Įkraunama...
Įkraunama...

Sausumos vėžliai

QUOTE(alda555 @ 2013 03 28, 11:10)
Roplius 2 - tai toks vardas vėžliuko vienos iš forumo dalyvių
Leopardiniai - tai kitokia kaip čia pasakius "veislė"..... Tas žmogus matomai vienu momentu turėjo ir graikinių, ir leopardinių vėžliukų. Dar yra stepiniai

Kaip supratau viena forumo dalyvių iš to žmogaus pirko graikinį ir du leopardinius smile.gif

Mes turim vieną - kadangi jis toks mažiiukas, o kai paleidi skuta pakankamai greitai - tai aš jį pravardžiuoju karkvabaliu....

4u.gif o vienam vezliukui neliudna?jis gi nera toks sociaus,bendraujantis su zmogum kaip suo,katinas ar papuga g.gif
Atsakyti
Labas,

Gal galit rekomenduot gerą gydytoją vėžliukų Vilniuje? verysad.gif
Atsakyti
Kas nutiko? unsure.gif
Nežinau, ar galiu rekomenduoti, pati dabar savąją į Toto Karoliniškėse vežioju, įspūdis visai neblogas, nors dar nepasveikom, nurodymus vykdom..
Po antibiotikų kurso jos išmatos kaip nesuvirškintas papuvęs maistas, gryni agurko ir pomidoro gabalėliai išeina.. huh.gif Nežinau, neramu.. Probiotikų reikia? O kokios bakterijos pas roplius žarnyne gyvena? Oh.. verysad.gif
Atsakyti
Aš bandysiu į Vaidos kliniką jaučiu..

Nežinau kas jam.. viduj burnytės kaip ir žaizdelė yra, akis užtinusi, ant žando guziukas... verysad.gif ir nežinau nuo ko jam taip.. Gal kokį kaktuso spygliuka kur rado ant žemės, gal šuns kaulo bandė valgyt ar koks kačiukas sužeidė...Bet nelabai tikėtini šitie variantai...Ir vargšiukas dabar net nebevalgo.. verysad.gif
Atsakyti
Parašykit, kaip seksis būtinai, linkiu tinkamo gydymo ir tegu tik sveiksta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zhyi @ 2013 04 02, 07:57)
Aš bandysiu į Vaidos kliniką jaučiu..

Nežinau kas jam.. viduj burnytės kaip ir žaizdelė yra, akis užtinusi, ant žando guziukas...  verysad.gif  ir nežinau nuo ko jam taip.. Gal kokį kaktuso spygliuka kur rado ant žemės, gal šuns kaulo bandė valgyt ar koks kačiukas sužeidė...Bet nelabai tikėtini šitie variantai...Ir vargšiukas dabar net nebevalgo..  verysad.gif

verysad.gif vargsiukas.
Atsakyti
Buvm Vaidos klinikoje. Labai patiko, labai šauni gydytoja smile.gif o ir vėžlytė jau taisosi. Burnytėj turi pulinuką.. bet jau man atrodo sumažėjęs jis, o ir valgyt jau pradėjom smile.gif važinėjam kas antrą dieną susileist vaistukų.. smile.gif
Atsakyti
VALIO VALIO ATEJO GALU GALE I LIETUVA PAVASARIS, APIE TAI JUMS PRANESA KIPIS
Atsakyti
Vau smile.gif valio thumbup.gif Pasakyk Kipiui AČIŪ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liuka** @ 2013 04 10, 13:41)
VALIO VALIO ATEJO GALU GALE I LIETUVA PAVASARIS, APIE TAI JUMS PRANESA KIPIS

O aš taip jo laukiau doh.gif Žiema ilga, pusnys vietomis nemažos, maniau sugalvos išlįsti, sušals dar... Na, šaunuolis Kipis! biggrin.gif
Atsakyti
Kipiukas išlindo!!! wub.gif
Papildyta:
reiks MB vakare pranešt, jis irgi laukia labai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 10 balandžio 2013 - 13:11
QUOTE(vytenė @ 2013 04 10, 14:42)
Vau smile.gif valio  thumbup.gif  Pasakyk Kipiui AČIŪ  smile.gif

biggrin.gif

QUOTE(Canaria @ 2013 04 10, 14:56)
O aš taip jo laukiau  doh.gif Žiema ilga, pusnys vietomis nemažos, maniau sugalvos išlįsti, sušals dar... Na, šaunuolis Kipis! biggrin.gif

pas mus pietinej pusej sniego ne kvapo, o va siaurinej dar yra smile.gif

QUOTE(Honey @ 2013 04 10, 15:12)
Kipiukas išlindo!!! wub.gif
Papildyta:
reiks MB vakare pranešt, jis irgi laukia labai biggrin.gif

biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liuka**: 10 balandžio 2013 - 13:41