Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esate davę kyšį praktinio egz. metu Regitroje?

QUOTE(Noa @ 2006 05 08, 14:51)
Pliam, prisiperka visokie, paskui kelia grėsmę keliuose dry.gif  Nemoki tiek, kad išlaikytum - reiškia, negali į gatvę važiuot, mokykis dar, kokie čia dar pirkimai dry.gif Jei visos paprastai išlaiko, o tu ne, tai pripažink, kad esi per durnas, ir važinėk troleibusu... dry.gif


Įtariu, gimei vairuodama lotuliukas.gif

O šiaip tai pasakysiu - tai buvo du lengviausi mano gyvenime egzai ir ne aš vienintelė taip galvoju, taip kad "nesiparinkit" ir jokių kyšių nesiųlykit. Dar blogiau prisidirbsit... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giedradi @ 2006 05 08, 18:25)
aš turėjau omenyje kad kai suveikia stresas tai kyla tokios mintys, gal nusipirkti  doh.gif


Butent stresas daug ir padaro... as irgi net minciu tokiu neturejau, kad bandyt duoti Lt, ir pasitikejau savimi....kol neisauso egzamino diena... bet man plius stresas del to buvo, kad laiko perlaikymui neturejau, turejau islaikyt is pirmo sykio blink.gif bet vistik dziaugiuosi,kad savo jegom islaikiau, nors geda kad bandziau siulyti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Maniūtė @ 2006 05 09, 22:03)
Įtariu, gimei vairuodama  lotuliukas.gif

Ajjjk tu doh.gif Man iki gero vairavimo - dar kokius 10 metų pasivėžint hihihi.gif
Aš tiesiog baisiai bijau tų teises nusipirkusių. Turiu du vaikus, pati važinėju, dažnai su jais užpakalinėj sėdynėj... O įsivaizduok, atvaro ant 120 koks nors erelis, teises nusipirkęs doh.gif Bo natūroj per durnas, kad išlaikytų unsure.gif
Atsakyti

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif , būtų gerai, kad tokių perkančių nebūtų...
Atsakyti
Teko kartą važiuoti su tokia nusipirkusia teises, tai jau ačiū, pakartoti tikrai nenorėčiau.
Atsakyti
Yra tokių perkančių, viena pažystama pati prisipažino, kad pirko, bet tai jau senai buvo, o po to skundėsi kad bijo už vairo sėst, vėliau mačiau važinėjo, dar vėliau mačiau sudaužytą mašiną, o dabar kiek žinau nebevažinėja, bet kontaktų nepalaikom.
Kitas atvejis: kaimynė ryškiai teises po blatu gavus, nes draugelis policininkas, mašina irgi reguliariai aptrankyta vis daugiau ir daugiau kai pasižiūriu pro šalį eidama. Man tai net baisu prie tokių mašinų savąją pasilikt, nes kažkaip nepasitikiu tokiais "vairuotojais". Tai dra parkuodama saviškę mašinytę pasirenku vietą ir pagal tai kas stovi prieky ir užpakaly, tik deja ne visada pasirinkimas yra schmoll.gif

O pačiai tai nebuvo kilusi mintis mokėt kyšių, žinojau kad moku ir ėjau laikyt drąsiai, teoriją išlaikiau be klaidų, o ant važiavimo biški susimoviau. Mokydamasi geriausiai mokėjau priparkuot autą, nevisada pavykdavo estakadą pravažiuot, o ten per egzaminą nežinau koks stresas prigriebė, sunervavo biški vieno idioto komentaras, kad vien panos teises laiko, o iš tikrųjų vairuot nemoka. Viskas buvo lyg ir gerai, o parkuodama kažkaip per daug užsukiau ir nepavyko įvažiuot, iš antro bandymo tada biški per toli pastačiau, nors visai normaliai buvo, dar prisimenu liepė išlipt pažiūrėt, tipo veidrodėlis buvo išlindęs kokiu centimetru už tos zonos, nu blem susinervinau, vos nepasiunčiau to egzaminuotojo kai kur ir tą dieną daugiau nebebandžiau. Už tat kitą kartą ėjau griežtai nusiteikus parodyt ir įrodyt, kad moku ne tik priparkuot, bet moku ir mieste važinėt, pasitikėjau savo jėgomis. Ir viskas OK, išlaikiau ir penkti metai važinėju sėkmingai thumbup.gif
Atsakyti
Na, ir klausimai kyla. Ta musu papirkinejimu visuomene! As irgi esu neislaikiusi vairavimo egzamino, bet niekad i galva nesove tokie dalykai. Juk pirmiausia ne kito, o savo sveikata rizikuoji. g.gif
Atsakyti
AS TEORIJA ISLAIKIAU IS PIRMO KARTO thumbup.gif O VAIRAVIMA IS ANTRO KARTO clap.gif KISIO NIEKAD NESIULYCIAU .
Atsakyti
atsakysiu manau i klausima pateikta apie kauno regitra. taigi mano drauge pazinojo kauno regitros ta pati auksciausia vadova, pries egza pas ji kavute dar gere ir ejo paskui laikyt, zinoma jis palydejo,bet sake jei aiksteleje padarys ji klaidu jis niekuo negales padeti nes aikstele yra filmuojama ir poto visa filmuota medziaga keliauja i aukstesnes distancijas tai turbut i vilniu. seip ji pinigu nemokejo bet sakau jei aiksteleje blogai ka nors padarai tai viskas o gatvej tai gali truputi ir egzaminuotojas padeti, man irgi egzaminuotojas sake kad gatvej butu galejes padeti bet aikstelej lotuliukas.gif tai teko is antro karto islaikyti biggrin.gif
Atsakyti

tai juk aikšteleje ir taip visi mato kas vyksta, pilna aplinkui žmonių
Atsakyti
nedaviau, nors aiskiai jautesi is jo uzuomenu, kad labai nedaug reikia ir busiu islaikiusi gun_bandana.gif ziauriai pyktis sueme, bet atsilaikiau, o laikydama antra karta islaikiau hah.gif tiesa, visa tai vyko panevezy ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Niune @ 2006 10 26, 19:35)
nedaviau, nors aiskiai jautesi is jo uzuomenu, kad labai nedaug reikia

o kodėl tu tą "labai nedaug" supratai kaip pinigus? lotuliukas.gif Kodėl čia apie vairavimą negalėjo būt? rolleyes.gif
Atsakyti