Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvame patiems mažiausiems ir didesniems

Smagios kelnytės thumbup.gif O spalva, tai iš vis wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kaupiuosi ir aš savamokliškai pradėti siūti, tiksliau jau siuvu, bet visokius kvadratinius siuvinius - patalynę, užuolaidas ir pan. Nu bet tokių batukų savo kleckams irgi norėčiau. Fantastiški wub.gif
Gal galit man pradedančiąjai pasakyt, kokia siūle susiuvat detales? Kaip ta siūlė viduje tapukų atrodo? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Tinka, saunuole 4u.gif


QUOTE(Ice*tea @ 2013 02 12, 08:37)
Sveikos,

Kaupiuosi ir aš savamokliškai pradėti siūti, tiksliau jau siuvu, bet visokius kvadratinius siuvinius - patalynę, užuolaidas ir pan. Nu bet tokių batukų savo  kleckams irgi norėčiau. Fantastiški  wub.gif
Gal galit man pradedančiąjai pasakyt, kokia siūle susiuvat detales? Kaip ta siūlė viduje tapukų atrodo? Ačiū  4u.gif

as visas siules kurios gali matytis ir kad graziau man paciai butu tai siunu smulkiu zigzagu 4u.gif parodyk savo darbelius gal kartais skiautinius darai?
Atsakyti
Kiek grožybių čia pas jus wub.gif ateinu ir aš su keletu smile.gif kai vaikai sumiega ištraukiu mašiną..nors retai gaunasi paskutiniu metu doh.gif labai jau jiems tas aparatas įdomus biggrin.gif doh.gif
medvilninės kelnytės
user posted image
flysinės šiltesnės su gvardbatkom smile.gif)
user posted image
ir gimtadieniui papuošiau:))
user posted image

Papildyta:
QUOTE(*Terra* @ 2013 02 09, 10:33)

Terra, labai simpatiški batukai wub.gif
aš bandžiau tokius vaikams pasiūt smile.gif sakykit o kur siūlės užlaida lieka? tapuko viduje? aš galvoju ar patogu tada..galvoju, gal papildomą paduką įdėt įsiųt? g.gif vat iškilo man tokia dilema ir mečiau šitą reikalą smile.gif
Papildyta:
asvi,
labai dailios tapkytės wub.gif
mano vaikai irgi nusiima doh.gif aš vienas pasiuvai kaip jūsų, tik dar kaip kojinės aulą numezgiau ir prisiuvau..tai tokios šiltesnės po namus.. ir greitoji pagalba mašinytę teko prisiųt..nes kitaip sūnus nesideda doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JJ_M: 12 vasario 2013 - 13:14
QUOTE(JJ_M @ 2013 02 12, 14:13)
Kiek grožybių čia pas jus  wub.gif  ateinu ir aš su keletu smile.gif kai vaikai sumiega ištraukiu mašiną..nors retai gaunasi paskutiniu metu doh.gif labai jau jiems tas aparatas įdomus  biggrin.gif  doh.gif
medvilninės kelnytės

flysinės šiltesnės su gvardbatkom smile.gif)

ir gimtadieniui papuošiau:))


Papildyta:

Terra, labai simpatiški batukai  wub.gif
aš bandžiau tokius vaikams pasiūt smile.gif sakykit o kur siūlės užlaida lieka? tapuko viduje? aš galvoju ar patogu tada..galvoju, gal papildomą paduką įdėt įsiųt? g.gif  vat iškilo man tokia dilema ir mečiau šitą reikalą  smile.gif
Papildyta:
asvi,
labai dailios tapkytės wub.gif
mano vaikai irgi nusiima  doh.gif  aš vienas pasiuvai kaip jūsų, tik dar kaip kojinės aulą numezgiau ir prisiuvau..tai tokios šiltesnės po namus.. ir greitoji pagalba mašinytę teko prisiųt..nes kitaip sūnus nesideda  doh.gif

kelnytes labai dailios, iskarpele gal pasidalintumet?
siules visos lieka viduje, darau su pamusaliuku tapkutes o i vidu paduko siunu kailiuka, jis minkstas ir siuliu nesijaucia visai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Terra*: 12 vasario 2013 - 13:26
Tinka o man labai mielos kelnytės, kad ir ant tokio mažiuko. tinka ir net labai smile.gif

JJ_M nu ir grožių prisiuvai wub.gif

aš savo mažiukę irgi labai panašiai pirmąjam gimtadieniui buvau papuošus biggrin.gif
tik maikė ryškiai per didelė, nors pirkau tada paprastą baltą 12-18mėn ir tik tas gėlytes prisiuvau.. po to juokiausi, kad ir sijonas per ilgas ir maikutė per didelė,siuvo mama pirmam gimtadieniui, o gavosi antram lotuliukas.gif
user posted image
Papildyta:
vakar atsispaudinau Terros tapkyčių maketuką, bet sakiau nesiūsiu, kol tokios pačios gumutės su fiksatorium negausiu biggrin.gif tai šiandienos užduotis surasti kur nupirkti.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2013 02 12, 14:31)
Tinka o man labai mielos kelnytės, kad ir ant tokio mažiuko. tinka ir net labai smile.gif

JJ_M nu ir grožių prisiuvai  wub.gif

aš savo mažiukę irgi labai panašiai pirmąjam gimtadieniui buvau papuošus  biggrin.gif
tik maikė ryškiai per didelė, nors pirkau tada paprastą baltą 12-18mėn ir tik tas gėlytes prisiuvau.. po to juokiausi, kad ir sijonas per ilgas ir maikutė per didelė,siuvo mama pirmam gimtadieniui, o gavosi antram lotuliukas.gif

vakar atsispaudinau Terros tapkyčių maketuką, bet sakiau nesiūsiu, kol tokios pačios gumutės su fiksatorium negausiu  biggrin.gif tai šiandienos užduotis surasti kur nupirkti..  biggrin.gif

o labai gražu wub.gif wub.gif aš irgi ant pirkto bodžio 1 prisiuvau smile.gif žadėjau dailų parauktą bodžiuką pūstom rankovytėm siūt..bet kaip visada pritrūkau laiko..prieš 15min. svečiam susirenkant 1 ant balto anujo bodžio prisiuvau ir tiek žinių smile.gif)
aš dabar pasinešus ant tų sijonukų..dėžė priraukto tiulio stovi doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(*Terra* @ 2013 02 12, 14:23)
kelnytes labai dailios, iskarpele gal pasidalintumet?
siules visos lieka viduje, darau su pamusaliuku tapkutes o i vidu paduko siunu kailiuka, jis minkstas ir siuliu nesijaucia visai thumbup.gif

mielai pasidalinčiau, bet kad aš iš rankos sukirpau..pasiimu turimas geras kelnytes po akimis ir kerpu iš rankos..čia pagal vienas mums smagias lindex pasiuvau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JJ_M: 12 vasario 2013 - 13:45
QUOTE(asvi. @ 2013 02 12, 14:31)

vakar atsispaudinau Terros tapkyčių maketuką, bet sakiau nesiūsiu, kol tokios pačios gumutės su fiksatorium negausiu  biggrin.gif tai šiandienos užduotis surasti kur nupirkti..  biggrin.gif

nu tai rodyk rodyk biggrin.gif laukiam, o ir tema reikia damust, kas nauja kursit? ar man sukurt?
Atsakyti
QUOTE(*Terra* @ 2013 02 15, 18:17)
nu tai rodyk rodyk  biggrin.gif laukiam, o ir tema reikia damust, kas nauja kursit? ar man sukurt?

Nepadariau dar sad.gif sirgo mano mazoji, o db as is paskos.. sad.gif aisku vistiek trinuosi namie, bet tai ta, tai ta ir nedaeinu.. sian atejo tie uzsegimai, cia kazkaip atskirai tik radau, kad perki atskira ta gumos sniureli ir uzsegimus, nu bet radau, tik norejau apvaliu spalvotu, o cia tokie ovalus, ai, bet sueis smile.gif tai gal ryt poryt bandysiu pasiut smile.gif

Del temos tai tikrai, manau, Tu sukurk 4u.gif
Atsakyti
Na pasirodau su tapkytėm pagal Terros brėžinuką, tik man teko didinti, galvojau nesigaus, bet gavosi gerai. Ačiūūūūūūūūū Terra Tik siuvau pirmiau panelytei, o ne berniukui, ir iš tų pačių medžiagų, kur kitas tapkytes, tai nieko naujo, tik modeliukas Terros Ir tikrai panelė šitų nelupa, laksto su tapkėm nuo vakar biggrin.gif
user posted image
Čia ant modeliuko
user posted image

Atsakyti
Idejos:

Vokelis
user posted image
Papildyta:
Tasytes mergytems

user posted image


siuvau panasia savau mergai susideti savo popieriu i muzikos pamokas smile.gif pasirodysiu kai perkelsiu nuotrauka i kompa
Papildyta:
Apdirbti dzinsai smile.gif
user posted image

Lengvai padaromos palapines

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuika Padukele15: 18 vasario 2013 - 23:07
QUOTE(asvi. @ 2013 02 18, 14:17)
Na pasirodau su tapkytėm

nuostabios 4u.gif
Atsakyti