Įkraunama...
Įkraunama...

Sausumos vėžliai

vytene, kaip prajuokinai lotuliukas.gif

QUOTE(etcetera @ 2013 03 20, 20:56)
Apie granuliuotą maistelį ten kalba ėjo - kur jo galima gauti?  rolleyes.gif


kur perka gal pasakys tos, kurios naudoja, bet senesnėse temose buvo diskutuojama, kad apskritai nėra gerai jis vėžliams ax.gif nes a) neaišku ko ten gali būt pridėta ir kokios kokybės cool.gif nuo jų vėžlys gali priaugti neproporcingai daug svorio per labai trumpą laiką (kas nėra gerai). dar kažkas buvo, bet užmiršau. šiaip gi yra visokių žolių/daržovių, o dabar pavasaris ateina, tai išvis pilnos pievos bus, kam tas sausas maistas ax.gif na, bent jau mano tokia nuomonė.
Papildyta:
QUOTE(etcetera @ 2013 03 20, 20:56)
Ir - ar galima duoti paprikos ir baklažano (paties jo, radau, kad stiebų ne..)?


paprikos galima, bet labai ribotai (paįvairinimui nebent gabaliuką), ir be stiebo bei sėklų.
baklažano nerekomenduojama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 21 kovo 2013 - 09:12
QUOTE(Honey @ 2013 03 21, 10:07)
vytene, kaip prajuokinai lotuliukas.gif


Na dabar ir man juokinga lotuliukas.gif Bet tada tai toks pasiutimes ėmė, kad gun_bandana.gif lotuliukas.gif

Aš tai to granuliuoto po daug neduodu - vis kartkartėmis užbarstau ant daržovių, vis sakau gal kokį vitaminą, mineralą gaus smile.gif laukiam šiltų orų, kai galės kieme maklinėti ir nusiskinti pačios ko nori smile.gif Nors ir užknisa tas toks darbas "vėžlių ganymas" lotuliukas.gif Bet ką darysi - reikia pliusų ieškoti: vėžlės gauna gero maisto, o pati gryname ore pabūnu biggrin.gif Juk taip neišeitum kokiai valandai ir nestovėtum, nesėdėtum kieme smile.gif O dabar tenka, nes yra reikalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vytenė @ 2013 03 20, 17:54)
Oi, reiks ir man kažko nusipirkti ir pasėti, nes valgios jos pasidarė net labai - vakar po pusę tokio nemažo pomidoro surijo (dar granuliuoto maistelio buvau įmaišiusi)  -net šuniui nebeliko nieko po jų vakarienės  lotuliukas.gif
Sekmadienį buvo bajeris - pritarkavau aš joms į lėkštutes agurko, pomidorų pripjausčiau, padėjau ant žemės tas lėkštutes (na ten visad jos ir valgo), rankos kiek šlapios po pjaustymų, eidama nusiplauti rankų dukrai pasakiau, akd iškeltų vėžles pavalgyti... Ta neišgirdo... ateinu po kurio laiko - lėkštutės tuščios, kaip išplautos  lotuliukas.gif , o vėžlės iš terariumo krapštosi laukan, valgyti ir vaikštinėti nori... Teko iš naujo pjaustyti ir tarkuoti  doh.gif  - kaltininkas iš po sofos žiūrėjo nosį iškišęs  lotuliukas.gif

Pas manes irgi yra draugelis kur ziuri visada, gal kokį kasnelį duosiu kai nešų vėžliui lotuliukas.gif Cukinijas ir tas valgo kad tik ne jo maistas ax.gif



Sveikos merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2013 03 22, 12:18)
Pas manes irgi yra draugelis kur ziuri visada, gal kokį kasnelį duosiu kai nešų vėžliui lotuliukas.gif  Cukinijas ir tas valgo kad tik ne jo maistas ax.gif
Sveikos merginos 4u.gif

Sveika, seniai matyta mirksiukas.gif
Na pagal "liniuotę" matau, kad tas Tavo draugelis yra tos pačios veislės atsotvas, kaip ir pas mane smile.gif Tai turbūt jie yra jau tokie mėgėjai vėžlių maisto smile.gif maniškis tai viską - net žoles - kas tik lieka iš po vėžlių valgymo, suvalgo lotuliukas.gif Vakar agurkus maniškės valgė, tai teko kitame kambaryje laikyti uždarytą lotuliukas.gif - jis tiesiog atsigula ant grindų ir po kelis cm tyliai tyliai sėlina link vėžlių valgymo vietos lotuliukas.gif o tada jau - nesvarbu, kad vėžliai dar valgo - ima pilna burna viską, kas ten įdėta lotuliukas.gif Vasarą tai net kiaulpienių žiedus skabo kartu su vėžlėm biggrin.gif pamatė, kad jos valgo - aha, vadinasi valgoma , ir jis taip daro ir turbūt jam skanu, jei valgo? lotuliukas.gif O mano Šmikė labai mėgsta šunų maistą lotuliukas.gif kur buvus kur nebuvus - atsiduria prie jų bliūdo ir kimba į granules lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vytenė: 22 kovo 2013 - 11:27
QUOTE(vytenė @ 2013 03 22, 12:25)
Sveika, seniai matyta  mirksiukas.gif
Na pagal "liniuotę" matau, kad tas Tavo draugelis yra tos pačios veislės atsotvas, kaip ir pas mane  smile.gif  Tai turbūt jie yra jau tokie mėgėjai vėžlių maisto smile.gif maniškis tai viską - net žoles - kas tik lieka iš po vėžlių valgymo,  suvalgo  lotuliukas.gif  Vakar agurkus maniškės valgė, tai teko kitame kambaryje laikyti uždarytą  lotuliukas.gif  - jis tiesiog atsigula ant grindų ir po kelis cm tyliai tyliai sėlina link vėžlių valgymo vietos  lotuliukas.gif o tada jau - nesvarbu, kad vėžliai dar valgo - ima pilna burna viską, kas ten įdėta  lotuliukas.gif  Vasarą tai net kiaulpienių žiedus skabo kartu su vėžlėm biggrin.gif pamatė, kad jos valgo - aha, vadinasi valgoma , ir jis taip daro ir turbūt jam skanu, jei valgo?  lotuliukas.gif O mano Šmikė labai mėgsta šunų maistą  lotuliukas.gif  kur buvus kur nebuvus - atsiduria prie jų bliūdo ir kimba į granules  lotuliukas.gif

Aš tai terariume maitinu. Bet jis sėdi ir lauke ar kokia morką ar agurką ar cukiniją....... thumbup.gif thumbup.gif viskas skanu kai ne jo lotuliukas.gif kai bulves ar morkas skutu valgio darymui, tai juokiamės sakome kad eilėje sėdi ir laukia kada jam klius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(etcetera @ 2013 03 20, 21:56)
Apie granuliuotą maistelį ten kalba ėjo - kur jo galima gauti?  rolleyes.gif

Ir - ar galima duoti paprikos ir baklažano (paties jo, radau, kad stiebų ne..)?


Sveikos, 4u.gif

Aš įsigyjus vėžlį tą pačią dieną nusipirkau to granuliuoto maistelio. Paparastoje gyvūnų parduotuvėje, manai, jo gaug kur turetų būti. Jis vadinasi sausumos ir vandens vezliu pasaras ar kazkas tokil, ar turejau ropliu pasaro irgi kazkaip taip vadinasi. Dažnai neduodu, bet kaip kažkuri minėjo, kaskart sutrintu milteliu u-oilu ant salotų...

Vianą kart buvo toks nutikimas, parasiau salotas ir prisiminiau. lotuliukas.gif Pepė valgė savo salotas ant grindų (tai jos mėgstamiausias maistas). O Vaikai dėliojo puzlę, puzlės dėžutė buvo žalia, tai Pepė suvalgiusi savo porciją, priejo prie dėžutės ir ja bando kąsti, bet nieko nesidauna lotuliukas.gif Oj, kaip juokiausi, tada vėl jai atnesiau salotų, nuejusi suvalgė, o paskui vėl mėgino ragauti dėžutės, tai teko, dėžutę patraukti, kad iš rimto, nenukąstu kokio gabalėlio lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, planuojam pirkti sausumos vezliuka, gal pasidalinsit patirtim ka turetume zinoti? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Urtėja* @ 2013 03 23, 11:04)
Sveikos, planuojam pirkti sausumos vezliuka, gal pasidalinsit patirtim ka turetume zinoti? aciu  4u.gif


Sveika, Paskaityk keletą praėjusių temelių, apie daug ką diskutuota, Jeigu kas nors bus neaišku, užklausk smile.gif
Atsakyti
Kai vėžliukas keičia skūrą gal reikia dažniau maudyti? Ar kaip tik nereikia? Gal papildomai reikia tepti pvz vitaminu D?
Atsakyti
QUOTE(Saron @ 2013 03 25, 10:13)
Kai vėžliukas keičia skūrą gal reikia dažniau maudyti? Ar kaip tik nereikia? Gal papildomai reikia tepti pvz vitaminu D?

Apie skūrą, tai nelabai ką žinau, maudyti reikia maždaug kas savaitę, jei vėžlys su maistu gauna skysčių (pwz: nuplautos drėgnos salotos), Galima kiautą tepti D3 vitaminu (aliejuku) bet labiau patartina nusipirkti vitaminu, kuriuose būtų vitamino D3, nes aliejus užkemša poras.
Atsakyti
Tai va ir aš girdėjau, kad aliejus poras užkemša. O maudant druskos pilat ar dar kažko papildomai, kad mikroelementų kokių pasisavintų?
Atsakyti
QUOTE(Saron @ 2013 03 25, 14:08)
Tai va ir aš girdėjau, kad aliejus poras užkemša. O maudant druskos pilat ar dar kažko papildomai, kad mikroelementų kokių pasisavintų?

nieko nepilu, tik vanduo.
Atsakyti