Įkraunama...
Įkraunama...

II ligoninė, gyd. Šilkaitienė

Gal kas galit brukstelt i az Šilkaitienes nr? Labai reikia o taisant tel issitryne doh.gif doh.gif
Atsakyti
Gal yra mamyčių, kurios tarėsi gimdyti pas šią gydytoją? Gal galėtumėt pasidalinti patirtimi? rolleyes.gif
Atsakyti
tai visa tema apie tai.
Atsakyti
Na gal klausimas ir nekorektiškas, bet man įdomu, kiek kainuoja tartis su gydytoja, jei ji bus iškviesta ne darbo metu? Į kasą 600 lt mokama, o kiek pačiai gydytojai? Ar atsiras, kurios tiesiai šviesiai atsakys? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(hexora @ 2013 08 04, 12:40)
Na gal klausimas ir nekorektiškas, bet man įdomu, kiek kainuoja tartis su gydytoja, jei ji bus iškviesta ne darbo metu? Į kasą 600 lt mokama, o kiek pačiai gydytojai? Ar atsiras, kurios tiesiai šviesiai atsakys?  blush2.gif

nemanau, kad atsiras. nes kainą pasako pati gydytoja. ir kaina tikrai proto ribose ir nuo daug ko priklauso. bet gydytoja žmoniška ir kosminės kainos nešaukia, čia jau patikrinta....
Atsakyti
QUOTE(hexora @ 2013 08 04, 12:40)
Na gal klausimas ir nekorektiškas, bet man įdomu, kiek kainuoja tartis su gydytoja, jei ji bus iškviesta ne darbo metu? Į kasą 600 lt mokama, o kiek pačiai gydytojai? Ar atsiras, kurios tiesiai šviesiai atsakys?  blush2.gif



QUOTE(Ryto@Rasa @ 2013 08 04, 16:20)
nemanau, kad atsiras. nes kainą pasako pati gydytoja. ir kaina tikrai proto ribose ir nuo daug ko priklauso. bet gydytoja žmoniška ir kosminės kainos nešaukia, čia jau patikrinta....

Kiek i kasa,tiek i rankas ax.gif Cia man akusere pasufleravo blush2.gif
Atsakyti
Vat mane ir stabdo tik kaina, tikrai norėčiau gimdyti pas šią gydytoją, bet nemažai jau ir pinigėlių gaunasi. blush2.gif Dėl to gydytojos ir neklausiu, kokia ta kaina būtų. 4u.gif
Atsakyti
o man gydytoja, kadangi man reikėjo į kasą mokėti, tai tik 100 lt paprašė...
Atsakyti
QUOTE(Ryto@Rasa @ 2013 08 05, 10:34)
o man gydytoja, kadangi man reikėjo į kasą mokėti, tai tik 100 lt paprašė...


oo, tai tikrai nedaug... rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes, 4u.gif

pas sia gydytoja gimdziau pirma vaikiuka pries 5,5 metu likau labai patenkinta, todel labai noriu ir antra pas ja gimdyti, tik kontaktus per ta laika pameciau unsure.gif Gal kuri galit AZ atsiusti jos telefono numeri? Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
as, kai gimdziau pries beveik 3 m, tai ji pati man sake, kad, kai sumoki i kasa 600, tai puse berods jai atitenka, kadangi ji nori, kad jai viso gautusi 600, tai ta skirtuma t.y. 300 reikes jai i kisene, bet kadagi man reikejo skatinti gimdyma ir viskas prasidejo is ryto, tai gavosi per jos darbo vakandas ir i kasa nieko nereikejo moketi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanita @ 2013 08 08, 14:25)
as, kai gimdziau pries beveik 3 m, tai ji pati man sake, kad, kai sumoki i kasa 600, tai puse berods jai atitenka, kadangi ji nori, kad jai viso gautusi 600, tai ta skirtuma t.y. 300 reikes jai i kisene, bet kadagi man reikejo skatinti gimdyma ir viskas prasidejo is ryto, tai gavosi per jos darbo vakandas ir i kasa nieko nereikejo moketi  rolleyes.gif

Tiek akusere, tiek gydytoja gauna trecdali sumos sumoketos i kasa.Kadangi taip pat gimdziau per gyd. budejima tai jai ir davaiu visa ta suma(600),o akusere kvieciaus,tai i kasa ir jai 200 + anesteziologei 100 ir reikejo nusipirkt epiduro rinkini apie 40litu.Zodziu gimdymas kainavo panasiai tiek kiek gavau pinigu uz vaika t.y. ta suma ir paaukojau,bet negaila ne vieno isleisto lito,buvau apsokineta,apziureta ir dare viska kad nereiktu CP,nors jis grese ir kitas gydytojas butu isoperaves be jokio galvos skausmo ir rizikos 4u.gif
Atsakyti