Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita

Sveikos,

aš jau po endoskopijos. Tai nustatė paraudusią gleivinę, vietomos stebima erozija iki 5 mm... ir aišku refliuksą. Rekomendavo gerti lanobax kartą per dieną... Paklausiau ar čia visada, tai sakė kokį mėnesį. Neva tai geresnis vaistas uz omep.. Bet paskaičius lapelį, tai atrodo, kad tas pats...
Ir aišku, kad maistą reikia išmokti kažkaip reguliuoti...
Šyryt pamiršau vaistuką išgert, tai dabar jaučiu guzą gerklėj...

Nejaugi tikrai negalima pomidorų?? Aš juos taip dievinu ir sultis dievinu...

Ir dar... O jokio alkoholio irgi negalima? g.gif
Atsakyti
taip, jokiupomidoru, papriku, kavos ir zinoma ankoholiniu gerimu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dudute @ 2013 08 08, 09:36)

Šyryt pamiršau vaistuką išgert, tai dabar jaučiu guzą gerklėj...

Nejaugi tikrai negalima pomidorų?? Aš juos taip dievinu ir sultis dievinu...

Ir dar... O jokio alkoholio irgi negalima? g.gif

Bent jau kol gersit vaistus, tai tikrai negerkit alkoholio.
Šiaip, is jo tinka tik degtine lygtais.

Buna, kiti randa vyno rusi, kuri tinka ir nedirgina skrandzio.
Atsakyti
Sakykit, o nuo sitos ligos limfmazgiai kazkaip reaguoti negali?
Atsakyti
QUOTE(Dudute @ 2013 08 08, 09:36)
Sveikos,

aš jau po endoskopijos. Tai nustatė paraudusią gleivinę, vietomos stebima erozija iki 5 mm... ir aišku refliuksą. Rekomendavo gerti lanobax kartą per dieną... Paklausiau ar čia visada, tai sakė kokį mėnesį. Neva tai geresnis vaistas uz omep.. Bet paskaičius lapelį, tai atrodo, kad tas pats...
Ir aišku, kad maistą reikia išmokti kažkaip reguliuoti...
Šyryt pamiršau vaistuką išgert, tai dabar jaučiu guzą gerklėj...

Nejaugi tikrai negalima pomidorų?? Aš juos taip dievinu ir sultis dievinu...

Ir dar... O jokio alkoholio irgi negalima? g.gif

Is alkoholio-degtine,trejos devynerios ir pan.,jokiu vynu sampanu kokteiliu ir kitokiu nesamoniu...dar alus tinka-bet tas tikras,gyvas,kur ne is milteliu ir i kuri nesamoniu neprideta-as asmeniskai perku Vilkmerges sviesu. Pomidorai-galima pagerejimo metu,bet tik nuluptus,agurkus irgi reikia lupti...ir vengti konservantu maiste,kuo paprastesnis maistas-tuo skrandziui geriau... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 09 rugpjūčio 2013 - 11:13
Sveikos,

norėjau paklausti, kiek laiko galima gydytis omeprazoliu? Žinau, kad reikia daryti pertraukas. Per bet kokias pertraukas ar pabandžius pakeisti vaistą - gyvenimas neįmanomas, rūgštis sukyla išgėrus rytinius vaistus nuo skydliaukės. Turiu skrandžio išvaržą, prieš porą mėnesių išoperuota tulžies pūslė, todėl maitinuosi kaip reta taisyklingai ir po nedaug smile.gif
Man įdomu - kokie ilgalaikio omeprazolio vartojimo šalutiniai reiškiniai?... Nes VISI mano bandymai pakeisti vaistus į naujesnės kartos, a la "geresnius", baigėsi visišku fiasko.... verysad.gif
Atsakyti
Girdejau, kad Omeprazolis vezi sukelia, tai gal nereiketu juo piktnaudziauti.
Atsakyti
QUOTE(Lauruška @ 2013 08 09, 13:03)
Sveikos,

norėjau paklausti, kiek laiko galima gydytis omeprazoliu? Žinau, kad reikia daryti pertraukas. Per bet kokias pertraukas ar pabandžius pakeisti vaistą - gyvenimas neįmanomas, rūgštis sukyla išgėrus rytinius vaistus nuo skydliaukės. Turiu skrandžio išvaržą, prieš porą mėnesių išoperuota tulžies pūslė, todėl maitinuosi kaip reta taisyklingai ir po nedaug smile.gif
Man įdomu - kokie ilgalaikio omeprazolio vartojimo šalutiniai reiškiniai?... Nes VISI mano bandymai pakeisti vaistus į naujesnės kartos, a la "geresnius", baigėsi visišku fiasko....  verysad.gif

man gydytoja kazkada buvo pasakiusi,kad gerk tiek,kiek reikes...geriau ilgai,paskui pakeiciau i kitus nes omeprazoliai nebepadeda man,vartoju ranitidina po 300mg ir Nolpaza stipresnio paumejimo metu,bet buna tarpu,ir kai nieko nevartoju...
Atsakyti
as omeprazoli jau 3 metus vartoju, tik noriu pertrauka padaryti , vel tas pats doh.gif
Nolpaza irgi panasi sudetis kaip ir omeprazolio.
Atsakyti
QUOTE(ADREV @ 2013 08 10, 23:04)
as omeprazoli jau 3 metus vartoju, tik noriu pertrauka padaryti , vel tas pats doh.gif
Nolpaza irgi panasi sudetis kaip ir omeprazolio.

Nolpaza siek tiek kitokia,bet veikmo principas panasus...pertrauka reikia daryti-kazkur teko skaityti,kad yra toks dalykas kaip pripratimas,ir pameginus nutraukti staigiai soka rugstys...man tas pats buvo...dabar jau vartoju tik tada kai tikrai reikia,o jei nelabai reikia-paciulpiu renie...Gal pamegink i kitus vaistus pakeisti,paskui mazinti dozes arba gerti ne kiekviena diena-man tas retinimas padejo...bet tuo metu,kai negeriu cheminiu vaistu-vis tiek naudoju "liaudiskus",savos gamybos...dar ir trejos devynerios gerai ant tuscio skrandzio koks saukstas-neblogai nuima rugstis (ismeginau,nes tingejau pasigaminti savo misini-rygos balzamas+medus+alijosiaus sultys). Pertrauku metu reikia labai ziureti maista...jei,buna,atsitinka kad suvalgai ko negalima-geriau jau isgerti ta tablete,manau,nelaukiant kol pasidarys blogiau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2013 08 10, 23:28)
Nolpaza siek tiek kitokia,bet veikmo principas panasus...pertrauka reikia daryti-kazkur teko skaityti,kad yra toks dalykas kaip pripratimas,ir pameginus nutraukti staigiai soka rugstys...man tas pats buvo...dabar jau vartoju tik tada kai tikrai reikia,o jei nelabai reikia-paciulpiu renie...Gal pamegink i kitus vaistus pakeisti,paskui mazinti dozes arba gerti ne kiekviena diena-man tas retinimas padejo...bet tuo metu,kai negeriu cheminiu vaistu-vis tiek naudoju "liaudiskus",savos gamybos...dar ir trejos devynerios gerai ant tuscio skrandzio koks saukstas-neblogai nuima rugstis (ismeginau,nes tingejau pasigaminti savo misini-rygos balzamas+medus+alijosiaus sultys). Pertrauku metu reikia labai ziureti maista...jei,buna,atsitinka kad suvalgai ko negalima-geriau jau isgerti ta tablete,manau,nelaukiant kol pasidarys blogiau... smile.gif

Išgirdusi nemalonių dalykų apie omeprazolį, išbandžiau ir Nolpaza, bet ji man absoliučiai sustabdo virškinimą... Po tulžies pūslės operacijos, kai savaitę nedavė valgyti, o sėdėjau ant lašinių - jokios rūgšties nebuvo ir vaistų jokių nereikėjo biggrin.gif Po tos operacijos ir taip ypatingai maistą ir jo kiekį reikia žiūrėtis, ale tai man absoliučiai nepadėjo. Netgi kombinuojant su ranitidinu ir rennie. Teko grįžti prie omeprazolio. Kažada labai tiko Nexium - jis, kaip ir Nolpaza, yra pantoprazolio pagrindu, jie abu "naujesnės kartos", bet jo kaina labai jau kandžiojasi doh.gif
Kol kas "sėdžiu" ant omeprazolio, kol nerasiu ko geresnio...
Tiesa, gal kuru turite skrandžio išvaržą ir galite pasidalinti patirtimi - operuotis, nesioperuoti?.... unsure.gif
Atsakyti
Labas vakaras
Jungiuosi ir as y jusu buri 4u.gif
Man viskas prasidejo nuo kimimo,net kalbant balsas uzkrisdavo..kreipiausi y seimos gyd,tai gyde nuo balso stygu doh.gif nusiunte pas lor,tas nieko nerado..taip ir vargau,kol atrado kas yra.nustate refliuksa ir nuo jo rykles uzdegima,nes gerkle kaip isplikus pas mane
Geriu vaistukus,rugsciu nebejauciu jau baisiai,kasnio ir ne,bet su rykle dar vargstu,dar kaip nuplikyta..
Atsakyti