Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esate davę kyšį praktinio egz. metu Regitroje?

QUOTE(reallywomen @ 2006 12 20, 19:47)
O tai gal cia tema reiktu pervadinti - pavyzdziui niekinam ir zeminam davusius kysius?

Žinai, pačius žmones gal ne (jų tiesiog gaila, kad tieeek savim nepasitiki - žinai ne visi irgi iš pirmo išlaiko ir sielvartauja ir save nurašinėja - ale nu tiek save sumenkint, kad niekada pati negalėsiu, nu sorry, bet nusipirkus paskui būčiau pati save visą gyvenimą ėdus , kad nesugebu išmokt, o va paari ir žinai, kad sugebėjai. Pati. )...O patį kyšininkavimą tame reikale sakau tiesiai šviesiai - tikrai niekinu. Per daug svarbu čia, kad žaistum mažos mergaitės kaprizais "dar nesugebu, bet man reikia - žūt būt ir nesvarbu kokia kaina"...Tikrai nežiūriu pagarbiai ir to visai nesigėdiju.

QUOTE(reallywomen @ 2006 12 20, 19:47)
Kaip yra - taip. gali buti rami, nes dar nevazineju ir artimiausiu laiku neplanuoju, nes masinos dar nenusipirkau.

Nu vo - tai kokiu būdu gali teigt, kad kažką sugebi? lotuliukas.gif Ir baisu pagalvot apie tokius gatvėj. Pati nesijaučiu turbo vairuotoja gatvėj, bet užtat žinau, kad esu verta joje būt ir tas suteikia pasitikėjimo smile.gif

QUOTE(reallywomen @ 2006 12 20, 19:47)
  Ir jei mano nervai silpnesni, nei kitu ar mano saves vertinimas yra zemesnis - tai dar nereiskia, kad negaliu vairuoti. Juk medicinine praejau be kyšių  tongue.gif

Ale kad kaip tik tai ir reiškia. Žmogus nesugebantis susitvarkyt su savo nervais tiek, kad galų gale išlaikytų, tikrai negali vairuot.
Medicininė teisės vairuot taip pat nesuteikia wink.gif

QUOTE(reallywomen @ 2006 12 20, 19:47)
Man rodos po tokios musu diskusijos daugiau niekas neprisipazins, kad dave kyšį vairavimo egzamino metu  mirksiukas.gif

prisipažins ar neprisipažins neesmė, aš tiesą sakant galiu atviru tekstu pasakyt, kad šitoj vietoj noriu nepakantumo tokiam reiškiniui ir kad nors vienam atšoktų noras pirkt. Ne norimas žaisliukas čia...Maža dar nelaimių keliuos, tai dar "pirkėjos" prisideda. O vat dingtų visi pirkėjai, gal bent vienu vaiku ne debesuos, o su tėvais daugiau būtų. Šitoj vietoj ir vienas labai daug...
Kita vertus toks adventinis pamokslėlis - nesielk su kitu taip, kaip nenori, kad kažkas kitas su tavimi elgtųsi. Tu apgavai sąmoningai ar nesąmoningai rizikuodama kitais. Todėl kaip ir neturi moralinės teisės reikalaut, kad kažkas neapgavinėtų tavęs ar kad ir nesąmoningai (tikėdamiesi, kad viskas būtų gerai) surizikuotų tavo ar tavo artimųjų sveikata ar gyvybe. Įdomu kaip pati kalbėtum, jei toks "pirkėjas" gyvenime būtų nudaužęs tavo artimą žmogų. Kažko netikiu, kad spautum į "pirkimo" faktą kaip nereikšmingą.

Nu nėra man jokio pakantumo tuo klausimu, tikrai nėra. Ale žinai, šitoj vietoj ir nė kiek negėda.
Atsakyti
QUOTE(reallywomen @ 2006 12 20, 20:47)
  Ir jei mano nervai silpnesni, nei kitu ar mano saves vertinimas yra zemesnis - tai dar nereiskia, kad negaliu vairuoti. Juk medicinine praejau be kyšių  tongue.gif


Neužtenka medicininę praeit. Neužtenka gerai matyt ir rankas kojas valdyt. Reikia makaulėj biskutuką turėt - ne tiek jau daug, tiek, kiek dauguma, ne mažiau smile.gif Kitaip teises duotų praėjus medicininę ir pateikus pažymėjimą, kad lankei vairavimo kursus smile.gif


O turėtume neniekint ir nežemint davusių kyšius - įdomu, kodėl? Padorus žmogus, jei nori rizikuot savo gyvybe, nusiperka virvę ir pasikaria. O tu nemokėdama, neišsilaikius jautiesi galinti rizikuot ir kitų sveikata ir gyvybėm - tų, kur eina per gatvę, sėdi šalia tavęs ar kad ir kitose mašinose... Ai, žinote, ką aš kalta, kad mano nervai silpnesni bigsmile.gif

Jei nesuvaldai nervų labiau, nei kiti žmonės, tai kaip tik ir reiškia, kad negali vairuot. Ir geri vairuotojai, patys išsilaikę ir daug metų važinėję, susinervinę avariją padaro, o jei tu niekada vairuot neišmokus ir visada susinervinus? doh.gif

Su Patieška kartu atsakėm smile.gif
Aš tai be diplomatijos galiu pasakyt, kad niekinu tuos, kurie nusipirko teises ir drįsta važinėti. Tai yra elementarus piktybiškumas. Galvoji, su pirktom teisėm tu turi daugiau proto, lygiai su tais, kurie patys išlaikė? Nė velnio. Ir dabar neišlaikytum. Nes niekada nevažinėjai taip gerai, kad egzaminuotojas pasakytų - taip, šitą bobą galim leist į gatvę. tai iš kur gali žinot, kad apskritai kada nors sugebėsi? Gal tau tiesiog neskirta... Nervai ne tie tease.gif

Gali pykt, gali nervintis, dzin man. Man ne dzin, kad mano vaikai gatvėm vaikšto, kur va tokios važinėja... Lyja, sninga, slidu, blizga, nieko nesimato, o jei dar vairuot per glušas? doh.gif Taigi kaip bomba - šito nenumuš, numuš sekantį... Nekalta, nervai... O kuo mes, tėvai, kalti, kad nekurie besmegeniai nesugeba išmokt vairuot, o babkių nusipirkt teises turi? gun_bandana.gif Lyg neužtektų to, ką patys išsilaikę pridaro, tai dar ir absoliutūs de***ai į gatves išeina bash.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 gruodžio 2006 - 20:22
Ačiū merginos už gerus žodžius clap_1.gif Tai ką dabar siūlot? Gal eiti ir perlaikyti egzaminą ? Kad neliktų pasipiktinimo... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(reallywomen @ 2006 12 20, 21:19)
Ačiū merginos už gerus žodžius  clap_1.gif

Niekas čia gerais žodžiais lyg ir nesižarsto ir nesistengia to vaizduot.

QUOTE(reallywomen @ 2006 12 20, 21:19)
Tai ką dabar siūlot? Gal eiti ir perlaikyti egzaminą ? Kad neliktų pasipiktinimo...  mirksiukas.gif

Tai dabar jau išlaikytum? Pasiūlyt galiu jei jau labai lauki pasiūlymo - nueit kur reikia ir surašyt, kad va tada ir anatada, pas tokį ir anokį nusipirkau egzaminą. Būtų teisinga nesąmonių pridirbus tokią košę srėbt, bet vargu ar tas pasiūlymas tiks.
O paskui pačiai laikyt. Bet spėju netinka...nes su pasekmėm.
Atsakyti
QUOTE(reallywomen @ 2006 12 20, 22:19)
Ačiū merginos už gerus žodžius  clap_1.gif  Tai ką dabar siūlot? Gal eiti ir perlaikyti egzaminą ?

Nusipirkt troleibuso nuolatinį... Sėdėk sau trulike ir taip niekam žalos nepadarysi. jeigu teisės gulės spintelėj, tada nesvarbu, ar jos pirktos, ar kad ir paveldėtos bigsmile.gif Bet tuo vienu tik atveju... dry.gif
Papildyta:
QUOTE(Patieška @ 2006 12 20, 23:05)
Būtų teisinga nesąmonių pridirbus tokią košę srėbt, bet vargu ar tas pasiūlymas tiks.

Ui, nu ką tu siūlai bigsmile.gif Juk čia nervų reikia bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 gruodžio 2006 - 22:14
QUOTE(Patieška @ 2006 12 21, 00:05)
Niekas čia gerais žodžiais lyg ir nesižarsto ir nesistengia to vaizduot.
Tai dabar jau išlaikytum? Pasiūlyt galiu jei jau labai lauki pasiūlymo - nueit kur reikia ir surašyt, kad va tada ir anatada, pas tokį ir anokį nusipirkau egzaminą. Būtų teisinga nesąmonių pridirbus tokią košę srėbt, bet vargu ar tas pasiūlymas tiks.
O paskui pačiai laikyt. Bet spėju netinka...nes su pasekmėm.


O kam zmogui gyvenima gadinti? Nei as pirma , nei paskutine tokiu budu isigijau teises. O be to, kas sake, kad as visai nemoku vairuoti? As ta zmogu, kuris man padejo jau seniai pazystu, kai dar net minties mokytis vairuoti nebuvo. jis pats su manim vazinejo kelias pamokas, negi manot, kad jis butu sutikes pasirasyt potencialiai žudikei? blink.gif Jei taip - juk galėjau jau per pirma egzamina susiveikti parama.nesu tokia kvaila, kad moketi pinigus tam, kad paskui teises stalciui guletu.
O kaip manot, kada studentai nusirasineja per egzus ir visvien gauna diplomus pvz. gydytojai ar tai irgi taip pat tragiska?
Atsakyti
QUOTE(reallywomen @ 2006 12 20, 23:31)
O kam zmogui gyvenima gadinti? Nei as pirma , nei paskutine tokiu budu isigijau teises.

O tu supranti, kad su tokiom "prekėm" kitam gali gyvenimą sugadint?

Tam, kam ir tau Noa sakė pasidėt teises į spintutę, kad tokie "pirkėjai" doh.gif kely nesidaugintų ir kitų seikata ir gyvybe nerizikuotų.

QUOTE(reallywomen @ 2006 12 20, 23:31)
O be to, kas sake, kad as visai nemoku vairuoti?

O kas sakė, kad moki? Tas, kur falšyvai pasirašė kaip už išlaikytą egzaminą?

QUOTE(reallywomen @ 2006 12 20, 23:31)
O kaip manot, kada studentai nusirasineja per egzus ir visvien gauna diplomus pvz. gydytojai ar tai irgi taip pat tragiska?

Pala, tu mąstai ką kalbi?
Tau normalu taip gavę gydytojo diplomus? blink.gif doh.gif Tragiška. Tikrai. Norėčiau tokių nei savo nei savo artimųjų gyvenime nesutikt, o sužinojus neščiau muilą kuo toliau.
Pradžioj pakliūni po ratais "nusipirkusiam" teises, paskui gelbėtis bandai pas beraštį "nusipylusį" medicinines žinias. doh.gif
Super....pažaidžiam žmonių gyvenimais, nes mes to popieruko savo galva įsigyt nesugebam, tik va mums jo reikia, o kiti jau kaip nors. O paskui tikėkimės, kad viskas bus gerai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 12 21, 00:46)
O paskui tikėkimės, kad viskas bus gerai  doh.gif


O paskui, kai jau ATSITINKA, tada vėpso akis išvertę - aaaa beeee meeee tai tipo eee aš nenorėėjauuuuu...

Bliamba, niekaip nesuprantu ant kiek reikia save gerai vertint, kad net ir neturėdamas smegenų, bet už pinigus nusipirkęs patvirtinimą, kad jų turi, pradėtum nuoširdžiai tikėt ir kitus tikint, kad čia viskas tvarkoj unsure.gif
Atsakyti
Aš iš viso nesuprantu šios temos. Kiek galima tą patį per tą patį šnekėti.
Aš už tai, kad išlaikyti savo jėgomis, ką pati ir padariau. Ėmiau papildomas pamokas, kol nepasijūtau, kad sugebėsiu, ačiu Dievui daug neprireikė, kitaip būtų man bankrotas. lotuliukas.gif Viską išlaikiau iš pirmo karto.
Teisių pirkimo nesuprantu. g.gif Jeigu bučiau nusipirkusi, kaip aš galėčiau pasitikėti savo jėgomis vairuojant automobilį. Čia juk ne žaislas. Kam mokėti pinigus už teises, juk pigiau pačiam išsilaikyti. Pažistu ne vieną, kuri ejo laikyti antrą, trečią kartą. Gerbiu už tai. Jos supranata, kad tai ne vaikiški žaidimai. Teises jau turiu 1,5 metų, tik dabar įsigyjau mašiną, eisiu į vairavimo mokyklą pirkti pamokas. Nenoriu nei pati nukentėti, nei kitus sužeisti.
O kas nesupranta skirtumo tarp pirktinių teisių ir gautu savo jėgomis, na ką užuojauta.
Visi bijo, visi nervinasi prieš egzameną ir aš nesu išimtis. Bet tas jausmas, kad aš sugebėjau, aš šaunolė yra nepakartojamas.
Atsakyti
ogh kad čia pridiskutuota kandžiai. bet deja tikrai be reikalo - kas nusipirko tas nusipirko, galima čia moralizuot iki gyvenimo galo bet savo poelgį pripažint netinkamu sugeba tik sveikai vertinantys save žmonės, o vat kalba eina būtent tikrai ne apie tokius. Taigi - moralai be reikalo.

Labiau reiktų taikyti į tuos kurie čia užsuka norėdami nešti kyšį, norėdami sužinoti kiek nešti ir pan. gal ir pavyktų paprotinti labiau save gerbti ir atsakomybę atrasti. Ne visi iškart tiek daug apgalvoja - kol nevairuoji tai nežinai kiek pavojų aplink.
Atsakyti
Teresa, issilaikei pati, bet pasitikėjimo, kad gali vairuoti visgi nėra, kad reikia eiti ir vėl imti papildomas pamokas.

Patieška, o manai, kad visi gydytojai yra sąžiningai išsilaikę visus egzus, man rodos, kad toli gražu ne.

Iš tikro - tai labai ačiū, kad diskutavote su manimi, aš pilnai suprantu, kad netinkamai pasielgiau ir tikrai galėjau išsilaikyti pati, bet buvau iš anksto susitarusi ir pinigus visvien reikėjo sumokėti, bet dabar teks su tuo susitaikyti ir gyventi toliau.
Atsakyti
QUOTE(reallywomen @ 2006 12 21, 15:50)
Teresa, issilaikei pati, bet pasitikėjimo, kad gali vairuoti visgi nėra, kad reikia eiti ir vėl imti papildomas pamokas.

Manau, kad 1,5 metų be vairavimo yra svarbi priežastis, tam, kad kreiptis dėl papildomų pamokų. Pora vairavimų man tikrai nepakenks.
Ir ne dėl to, kad nepasitikiu savo jėgomis, noriu save patikrinti bei išgirsti instruktoriaus nuomonę.
Nepasitiki savim tas, kuris duoda kišį.
Atsakyti