Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvatinės paskolos būstui

Sveiki,

Iš kur gauti pajamų ir turto deklaracija? Gal ją galima užpildyti savivaldybėje?
Atsakyti
QUOTE(Gera @ 2007 05 17, 12:06)
Sveiki. Tai ar kas zino, ar galima jau kreiptis i savivaldybe del lengvatines paskolos. Praeita savaite buvom, bet pasake, kad suzinosim per TV  g.gif


Jau galima. Kažkodėl šiemet TV tylėjo kaip žuvis. Prieš savaitę (2007-05-10) Valstybės žiniose buvo pasklebti bankai, kurie galės teikti lengvatinius kreditus.

QUOTE(sermuonėlis @ 2007 05 17, 12:10)
Sveiki,

Iš kur gauti pajamų ir turto deklaracija? Gal ją galima užpildyti savivaldybėje?


Nueini į VMI, užpildai blankus ir juos atneši. Deklaruoti galima ir per internetinius bankus. Beliks atsispausdinti ir atsinešti. Nors rašant prašymą savivaldybėj reiktų pasiklausti, gal užteks pajamų pažymos iš darbovietės rolleyes.gif
Atsakyti
Turiu dar viena klausimeli.Mes su vyru registruoti skirtinguose miestuose.Banke paskola ima vyras savo vardu, o toje savivaldybeje kur jis registruotas nebeliko lengvatiniu paskolu doh.gif Mano savivaldybej dar lygtai yra.Ar gali taip buti, kad lengvatine as paimu savo vardu, o paskola is banko vyras ( na kaip pagrindinis, nes jo pajamos didesnes, o as tik kaip priedas)? Tikiuosi supratot ka cia primaliau ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gudrunia @ 2007 05 17, 14:59)
Turiu dar viena klausimeli.Mes su vyru registruoti skirtinguose miestuose.Banke paskola ima vyras savo vardu, o toje savivaldybeje kur jis registruotas nebeliko lengvatiniu paskolu doh.gif Mano savivaldybej dar lygtai yra.Ar gali taip buti, kad lengvatine as paimu savo vardu, o paskola is banko vyras ( na kaip pagrindinis, nes jo pajamos didesnes, o as tik kaip priedas)? Tikiuosi supratot ka cia primaliau ax.gif  4u.gif


Jau neliko blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
kažkokia nesąmonė, kad neliko blink.gif
Kai aš nuolat skambinėjau į savivaldybę ar jau išėjo tas ministro įsakymas, man pasakė, kad praeitais metais visi pinigai net nebuvo išnaudoti. O pajamos žmonių kyla, tai jaučiu šiais metais dar daugiau liks neišnaudota tuose fonduose.
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2007 05 17, 15:29)
Jau neliko  blink.gif  blink.gif  blink.gif

Mano vyras registruotas Utenoje ir jam pareiske, kad jau nebeliko. Ten lygtai gavo kazkokia dali ir ja jau isdalino. Man tai irgi labai keista, kad taip greitai.Mes kaip tik galvojom, kad mazesniam mieste viska greiciau susitvarkysim doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gudrunia @ 2007 05 17, 14:59)
Turiu dar viena klausimeli.Mes su vyru registruoti skirtinguose miestuose.Banke paskola ima vyras savo vardu, o toje savivaldybeje kur jis registruotas nebeliko lengvatiniu paskolu doh.gif Mano savivaldybej dar lygtai yra.Ar gali taip buti, kad lengvatine as paimu savo vardu, o paskola is banko vyras ( na kaip pagrindinis, nes jo pajamos didesnes, o as tik kaip priedas)? Tikiuosi supratot ka cia primaliau ax.gif  4u.gif


Galima imti bet kurio vardu mirksiukas.gif Aš ėmiau savo vardu lengvatą, o paskolą - vyro.


QUOTE(Kozete @ 2007 05 17, 16:42)
kažkokia nesąmonė, kad neliko  blink.gif
Kai aš nuolat skambinėjau į savivaldybę ar jau išėjo tas ministro įsakymas, man pasakė, kad praeitais metais visi pinigai net nebuvo išnaudoti. O pajamos žmonių kyla, tai jaučiu šiais metais dar daugiau liks neišnaudota tuose fonduose.


Mažuose miestukuose greičiau išgraibsto. Ten kainos nemažos, o žmonės nori savo namus turėti.

QUOTE(gudrunia @ 2007 05 17, 17:07)
Mano vyras registruotas Utenoje ir jam pareiske, kad jau nebeliko. Ten lygtai gavo kazkokia dali ir ja jau isdalino. Man tai irgi labai keista, kad taip greitai.Mes kaip tik galvojom, kad mazesniam mieste viska greiciau susitvarkysim doh.gif


Didesniame mieste greičiau, nes mažame norinčių daug, o pinigų labai mažai.
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2007 05 17, 17:34)
Didesniame mieste greičiau, nes mažame norinčių daug, o pinigų labai mažai.

Tai tada man dar klausimas iskilo. O tai cia tada iseina, kas greitesnis, tas gudresnis.Ar dar savivaldybe atrenka is keliu norinciu pagal kokius tai kriterijus? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gudrunia @ 2007 05 17, 17:39)
Tai tada man dar klausimas iskilo. O tai cia tada iseina, kas greitesnis, tas gudresnis.Ar dar savivaldybe atrenka is keliu norinciu pagal kokius tai kriterijus? blink.gif



Visur galioja "gyva" eilė. Kas pirmas, tas gauna lengvatą. Žinoma, jei atitinka lengvatinio kredito sąlygas.
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2007 05 17, 17:49)
Visur galioja "gyva" eilė. Kas pirmas, tas gauna lengvatą. Žinoma, jei atitinka lengvatinio kredito sąlygas.

Aciu labai labai uz konsultacijas 4u.gif Rytoj eisim i savivaldybe, tikiuosi pasiseks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gudrunia @ 2007 05 17, 18:16)
Aciu labai labai uz konsultacijas 4u.gif Rytoj eisim i savivaldybe, tikiuosi pasiseks ax.gif



Tikraipasiseks mirksiukas.gif . Bandykit ryt ir pažymas užsakyti, tada kitą savaitę galėsit dokumentus priduoti ir laukti atsakymo.
Atsakyti
Upokšni, pašalpa vaikui iki 3m. (93lt.) turbūt įskaitoma į pajamas g.gif . Pažymą iš Sodros pasiimti?
Atsakyti