kad taip darytume, nei aš - kad nedarytume, tiesiog svarstom tokį variantą, ar toks akcentas nebūtų per daug ryškus ir iš viso, ar tiktų ir ar gražu būtų g.gif
user posted imageuser posted image

paskui jau visą kitą, aišku, reikėtų prie to kamino spalviškai labiau derinti nei kad prie tiesiog šviesių sienų. bet baldų dar neturim, tai pvz sofą tokiu atveju gal kažką tokio spalviškai įsivaizduočiau:
user posted image

tiesa, turim krėsliuką, vizija yra jį palei langą prie krosnelės statyti, šalia jo kažkokį nediduką staliuką/spintutę, dar toršerą, žodžiu, tokią jaukią židinio poilsio zoną norisi susikurti. krėslo gobeleną vis tiek norėjau keisti, labai gražu man kažkas tokio: user posted image

na, žodžiu, labai laukiu nuomonių dėl klinkerinės kamino idėjos, o taip pat ir visokių kitokių kamininių idėjų tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirksniukas: 08 spalio 2012 - 22:30
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 10 08, 23:28)
kaip manot, ar tiktų kaminą, prie kurio stovės krosnelė, apklijuoti raudonom klinkerio plytom? yra nemažai likusių nuo namo fasado, tai vyrui čia tokia mintis šovė, jis pasiūlė ne tik kaminą, bet ir grindis po krosnele tokiom plytom (pjaustytom, ne tiesiog storom) išdėti. nei jis labai užsispyręs, kad taip darytume, nei aš  - kad nedarytume, tiesiog svarstom tokį variantą, ar toks akcentas nebūtų per daug ryškus ir iš viso, ar tiktų ir ar gražu būtų g.gif
user posted imageuser posted image

na, žodžiu, labai laukiu nuomonių dėl klinkerinės kamino idėjos, o taip pat ir visokių kitokių kamininių idėjų tongue.gif  4u.gif


MAN LABAI DAILI tavo krosnele wub.gif
dideliu isminties perlu siuo metu neturiu, bet mano akiai tos raudonos plytos kazkaip schmoll.gif . nu nesisiuri. ta krosnele tokia elegantiska, dailute, grazute, o tos plytos per grubios man i krosneles kompanija:)
bet cia man mirksiukas.gif
jei tu matai kazkokia vizija kur jos susijungia, gal viskas kitaip:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daffni: 08 spalio 2012 - 22:43