Įkraunama...
Įkraunama...

Koldūnai

QUOTE(ewacka @ 2010 11 23, 20:05)
o pati tesla minkete koldunams...? gal per plona isminkete? jei ne, tada nebezinau g.gif

Taip pati, dėjau miltus, karštą vandenį bei prieskonių... o kočiavau gali būti gal ir per plonai, nu bet išvirę jie neatrodė labai jau tokie ir ploni g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladness @ 2010 11 23, 20:42)
Taip pati, dėjau miltus, karštą vandenį bei prieskonių... o kočiavau gali būti gal ir per plonai, nu bet išvirę jie neatrodė labai jau tokie ir ploni  g.gif


O jus pagal isgirtaji Kurmiukes recepta pabandykit. Skirtumas toks, kad aliejaus i tesla reikia. Super kiek dariau, jau ir saldytus bandem, ir kepem, ir virem, ir kepinom isvirtus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2010 11 23, 22:53)
O jus pagal isgirtaji Kurmiukes recepta pabandykit. Skirtumas toks, kad aliejaus i tesla reikia. Super kiek dariau, jau ir saldytus bandem, ir kepem, ir virem, ir kepinom isvirtus  thumbup.gif

Ai, aš ir dėjau aliejaus į tešlą, 500ml miltų dėjau apie du šaukštus aliejaus.... Nu reik pabandyti sekantį kartą, pagal Kurmiukę wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gladness: 24 lapkričio 2010 - 14:49
Čia kaltas karštas (beveik verdantis - ar ne) vanduo. Šitų plikytų negalima ilgai virti. Tik užverda ir reikia išgriebti, nes kitaip jie patęžta. Jau kalbėjom šitoj temoj apie tai visai neseniai. Aš dabar pilu ne karštą, o tiesiog šiltą vandenį. Minkosi šiek tiek sunkiau, bet galutinis rezultatas geras.
Atsakyti
QUOTE(lugnė @ 2010 11 24, 17:05)
Čia kaltas karštas (beveik verdantis - ar ne) vanduo. Šitų plikytų negalima ilgai virti. Tik užverda ir reikia išgriebti, nes kitaip jie patęžta. Jau kalbėjom šitoj temoj apie tai visai neseniai. Aš dabar pilu ne karštą, o tiesiog šiltą vandenį. Minkosi šiek tiek sunkiau, bet galutinis rezultatas geras.

Ačiū 4u.gif gali būti, kad ištikrūjų dėl to smile.gif kitam kartui žinosiu thumbup.gif
Atsakyti
Sedziu ir valgau kodunus padarytus pagal Kurmiukes recepta thumbup.gif Dariau su varske. Tesla super, niekas netizo, gali ir 10 min virti, visai viskas gerai. Seniau rankomis formuodavau koldunus, dabar dariau su koldudine, tai isvis greitai thumbup.gif
Dekui uz recepta 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienia: 03 gruodžio 2010 - 21:58
Ačiū Kurmiukei už receptą. user posted imagePirmą kartą gyvenime koldūnus dariau- pavyko puikiai. Vyras gyrė, net paprašė pagaminti daugiau ir užšaldyti thumbup.gif Tik kadangi tai buvo pirmas kartas, kai gaminau ir formelės neturėjau, tai užtrukau begalo ilgai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
bandziau daryti merginos koldunus pagal si jusu recepta kuri visos aptariate,tai man nesigavo niekas visiskai tesla galima sakyti buvo nekociojama,nzn gal per daug miltu idejau doh.gif bet nseigavo verysad.gif
Atsakyti
tik ka pasidarem koldunus thumbup.gif tesla 3 miltu, 3 s aliejaus ir stikline karshto vandens liuks!
as kad farshau nebutu zalias priesh tai -spirgiukus pakepinu ir i ta karshtus spirgiukus iverciu farsha /jau ishjungus kaitlente/ pavartau ta farsha kad butu dar puszalis ir tada jau i teshla ir i verdanti vandeni /kaip ishkyla 3 min ne daugiau smile.gif
tik va ir man truputi sunku nutaikyti kad jau ishimti, nes buna kartais patyzta nors dar atrodo neishvyre teshla g.gif
cia su koldunine. siaip tai tyngeciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glinglingas: 18 gruodžio 2010 - 13:37
Visos cia taip giriat ta plikyta tesla koldunams, o ji man neskani, kazkokia minksta gaunasi... schmoll.gif aisku, del skonio nesigincysim, cia siaip pastebejimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2010 12 20, 01:50)
Visos cia taip giriat ta plikyta tesla koldunams, o ji man neskani, kazkokia minksta gaunasi... schmoll.gif aisku, del skonio nesigincysim, cia siaip pastebejimas ax.gif


Va, mums irgi nelabai. Nors kočiojasi lengvai, minkštutė, elastinga, bet išvirus, kažkas ne taip ir viskas...
Fregata, o kokią Jūs darot?
Atsakyti