Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvatinės paskolos būstui

QUOTE(Saulyčiukas @ 2007 05 16, 09:55)
Pasirodo, Sampo bankas šįmet lengvatų nedalina verysad.gif Pėmėm iš jų paskolą žemei ir jau gavom patvirtinimą dėl paskolos statyboms. Aišku, būtų galima pereiti į kitą banką, bet vėl popierizmas, lakstymas, naujos sutartys - jau nebežinau, ar apsimoka ir ar ta lengvata atpirks kito banko pasiūlytas sąlygas. Lyg ir Vilniaus, Hanza bei Nordea bankai gavo šįmet? Vilniuj ir Hanzoj tikrai negausim geresnių sąlygų, nebent Nordea... Gal jūs galit ką šioj situacijoj patarti, ar pasakyti savo nuomonę 4u.gif Liūdna šakės verysad.gif
Papildyta:
visai nesvarbu, kiek jos didesnės, jei didesnės bent kiek, lengvatos, deja, neduoda. Bet ar žintot, kad pajamos skaičiuojamos praeitų metų? Gal tada jos buvo ir ne didesnės? 4u.gif

sveikutes, siemet gavo Nord LB, Parex, Seb VB, kiti bankai lengvatu nedalins schmoll.gif
Papildyta:
idomu, ar daugiau zmoniu ima anuiteto budu ar linijiniu paskolas - labai aktualu man gal gali kas pasidalinti mintimis apie tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmi @ 2007 05 16, 10:04)
sveikutes, siemet gavo Nord LB, Parex, Seb VB, kiti bankai lengvatu nedalins schmoll.gif


dėkoju, atsiprašau, kad dėl hanza suklaidinau blush2.gif
Atsakyti
Tokias vargseles kaip as biggrin.gif ,kuriu pajamos truputeli virsija leistinas normas noriu truputeli nudziuginti biggrin.gif ,na tik maza vilti duoti smile.gif

Gavau is aplinkos ministerijos stai toki rasta:
Aplinkos ministerija parenge
Lietuvos Respublikos Vyriausybes nutarimo "Del Lietuvos Respublikos
Vyriausybes 1997 m. spalio 23 d. nutarimo Nr. 1162 "Del Valstybes remiamu
busto kreditu teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo" pakeitimo" projektą,
kuriuo siūloma padidinti metiniu pajamu ir turto dydzius asmenims (seimoms),
norintiems pasinaudoti valstybes parama bustui isigyti, t.y. nustatyti, kad
keturiu ir daugiau asmenu seimos metines pajamos neturi virsyti 50000 litu
(siuo metu 40000 litu), turtas - 84000 litu (siuo metu 80000 litu). siuo
metu nutarimo projektas yra pateiktas Vyriausybei.


Taigi reik kvailai tiketis ,kad nebus ''apzoros'' visi ir pliks kasneli tiems kurie laukia to istatymo patvirtinimo,kad galetu taip pat pasinaudoti.
Kaip suprantu istatymas dar nepatvirtintas -nauji dydziai.Man sake ,kad gali buti greit patvirtintas ,bet kada neaisku.

Jei kas turit vyriausybej dede,biski paspauskit musu visu labui biggrin.gif

P.S. Man parase apie 4asmenu seima(man tai aktualu),bet zinoma tai palies ne tik 4asmenu seimas.
Atsakyti
gal galite patarti ir man?
nelabai zinau apie tas legvatines paskolas.. tiesiog "kazka" esu girdejusi ir tiek.
mes paskola paemem 2005 metais, o sia vasara turesim leliuka, tai ar imanoma kazkaip apsinaudoti sia valstybes skiriama lengvata? ar tuom reikejo rupintis dar pries imant paskola? nieko nebesuprantu... padekit isipainiot doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Serinute @ 2007 05 16, 09:41)
Sveiki,

Reikia pagalbos. Gal kas susidūrėt. Pagal nuostatas:

Teisė į valstybės remiamus būsto kreditus:
Teisę į valstybės remiamą būsto kreditą turi asmenys (šeimos), kurių vienų metų grynosios metinės pajamos ir turtas prieš paramos suteikimo metus yra mažesni už: asmens (be šeimos) atveju - 20000 litų pajamų ir 30000 litų turto.


Aš esu viena pati, be šeimos. Mano metinės pajamos būtų nežymiai didesnės, o tuo tarpu turto aš visai neturiu ir visai neturėjau. Ar aš galėčiau pretenduoti į būsto kredito lengvatos gavimą?  verysad.gif


Jei 2006 metai pajamos viršys nors 1 centą, lengvatos negausit schmoll.gif

QUOTE(pingvinuke @ 2007 05 16, 11:17)
Tokias vargseles kaip as biggrin.gif ,kuriu pajamos truputeli virsija leistinas normas noriu truputeli nudziuginti biggrin.gif ,na tik maza vilti duoti smile.gif

Gavau is aplinkos ministerijos stai toki rasta:
Aplinkos ministerija parenge
Lietuvos Respublikos Vyriausybes nutarimo "Del Lietuvos Respublikos
Vyriausybes 1997 m. spalio 23 d. nutarimo Nr. 1162 "Del Valstybes remiamu
busto kreditu teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo" pakeitimo" projektą,
kuriuo siūloma padidinti metiniu pajamu ir turto dydzius asmenims (seimoms),
norintiems pasinaudoti valstybes parama bustui isigyti, t.y. nustatyti, kad
keturiu ir daugiau asmenu seimos metines pajamos neturi virsyti 50000 litu
(siuo metu 40000 litu), turtas - 84000 litu (siuo metu 80000 litu). siuo
metu nutarimo projektas yra pateiktas Vyriausybei.


Taigi reik kvailai tiketis ,kad nebus ''apzoros'' visi ir pliks kasneli tiems kurie laukia to istatymo patvirtinimo,kad galetu taip pat pasinaudoti.
Kaip suprantu istatymas dar nepatvirtintas -nauji dydziai.Man sake ,kad gali buti greit patvirtintas ,bet kada neaisku.

Jei kas turit vyriausybej dede,biski paspauskit musu visu labui biggrin.gif

P.S. Man parase apie 4asmenu seima(man tai aktualu),bet zinoma tai palies ne tik 4asmenu seimas.


Deja, šiems metams tai negaliotų, nes lengvatinių subsidijų startas jau duotas. Čia galiotų ateinantiems metams.

QUOTE(Pelytuke @ 2007 05 16, 14:47)
gal galite patarti ir man?
nelabai zinau apie tas legvatines paskolas.. tiesiog "kazka" esu girdejusi ir tiek.
mes paskola paemem 2005 metais, o sia vasara turesim leliuka, tai ar imanoma kazkaip apsinaudoti sia valstybes skiriama lengvata? ar tuom reikejo rupintis dar pries imant paskola? nieko nebesuprantu... padekit isipainiot  doh.gif  4u.gif


Deja, šaukstai po pietų. Reikėjo prieš imant paskolą tvarkytis. Dabar jau nieko negausit.
Atsakyti
aisku, dekui uz informacija 4u.gif
Atsakyti
man dideli ponai aiskino kad jei liktu pinigu ,kai nauji limitai bus patvirtinti tai galesime dar siais metais pasinaudoti.Bet tik va klausimas ar liks g.gif g.gif verysad.gif Ir dar klasuimas ar isvis patvirtins ir kada biggrin.gif
Geriau tiket nei visai prarast vilti:(
Atsakyti
Sveikuciai. Gal galetu man kas nors padeti?Kokius dokumentus reikia nesti i savivaldybe norint gauti lengvatine paskola?Ir per kiek laiko buna atsakymas?Labai aciu kas atsakysit, nes labai svarbu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gudrunia @ 2007 05 16, 16:30)
Sveikuciai. Gal galetu man kas nors padeti?Kokius dokumentus reikia nesti i savivaldybe norint gauti lengvatine paskola?Ir per kiek laiko buna atsakymas?Labai aciu kas atsakysit, nes labai svarbu 4u.gif  4u.gif

Vilniaus savivaldybėje žadėjo, kad atsakymą pateiks per tris dienas nuo popierių pridavimo.
Atsakyti
QUOTE(Lancome @ 2007 05 16, 16:59)
Vilniaus savivaldybėje žadėjo, kad atsakymą pateiks per tris dienas nuo popierių pridavimo.

Aciu labai 4u.gif O gal zinai kokiu tiksliai dokumentu reikia?
Atsakyti
QUOTE(gudrunia @ 2007 05 16, 16:30)
Sveikuciai. Gal galetu man kas nors padeti?Kokius dokumentus reikia nesti i savivaldybe norint gauti lengvatine paskola?Ir per kiek laiko buna atsakymas?Labai aciu kas atsakysit, nes labai svarbu 4u.gif  4u.gif



Nueini į savivaldybę, parašai prašymą ir gauni lapą, kuriame surašyta kokių dokumentų reikia (pajamų deklaracijos, algų iš darboviečių, šeimos sudėties, nekilnojamo turto pažyma).

Atsakymą galit gauti greitai, jei nėra antplūdžio biggrin.gif

Atsakyti
Sveiki. Tai ar kas zino, ar galima jau kreiptis i savivaldybe del lengvatines paskolos. Praeita savaite buvom, bet pasake, kad suzinosim per TV g.gif
Atsakyti