Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiška virtuvė

nu mazdaug aisku, kas tas bulgur smile.gif o lietuvoj tai kazkaip nelabai maciau toki dalyka... nu gal kas tiksliau pasakys... yra miezines skaldytos kruopos vietines gamybos ale, kad nelabai panasu i ta bulgur...
Atsakyti
Vaje dekui tau kobryte uz paaiskinima,bet vat kas tas blenderis taip ir nesupratau g.gif blush2.gif Deti balandeliu idaro ir viska paskui troskinti kokioj temperaturoj? ax.gif Oi man atrodo kad as anksciau viska pasidarysiu o vakare tik pasildysiu orkaitej smile.gif Kaip tu ir man pasiulei Kobryte...Labai dekui drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kobryte, tu labai visokiu skaniu receptu pridejusi, bet kad labai jie sudetingi doh.gif (bent jau man blush2.gif ) Gal galetum parasyti pora receptuku kokiu paprastu bet skaniu patiekalu, kuriuos galeciau pagaminti per max 30 min biggrin.gif (vakare grizusi po darbo). Seimininkauti/gaminti nemegstu, todel tai turetu buti is serijos - "viska supjaustyti, sudeti i puoda ir patroskinti" biggrin.gif Tiesa, as neturiu orkaites biggrin.gif Is anksto labai labai dekui 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Julija_ıdig @ 2006 05 18, 15:29)
Vaje dekui tau kobryte uz paaiskinima,bet vat kas tas blenderis taip ir nesupratau  g.gif  blush2.gif Deti balandeliu idaro ir viska paskui troskinti kokioj temperaturoj?  ax.gif Oi man atrodo kad as anksciau viska pasidarysiu o vakare tik pasildysiu orkaitej smile.gif Kaip tu ir man pasiulei Kobryte...Labai dekui  drinks_cheers.gif


blenderis
Atsakyti
Nu va iskilo problema neturiu as to blenderio,bet butinai isigysiu.Tai kaip man dabar tuos pomidorus issukt? jau reikia eit daryt o dar nieko nezinau,siaubas kazkooks... doh.gif Seip tai i pomidoru vidu ka reiketu det irgi tos pacios balandeliu mases? Help mielosios.... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Julija_ıdig @ 2006 05 18, 16:56)
Nu va iskilo problema neturiu as to blenderio,bet butinai isigysiu.Tai kaip man dabar tuos pomidorus issukt? jau reikia eit daryt o dar nieko nezinau,siaubas kazkooks... doh.gif Seip tai i pomidoru vidu ka reiketu det irgi tos pacios balandeliu mases? Help mielosios....  blink.gif


tai gali paprastam miksery sumalt arba per mesmale. as tai isvis kubeliais smulkiais supjaustau ir sudedu. arba konservuotu pomidoru idedu, sitie susitroskina i tyre.
Atsakyti
QUOTE(Julija_ıdig @ 2006 05 18, 15:56)
Nu va iskilo problema neturiu as to blenderio,bet butinai isigysiu.Tai kaip man dabar tuos pomidorus issukt? jau reikia eit daryt o dar nieko nezinau,siaubas kazkooks... doh.gif Seip tai i pomidoru vidu ka reiketu det irgi tos pacios balandeliu mases? Help mielosios....  blink.gif


Aha , tada ka eina sutarkuok , sutrink , sukapok lotuliukas.gif . Pomidorus isskobk ,kiek gali ir apvertus isvarvink,ta skysti panaudosi padazui. i pomidorus desi ta pati idara. nepamirsk yogurto atskirai paduoti, visgi jie be yogurto negali tongue.gif Kepk apie 180-200 c ,bet aisku patikrink ,kad neprisviltu ..


Aysun, tie vynioti baklazanai max 20 min paruosimui + 30 kepimui,aha neturi orkaites pabandyk i teflono keptuve sudeti ir gerai uzdengus turetu gautis panasiai, tik pasaugot reiktu ,kad nepridegtu, siuo atveju gal geriau pomidoru padaza naudok vietoj grietines.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kobryte: 18 gegužės 2006 - 16:45
4u.gif Nu dekui jums uz pagalba,vat jau kaip pasakyt istusinau tongue.gif Man atrodo kad skanu,pati bijau ragaut biggrin.gif O seip atrodo graziai thumbup.gif Dar karteli dekui... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kobryte @ 2006 05 18, 17:36)
Aysun, tie vynioti baklazanai max 20 min paruosimui + 30 kepimui,aha neturi orkaites pabandyk i teflono keptuve sudeti ir gerai uzdengus turetu gautis panasiai, tik pasaugot reiktu ,kad nepridegtu, siuo atveju gal geriau pomidoru padaza naudok vietoj grietines.


As kai labai jau tingiu ka nors daryti, tai tik baklazanus pakepu skridineliais supjauscius ax.gif Padarau padaziuka is jogurto su cesnaku, druskyte ir prieskoniais ir viskas. Su arabiska duona pakapojam ir visi patenkinti thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(lanaa @ 2006 05 18, 14:42)
nu mazdaug aisku, kas tas bulgur  smile.gif o lietuvoj tai kazkaip nelabai maciau toki dalyka... nu gal kas tiksliau pasakys... yra miezines skaldytos kruopos vietines gamybos ale, kad nelabai panasu i ta bulgur...


Cia apie bulgur gali pasiskaityti. Esme tame, kad jo virti nereikia, tik ismirkyti ax.gif
Atsakyti

Papildyta:
Esme tame, kad jo virti nereikia, tik ismirkyti ax.gif
[/quote]
Virti nebutina tik smulkiuosius bulgurus,bet juos reikia verdanciu vandeniu plikyti , o jau stambius tai butinai virti reikia biggrin.gif biggrin.gif



Lengvai, greitai ,puode gaminami turkiski valgiai.....

Turkiskos paprikos su mesa



0,5-1kg turkisku papriku/ dolmalık biber/
1 svogunas
200-300 gr smulkiai supjaustytos mesos/ as pjaustau apsalusia, lengviau ir mazesniais gab. galima supjaustyti,o tada ir greiciau isvirs
2 pomidorai stambiai spjaustyti kubeliais
druska,pipirai
alyvu aliejaus
2 skiltys cesnako
Paprikas perkant nebutina rinktis kad butu dailios biggrin.gif , nes jas isemus seklas perpjaunu i 4-5 dalis. Alyvu aliejaus tiek ,kad galetumet pakepinti svoguna, pakepinus sukratau mesyte ir gerokai apskrudinu,kol neliks mesos sulciu. Sukratau paprikas,pomidorus,pasudau,uzdengiu puoda ir ant nedideles ugnies apie 30 min,kol mesyte isvirs. Virimo laikas priklausys nuo mesos "jaunumo",na jei turesit mesa,kaip "kalioso pada" lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai gal greitpuodziu pasinaudokit.
Prie to tinka plovukas



Sviezios ankstines pupeles su mesyte

0,5 kg pupeliu supjaustytu 2-3 cm ilgiu
200-300 gr mesos ( versiena , kalakutiena, vistiena) supjaustytos gabaliukais
2 svogunai supj.
2-3 pomidorai susmulkinti
aliejus,druska,pipirai

Gaminimas toks pats,kaip ir papriku su mesyte


Parasykit kokiu nezinot, nes man atrodo,kad siuos visos zinot.
" Brokoli su farsu razinom"?
"spinatai su farsu ir ryziais"?
" sulu köfte" apvalus kotleciukai is bulguro ir farso yogurto padaze?
"troskinta vistiena su pomidoru ir zirneliu padazu"?
" Ekmek dolması" / ar girdejot /?
"kadın budu" köftesi / kotletai su virtais ryziais?
Kai prisiminsiu dar parasysiu, tiek prisimenenu dabar is tu lengvuju....
Atsakyti
QUOTE(kobryte @ 2006 05 19, 14:25)
Parasykit kokiu nezinot, nes man atrodo,kad siuos visos zinot.
" Brokoli su farsu  razinom"?
"spinatai su farsu ir ryziais"?
" sulu köfte"  apvalus kotleciukai is bulguro ir farso yogurto padaze?
"troskinta vistiena su pomidoru ir zirneliu padazu"?
  " Ekmek dolması" / ar girdejot /?
  "kadın budu" köftesi / kotletai su virtais ryziais?
  Kai prisiminsiu dar parasysiu, tiek prisimenenu dabar is tu lengvuju....


Aciu tau Kobryte labai 4u.gif

Is situ patiekalu zinau "Kadinbudu koftesi", nes nuperku jau paruostus parduotuveje lotuliukas.gif



Papildyta:
QUOTE(Insomnia @ 2006 05 18, 23:42)
As kai labai jau tingiu ka nors daryti, tai tik baklazanus pakepu skridineliais supjauscius ax.gif  Padarau padaziuka is jogurto su cesnaku, druskyte ir prieskoniais ir viskas. Su arabiska duona pakapojam ir visi patenkinti thumbup.gif



Aha, labai skanu thumbup.gif Man tai to ir uztektu, bet maniskiui tai butu tik lengva uzkandele, pries "tikra valgi" biggrin.gif

Atsakyti
Aysuncum, aa tai jus dar i parduotuve einat... biggrin.gif gerai, nes su turkisku aptarnavimu: laikrasciai,pienas,duona ryte i namus. Skampteli-Mcdonalds , tortai, sausainiai,acmalar,bürekai, dolmos, vanduo ir kiti valgiai i namus pristatomi budavo,na nebent mano "kaime" lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
O dabar viska pati turiu daryt.. wub.gif

O bamya-- kaip verciasi ?
bakla-?
nohut-?
cam fıstık-?
Prasyciau isversti Tömerininkes mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kobryte: 19 gegužės 2006 - 15:01