Įkraunama...
Įkraunama...

Šuolis parašiutu

Taigi gal kas jau yra isbandes suoli parasiutu? Gal galetumete placiau parasyti, kur kreiptis, kokios kainos, ar labai baisu? smile.gif
As labai noreciau kada nors, bet pirmiausia manau padaryti "staigmenele" vyrui, o po to, jei gyvas liks laugh.gif laugh.gif laugh.gif tada jau as. : biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (artev @ 2004 07 17, 12:23)
As labai noreciau kada nors, bet pirmiausia manau padaryti "staigmenele" vyrui, o po to, jei gyvas liks laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  tada jau as. biggrin.gif

Ot vyru isnaudojimas huh.gif wink.gif. Gal kartu sokit?

Manes tai netraukia tokie malonumai...
Papildyta @ [mergetime]1090060841[/mergetime]
http://www.dropzone....ump-prices.html
Atsakyti
QUOTE (rusne @ 2004 07 17, 12:38)
Ot vyru isnaudojimas huh.gif wink.gif. Gal kartu sokit?

Manes tai netraukia tokie malonumai...
Papildyta @ [mergetime]1090060841[[b]*artev rgetime] [/b]
http://www.dropzone....ump-prices.html

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Kad as kol kas negaliu. smile.gif
Na negi cia nera tokiu, kurias trauktu isbandyti kazka tokio ekstremalaus, ar kuri gal isbandete ka idomaus?
L. kvieciu pasidalinti savo ispudziais.
Atsakyti
Jau zinau kokios dovanos nmoreisu kitam savo gimtadieniui.... thumbup.gif as seniai noriu tai isbandyti dabaer realiai zinosiu kas ir kaip. siaip butu faina su vyru isiokt per vestuviu metines, bet jis net ant supuokliu visokiu idomesniu lipt bijo tai teks viena. jeega jauciu....
Atsakyti
O man teko sokti viena karta,pernai vasara,turiu ir pazymejima,kad sokau
Sugalvojo mano vyras ir keletas musu draugu nuvaziuoti i Marijampole,sokti su parasiutu,as iskarto atsisakiau,na visi ikalbinejo,bet as vistiek lauziausi,na bet paskui instruktorius pakviete visus isklausyti instruktazo ir pakviete ir mane,nors as ir neketinau sokti.Taigi pasiklausiusi nusprendziau sokti ir as
Aprenge mus tais parasiutais,parode kaip ji reikes sulankstyti,kad parsinesti is lauku butu lengviau.Na ir pakilom,suskirste po 3zmones vienam sokimui,pagal svori.
Kai lektuvas pasiekia 600m.atidaro duris ir ziuri is kur vejas,tada pakile i 800m auksti,pradeda sokineti pirmieji 3,po to apsuka rata i ta pacia vieta ir vel kiti trys,nes turi sokti pries veja,kad patektum i aerodroma
Parasiutas issiskleidzia labai greitai,bet as dar spejau pagalvoti,kada jis issiskleis,bet siaip kiti sake praranda atminti ta sekunde,o jau kai issiskleidzia parasiutas,tai palaima,is apacios jokiu garsu negirdeti,taip tylu,paskui pasigirsta is apacios garsekalbis,kur sako kure virvute tau traukti,kad nenuskristum,pertoli(bunam ivardinti numeriais)
As nusileidau i pieva,prie teliuko,susilanksciau parasiuta ir tempiau(sveria apie50kg)
Atsakyti
QUOTE (artev @ 2004 07 17, 12:23)
Taigi gal kas jau yra isbandes suoli parasiutu? Gal galetumete placiau parasyti, kur kreiptis, kokios kainos, ar labai baisu? smile.gif
As labai noreciau kada nors, bet pirmiausia manau padaryti "staigmenele" vyrui, o po to, jei gyvas liks laugh.gif laugh.gif laugh.gif tada jau as. : biggrin.gif

noreciau sokti labai labai,nors aisku ir bijociau biggrin.gif bet man turbut neleistu sokti,del per mazo svorio,esu girdejusi,kad leidziama tik nuo 50 kg biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (artev @ 2004 07 17, 11:23)
Taigi gal kas jau yra isbandes suoli parasiutu? Gal galetumete placiau parasyti, kur kreiptis, kokios kainos, ar labai baisu? smile.gif
As labai noreciau kada nors, bet pirmiausia manau padaryti "staigmenele" vyrui, o po to, jei gyvas liks laugh.gif laugh.gif laugh.gif tada jau as. : biggrin.gif

Baisiausia buvo tada,kai atidare duris,jau ten danduje ir pamaciau,kokie taskiukai zemeje,tada pagalvojau"kur as cia papuoliau"
Kainos gerai neprisimenu,atrodo 90Lt,bet musu kadangi buvo 8draugai,tai mokejom po 70Lt,nuo zmogaus
Papildyta @ [mergetime]1090064953[/mergetime]
Radau ju tinklapi
http://www.marizone....skiltis=psuolis
ten rasit nuorodas i kitu miestu klubus
Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 07 17, 14:40)
Parasiutas issiskleidzia labai greitai,bet as dar spejau pagalvoti,kada jis issiskleis,bet siaip kiti sake praranda atminti ta sekunde,o jau kai issiskleidzia parasiutas,tai palaima,is apacios jokiu garsu negirdeti,taip tylu,paskui pasigirsta is apacios garsekalbis,kur sako kure virvute tau traukti,kad nenuskristum,pertoli(bunam ivardinti numeriais)
As nusileidau i pieva,prie teliuko,susilanksciau parasiuta ir tempiau(sveria apie50kg)

Prasom taip graziai nepasakot, o tai ir as uzsimanysiu unsure.gif wink.gif.
Atsakyti
QUOTE (rusne @ 2004 07 17, 13:52)
Prasom taip graziai nepasakot, o tai ir as uzsimanysiu unsure.gif wink.gif.

Pabandyti tikrai verta,tokio jausmo,net panasaus,niekada nebuvau apturejus
Viena mergina kai pakilo ir reikejo sokti,persigalvojo,visi ikalbinejo,bet ji buvo labai issigandus,o kazkada girdejau,kad jei nesoki,tai isstumia,cia tikrai netiesa,kaip gali isstumti,o jei tau silpna
Taigi pirma karta,kaina 80Lt,jei vaziuosit daugiau zmoniu,bus pigiau
O i ta smelio rata pataikyti(jei pataikai duoda bokala alaus,mums zadejo deze,nes zinojo,kad nepataikysim),sansu labai mazai
Atsakyti
Čia galima paskaityti dar smile.gif
Atsakyti
As tai soksiu vis tiek kada nors gyvenime. Niekada nebijau jokiu ekstremaliu dalyku, baime atsiranda tik paties veiksmo metu, bet tada jau trauktis neber kur laugh.gif
Atsakyti
Esu ishshokus karta, senokai buvo. Ka gi, galiu pasakyt, kad pirma menesi tiek emociju nuo to buna ir toks pasikeles buni, kad imi visus pazistamus skirstyti pagal kategorija "ishshokes" ar "neishshokes" laugh.gif . Ispudis tikrai vertas pabandymo. Man patiko, kad skrendi, o atrodo kad kabi prikabintas su kokiu smeigtuku prie dangaus. t.y. judejimo nesijaute kazkajp, lektuviukai ant zemes atrode kajp zirkles is aukstai, nors pati pieva rodos jau ce pat ce pat. Jausmas tikrai nuostabus, butinaj rekomenduoju. *kristina, mano svoris iki 50, niekam tai problemu nesukele wink.gif
Atsakyti